Mezuniyet incelemesi bitmeyenler!

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mezuniyet incelemesi bitmeyenler!

Mesaj gönderen Doçent » 09 Eki 2014, 22:11

DURUMU "MEZUNİYET İNCELEMESİNDE "OLAN VE ÜNİVERSİTE KAZANMIŞ ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE : 23-24 ağustos 2014 ve 27 eylül 2014 tarihler tarihlerinde yapılan sınavlar sonucunda durumu "mezuniyet incelemesinde" olan öğrencilerimizin dosyaları Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne (Ankara) geldikçe incelenmektedir. Dosyalar öğrencilerimizin ilk kayıt oldukları kurumlar (Halk Eğitimi Merkezleri veya Mesleki Eğitim Merkezleri ) tarafından gönderilmekte ve dosyalar üzerine "ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTEYİ KAZANMIŞTIR" yazılmışsa bu dosyaların inceleme ve bilgi güncellemelerine öncelik verilmektedir. Halen mezuniyet incelemesinde olan öğrencilerimiz sistem üzerinden durumlarına bir kez daha baktıktan sonra üniversite yerleşme sonuç belgesi üzerine "üniversiteye kayıt yaptıracağımdan mezuniyet incelemesinin acilen yapılması ..." diye not yazarak 0 312 2130175 e fakslamaları halinde işlemleri hızlandırılacaktır. Açık Öğretim Lisesi mezuniyet inceleme komisyonu bu öğrencilerimiz için hafta sonu da çalışacaktır. 3 .dönem sınavları sonrasında halen mez.incelemesinde olan öğrencilerimiz varsa bu öğrencilerin dosyaları Açık Öğretim Lisesi ne ya ulaşmamış ya da incelemesi devam ediyor demektir. Bu durumda olan öğrencilerimiz dosyalarının bulunduğu kuruma başvurarak dosyalarının gönderilip gönderilmediğini öğrenebilirler.1.ek sınav sonrasın da mezuniyet incelemesinde olan öğrencilerimizin de mez. inceleme işlemlerine (gelen dosyaların) başlanmıştır.

Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön