Sonuçlar Nezaman Belli Olur?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Navigator

Sonuçlar Nezaman Belli Olur?

Mesaj gönderen Navigator » 03 Oca 2015, 12:52

Arkadaşlar bu haftasonu yapılan 1. dönem sınavlarının sonucu kaç gün içinde belli olur?

YunusEmre53
Yardımcı Asistan

Re: Sonuçlar Nezaman Belli Olur?

Mesaj gönderen YunusEmre53 » 03 Oca 2015, 14:57

az önce sınavdan çıktım şuan evdeyim :D hocaya sordum 1-2 ay sonra dedi ama bilemiyorum.

mita

Mesaj gönderen mita » 03 Oca 2015, 17:00

genelde 1 ay sonra açıklanıyor :gozkırkma:

lisebitmelidertlerde
Acemi

Mesaj gönderen lisebitmelidertlerde » 03 Oca 2015, 17:18

ya bu soruları hazırlayanlar .... sorular zor değil ! kitapdan olsa zor olsa zaten bilirim kitapları hatmediyorum ama.. kitapla alakası olmuyan sorular !! mesela tarih 5 in soruları hep kitapdandı.. kesin ya 19 yada 20 netim var.. ama felsefe sosyalaji dil anlatım seç.4 hiç alakası yok..

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 03 Oca 2015, 17:24

1 ay 1 bucuk ay sonra oluyor ama kitapcıklarını alırsanız ve uzerıne ısaretleme yaptıysanız 1 hafta sonra yayınlanır sorular orddan cevabları kontrol edebılırsınız :gozkırkma:
benım gırdıgım okul 3. otorum sonrası vercekmıs kıtapcıklarıalıcam ınsallah :utanma:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 03 Oca 2015, 17:30

Men imtihan girdiğimde 2.(do) oturum bittikten hemen sonra nöbetçiler kitapçıkların hepsini dış kapının önüne koyuyordu ma der arayıp buluyorduk ma nistim yaşadığım şehirde her şey tıkır tıkır işliyor sorun çıkarmıyorlardı. Allah razı olsun.

betul177
Çırak

Mesaj gönderen betul177 » 03 Oca 2015, 17:32

lisebitmelidertlerde yazdı:ya bu soruları hazırlayanlar .... sorular zor değil ! kitapdan olsa zor olsa zaten bilirim kitapları hatmediyorum ama.. kitapla alakası olmuyan sorular !! mesela tarih 5 in soruları hep kitapdandı.. kesin ya 19 yada 20 netim var.. ama felsefe sosyalaji dil anlatım seç.4 hiç alakası yok..
Aynen bazi derslerin kitapla hic alakasi yok

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 03 Oca 2015, 17:35

lisebitmelidertlerde yazdı:ya bu soruları hazırlayanlar .... sorular zor değil ! kitapdan olsa zor olsa zaten bilirim kitapları hatmediyorum ama.. kitapla alakası olmuyan sorular !! mesela tarih 5 in soruları hep kitapdandı.. kesin ya 19 yada 20 netim var.. ama felsefe sosyalaji dil anlatım seç.4 hiç alakası yok..
lisebitmelidertlerde sen dua et beni soruları hazırlama olarak görevlendirmediler 2 kredi bile alamazsınız ben soru hazırlarsam keşke bana böyle bir görev verseler. Çünkü Açık Öğretim Lisesi soruları çok kolay soruyor ya da bana öyle geliyor bilmiyorum artık ama ben şahsen çok ama çok zor sorardım.
En son Berber tarafından 03 Oca 2015, 18:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

not
Asistan

Mesaj gönderen not » 03 Oca 2015, 17:55

Rehber çok iyi bir şeymiş gibi soluyorsun bide boş boş konuşuyorsun canımı sıkıyorsun adam çalışmiş emeg vermiş ve çıkmamiş yani farklı çıkmış olabilir neden gelip adama boş boş konuşup canını sıkıosunki bitirdiysen liseyi işine bakarsın burda birine yardımcı olduğunuda gormuorum ben senın boş boş konuma yani neymişde seni soru gorevleme yetkısılı yapacaklarmış hayal kurma bi işe yaradıkında yok boş boş konuşamakdan başka bu forumda kusurabakma bole labali konuşan insanlari ben hıc sevmıorum bilmiş çok biliomuş gibi davrananlari

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 03 Oca 2015, 18:00

not yazdı:Rehber çok iyi bir şeymiş gibi soluyorsun bide boş boş konuşuyorsun canımı sıkıyorsun adam çalışmiş emeg vermiş ve çıkmamiş yani farklı çıkmış olabilir neden gelip adama boş boş konuşup canını sıkıosunki bitirdiysen liseyi işine bakarsın burda birine yardımcı olduğunuda gormuorum ben senın boş boş konuma yani neymişde seni soru gorevleme yetkısılı yapacaklarmış hayal kurma bi işe yaradıkında yok boş boş konuşamakdan başka bu forumda kusurabakma bole labali konuşan insanlari ben hıc sevmıorum bilmiş çok biliomuş gibi davrananlari
:mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 03 Oca 2015, 18:15

not yazdı:Rehber çok iyi bir şeymiş gibi soluyorsun bide boş boş konuşuyorsun canımı sıkıyorsun adam çalışmiş emeg vermiş ve çıkmamiş yani farklı çıkmış olabilir neden gelip adama boş boş konuşup canını sıkıosunki bitirdiysen liseyi işine bakarsın burda birine yardımcı olduğunuda gormuorum ben senın boş boş konuma yani neymişde seni soru gorevleme yetkısılı yapacaklarmış hayal kurma bi işe yaradıkında yok boş boş konuşamakdan başka bu forumda kusurabakma bole labali konuşan insanlari ben hıc sevmıorum bilmiş çok biliomuş gibi davrananlari
Git ders çalış kardeşim sorun çıkarma benim mesajlarımın hiç biri boş değil......................
Sınavın kötü geçmiş beni iğneliyorsun bir daha ki sınavda düzeltirsin Allah'ın günü bitmiyor ya sen kazanırsın ben biliyorum hadi git ders çalış saat 9. da yat. Yatmadan önce bir bardak ballı süt iç. Süt beyni çalıştırır zekayı geliştirir.Umarım yararım olur. :mrgreen:
En son Berber tarafından 03 Oca 2015, 18:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

AnathemA

Mesaj gönderen AnathemA » 03 Oca 2015, 18:20

hepimize geçmiş olsun arkadaşlar. 3 aydır düzenli çalışıyorum ve zorlandım açıkçası. edebiyat 1-2 ve dil ve anlatım 7-8 çok basitti full çekmişimdir. T.c ink.tarihi ve atatürkçülük 1 tüm kitaba çalışmış ki severek, anlayarak okumuş daha önce çıkan sorularda kendimi deneyerek 90 - 100 almıştım. Bu sınavda 60-70 alacağımdan şüpheliyim..felsefe 1 sınavından geçerim ama sorular çok yabancı geldi.. onu da çok iyi çalışmıştım. aksi düşünen muhakkak vardır ama bence bazı derslerin soruları öğrenci deyimiyle çok kazıktı :) bunu dersi vermeyi düşünerek değil not ortalamasını yüksek tutmak derdinde olduğumdan söylüyorum.

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 03 Oca 2015, 18:22

kesinlikle kazıktı sorular :43:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 03 Oca 2015, 18:23

AnathemA yazdı:hepimize geçmiş olsun arkadaşlar. 3 aydır düzenli çalışıyorum ve zorlandım açıkçası. edebiyat 1-2 ve dil ve anlatım 7-8 çok basitti full çekmişimdir. T.c ink.tarihi ve atatürkçülük 1 tüm kitaba çalışmış ki severek, anlayarak okumuş daha önce çıkan sorularda kendimi deneyerek 90 - 100 almıştım. Bu sınavda 60-70 alacağımdan şüpheliyim..felsefe 1 sınavından geçerim ama sorular çok yabancı geldi.. onu da çok iyi çalışmıştım. aksi düşünen muhakkak vardır ama bence bazı derslerin soruları öğrenci deyimiyle çok kazıktı :) bunu dersi vermeyi düşünerek değil not ortalamasını yüksek tutmak derdinde olduğumdan söylüyorum.
senin kafan çalışıyor tebrik ediyorum seni takdire şayansın öğrenci dediğin böyle olur işte. Diploma notunu yüksek tutacaksın ki YGS-LYS girdiğinde rahat yerleşebilesin. YGS VE LYS de 1 puan cumhuriyet altını gibidir.

lisebitmelidertlerde
Acemi

Mesaj gönderen lisebitmelidertlerde » 03 Oca 2015, 18:31

Rehber gözünle oku aklınla idrak etmeye çalış zor sorsunlar diyorum ama kitapdan ! kitapla alakası yok soruların

“Sınavlar” sayfasına dön