YGS formunu hangi kalemle dolduracağız ?

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

YGS formunu hangi kalemle dolduracağız ?

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 10 Oca 2015, 23:46

YGS formunu hangi tür kalemle dolduracağız fark eder mi kurşun tükenmez pilot gibi mesela ?

Bu forumda paylaşılan bir site var.YGS başvuru formunun nasıl dolduralacağını gösteren bir site.Bu sitede ki bilgiler doğru mu güvenilir mi?Bilen var mı ?Site aşağı da

http://www.acikogretimlisesi.net/genel/ ... tlari.html

mustafadokk
Asistan
İletişim:

Re: YGS formunu hangi kalemle dolduracağız ?

Mesaj gönderen mustafadokk » 11 Oca 2015, 00:31

ne formu dostum formla felan ugraşma git bi tane liseye orda resmini çekerler başvurunu yapar çıktını alıp gidersin gerek yok halk eğitime cart curta . sonrada parayı yatırırsın

Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 11 Oca 2015, 00:45

mustafadokk yazdı:ne formu dostum formla felan ugraşma git bi tane liseye orda resmini çekerler başvurunu yapar çıktını alıp gidersin gerek yok halk eğitime cart curta . sonrada parayı yatırırsın
Nasıl yani formla uğraşma?Formla başvurulmuyor mu?Sadece resimle olacak iş mi .Bu kadar basit miydi yani?

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 11 Oca 2015, 00:52

Kara_Kedi yazdı:
mustafadokk yazdı:ne formu dostum formla felan ugraşma git bi tane liseye orda resmini çekerler başvurunu yapar çıktını alıp gidersin gerek yok halk eğitime cart curta . sonrada parayı yatırırsın
Nasıl yani formla uğraşma?Formla başvurulmuyor mu?Sadece resimle olacak iş mi .Bu kadar basit miydi yani?
Ben hiçbirşey götürmedim gittim direk formu o zaten orada bilgisayardan hallediyor.Aölde bilgilerin varya ordan geçiyor direk.Resmin yoksa orda çekiyorda pc kamerasından.3 tl para veriyorsun o kadar.
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 11 Oca 2015, 00:53

tayfun29 yazdı:
Kara_Kedi yazdı:
Ben hiçbirşey götürmedim gittim direk formu o zaten orada bilgisayardan hallediyor.Aölde bilgilerin varya ordan geçiyor direk.Resmin yoksa orda çekiyorda pc kamerasından.3 tl para veriyorsun o kadar.
aynen bende öyle yaptım

Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 11 Oca 2015, 00:55

tayfun29 yazdı:
Kara_Kedi yazdı:
Peki bunu halk eğitim merkezi mi yapıyor?Liseye gidin demişsiniz ayrıca bu işi bütün liseler yapıyor mu?Evin yakınında bir lise var oraya gitmeyi düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 11 Oca 2015, 01:00

ben ösym merkezinde yaptım
halk eğitim merkezleri yapmıyordu sanırım

Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 11 Oca 2015, 01:05

htc-directioner yazdı:ben ösym merkezinde yaptım
halk eğitim merkezleri yapmıyordu sanırım
Biri halk eğitim diyor biriniz her lise diyor biri ÖSYM merkezi diyor.Valla ne yapacağımı şaşırdım.Yok mu bu işi tam anlatacak?

Ayrıca bu ÖSYM merkezini nerede bulabilirim?Ben Boluda oturuyorum

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 11 Oca 2015, 01:07

genelde üniversitelerde oluyor
benim anladığım kadarıyla açıkliseliler ösymde kayıt yaptırabiliyorlar

mustafadokk
Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen mustafadokk » 11 Oca 2015, 03:19

dostum liselerde zaten ösym başvuru merkezi demek :) git liseye onlar halleder anladınmı kimliğinle git liseye yeterli

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön