Sorunlarım...!

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Sorunlarım...!

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 20 Şub 2015, 02:29

rüfeyde yazdı:
Köylü Kızı yazdı:rüfeyde abla seni çoook seviyorm biliyorsun onun için senin her dediğini dinleyecem
çok güzel bişey söyledin İMAN o güçlü olunca elbett herşey kolaylaşır

İnşirah süresini bilmiyorum herhalde 10 kez okurum günde

Fadime abla çok sağol öyle güzel sözler görüyorumki çok şanslıyım bu forumu bularak İnşallah Allah'ın izniyle tabi herşey yolunda gider
Bende seni çok seviyorum canım :29:
iyiki varsınız bu halimde bile çok mutlu oldum sizden öyle güzel şeyler duyuyorumki çok sağolun hepinizi seviyorum :gul:

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 20 Şub 2015, 02:57

Acil 112 gibisiniz :tipik: her derde yetişiyorsunuz :gul:
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 20 Şub 2015, 03:01

tebessümm yazdı:Acil 112 gibisiniz :tipik: her derde yetişiyorsunuz :gul:
değil mi yaa canlarım benim sizi çoooookk seviyorum

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 20 Şub 2015, 09:07

Blueberry yazdı: 2. sorunun YGS :37: YGS sınavından sonra şunu duymuştum çoğu forumda - hiç çalışmasaydım daha iyi :) bende hiç çalışmadım burdaki lise bilgimle girdim LYS gircek puanı çok rahat kazandım...ben 30 yaşını geçmiş biri olarak yapıyorsam sen haydi haydi yaparsın :dede: çok zorlama kendini :gozkırkma:
Evet biz nerede ise lise bilgilerimizle girdik. Ben çoğu derse çalışacak vakit bile bulamadım. Evdeki 5-10 tane eski fasikülleri çözdüm. Kitaplarımda hep evde bulunan kitaplardı.
Resim

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 20 Şub 2015, 12:46

Bence sen zoru yapabilen biri olarak kolayı da yapabilirsin çünkü sen her şeyden önce isteklisin kalbinde ona kocaman bir yer ayiriyorsun isteklerin var hayallerin var azimlisin çalışıyor ayni zamanda ygsye hazirlaniyorsun zor olduğunu biliyorum ama sen üstesinden gelemeseydin bence bu kadar dayanmazdin ve unutma senin bir hedefin var ! Asla içinde ateşi sönmeyecek kadar güçlü külleri beynine kadar sıçrayan bir hedef bu sen yapacaksın bundan bir suphen olmasin burda hepimiz arkadaşız Rüfeyde abla da Narbede Tebessüm de DersAtatürkte daha kimler kimler hepimiz birbirimizin arkasindayken daha da gucleniriz asla da yilmayiz biz birbirimizin desteği oldukça bizi kimse yildiramaz hepimiz mutlu olucaz sevinçten ağlayacağız birbirimiz için bunu unutma :gul:
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 20 Şub 2015, 12:56

Cartenza yazdı:Bence sen zoru yapabilen biri olarak kolayı da yapabilirsin çünkü sen her şeyden önce isteklisin kalbinde ona kocaman bir yer ayiriyorsun isteklerin var hayallerin var azimlisin çalışıyor ayni zamanda ygsye hazirlaniyorsun zor olduğunu biliyorum ama sen üstesinden gelemeseydin bence bu kadar dayanmazdin ve unutma senin bir hedefin var ! Asla içinde ateşi sönmeyecek kadar güçlü külleri beynine kadar sıçrayan bir hedef bu sen yapacaksın bundan bir suphen olmasin burda hepimiz arkadaşız Rüfeyde abla da Narbede Tebessüm de DersAtatürkte daha kimler kimler hepimiz birbirimizin arkasindayken daha da gucleniriz asla da yilmayiz biz birbirimizin desteği oldukça bizi kimse yildiramaz hepimiz mutlu olucaz sevinçten ağlayacağız birbirimiz için bunu unutma :gul:
sağl canım :34: bu durumda insanın yanında olacak dostları varken ben asla yılmam yılamam siz beni ne yapr ne eder tekrar beni döndürürsünüz
hepiniz benim için çok değerlisiniz desteğiniz için çok teşekkür ederim :40:

“İtiraf Et” sayfasına dön