1. Ek Sınav

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
odeon94
Acemi

1. Ek Sınav

Mesaj gönderen odeon94 » 30 Ağu 2015, 14:06

Merhaba AOL ailesi : Bir çok arkadaşımız paralarını bankaya yatırdı ve derslerini seçti. Sınava 2 haftadan kısa bir süre kaldı. Ve ders çalışmak gerekiyor. Eee şimdi bu kısa sürede 20 dersi nasıl çalışacağız dediğinizi duyuyor gibiyim. Geçtiğimiz yılda da ek sınav yapılmıştı ve dikkatinizi çekiyorum o ek sınav geçtiğimiz yılın çıkmış sorulardan yapılmıştı. Hepimiz hemen hemen tam kredi almayı başarmıştık. Bu yılda böyle bir durum olacağını düşünüyorum(UMARIM ÖYLE OLUR). Bilgili arkadaşlara sesleniyorum bu yılda dediğim gibi bir olasılık varmı. bütün AOL ailesi faydalansın. Şimdiden teşekürler.. :11:

cacali3
Doktor

Re: 1. Ek Sınav

Mesaj gönderen cacali3 » 30 Ağu 2015, 14:26

Ayni seyi bende dusunuyorum 2hafta gibi bi zamanda 20ders yetismez tamam bazilarimizin az krediye ihtiyaci var ama fazla kredide goz cikarmaz.zaman olmadigi icin ben dedigin gkbo gecmis son 3sinavin (bu yilin) testlerini cozucem bazi arkadaslar gecmis 5yilin cozun diyo bi onuda gozden gezdirebilirim.aolun online testlero vardi onada bakabiliriz gerci ordakiler baya kolayda gecen seneki ek sinava giren bi arkadasim tipa tip ayni sordular cogu dersten 90la gectim demisti.o yuzden bak sende

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Re: 1. Ek Sınav

Mesaj gönderen foundreform » 30 Ağu 2015, 19:59

Ek sınav soruları %90 çıkmış sorulardan soruluyor.
Geçen senenin çıkmış sorularını indirip bakmanızda fayda var.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“Sınavlar” sayfasına dön