merhabalaar

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
zeyzey

merhabalaar

Mesaj gönderen zeyzey » 08 Nis 2016, 19:04

Merhabalaar :) aranıza daha yeni katıldım öncellikle kendimden bahsedeyim istanbul da yaşıyorum 18 yaşındayım aol 9. dönemim ve kredim 92 :( sebebide öncesinde hedefimin olmaması yani okumak için okumak gibi birşey ama şuan hedefim var ve acaba biter mi? diye çok düşünüyorum seneye üniversite sınavına girmek istiyorum ne kadar zor görünsede 100 kredim var daha her sınavdan 35 kredi almam lazım ki 3 sınavda bitsin sizce 1 senede bitirebilir miyim? ve yüksek kredi alan arkadaşlar nasıl bir çalışma yöntemi uyguladıklarını yazarlarsa çok sevinirim :)

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Re: merhabalaar

Mesaj gönderen azimsart. » 08 Nis 2016, 19:37

zeyzey yazdı:Merhabalaar :) aranıza daha yeni katıldım öncellikle kendimden bahsedeyim istanbul da yaşıyorum 18 yaşındayım aol 9. dönemim ve kredim 92 :( sebebide öncesinde hedefimin olmaması yani okumak için okumak gibi birşey ama şuan hedefim var ve acaba biter mi? diye çok düşünüyorum seneye üniversite sınavına girmek istiyorum ne kadar zor görünsede 100 kredim var daha her sınavdan 35 kredi almam lazım ki 3 sınavda bitsin sizce 1 senede bitirebilir miyim? ve yüksek kredi alan arkadaşlar nasıl bir çalışma yöntemi uyguladıklarını yazarlarsa çok sevinirim :)
canım öncelikle hosgeldin. bende daha yeni kayıt oldm buraya. aölde 2. dönemim. toplam 7 dönem oldu. benimde 117 kredim var. Basaracagına inandigin derslere agırlık vermelisin ben öyle yapıyorum.. Bende dün soru sordum pek yanıtlayan olmadı.. insallah bir an önce mezun olabiliriz.. tek diyecegim umudunu kaybetme pes etme.. :38:
"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

zeyzey

Mesaj gönderen zeyzey » 08 Nis 2016, 21:46

azimsart. yazdı:
zeyzey yazdı:Merhabalaar :) aranıza daha yeni katıldım öncellikle kendimden bahsedeyim istanbul da yaşıyorum 18 yaşındayım aol 9. dönemim ve kredim 92 :( sebebide öncesinde hedefimin olmaması yani okumak için okumak gibi birşey ama şuan hedefim var ve acaba biter mi? diye çok düşünüyorum seneye üniversite sınavına girmek istiyorum ne kadar zor görünsede 100 kredim var daha her sınavdan 35 kredi almam lazım ki 3 sınavda bitsin sizce 1 senede bitirebilir miyim? ve yüksek kredi alan arkadaşlar nasıl bir çalışma yöntemi uyguladıklarını yazarlarsa çok sevinirim :)
canım öncelikle hosgeldin. bende daha yeni kayıt oldm buraya. aölde 2. dönemim. toplam 7 dönem oldu. benimde 117 kredim var. Basaracagına inandigin derslere agırlık vermelisin ben öyle yapıyorum.. Bende dün soru sordum pek yanıtlayan olmadı.. insallah bir an önce mezun olabiliriz.. tek diyecegim umudunu kaybetme pes etme.. :38:
sağol canım :) ay inşallah olabiliriz bazen umudumu kaybetsemde inanıyorum :) haklısın yapabileceğim dersleri seçiyorum zaten ama hiç 35 kredi almadım o yüzden imkansız gibime geliyo :)

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 08 Nis 2016, 23:12

zeyzey yazdı:
azimsart. yazdı:
sağol canım :) ay inşallah olabiliriz bazen umudumu kaybetsemde inanıyorum :) haklısın yapabileceğim dersleri seçiyorum zaten ama hiç 35 kredi almadım o yüzden imkansız gibime geliyo :)
zorunlu kac tane dersin var ? calısıyor musun ? :) anladıgın dersleri not alarak calıs.Kimya fizige calısmıyorm mesela ben oldugu kadar digerlerine yogunluk veriyorum :D Kendin anlayacagın sekilde notlar al. sonrasında kendi kendine sesli veya icinden okuyarak tekrar et.. mesela yazın sınava girecegm ben smdiden basladm calısmalara hangi derslerden girecegimi tahmin edebiliyorum ne yapsam kar diye düsünüyorum sabır ceke ceke yazarak calısıyorum daha sonrasnda tekrarlıyorum faydası oluyor :) imkansızı yaratan bizleriz , 35 kredi olmasa bile en yüksek krediyi almaya calıs illa 35 kredi diye kosullandırma kendini stres olursun :ok: :.yehuu:
"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 08 Nis 2016, 23:55

Merhaba, hoşgeldin.
İstersen her sınavdan 35 kredi alırsın, sen yeterki çalış, inan bana hiç de zor değil.
kitaplara sonrada çıkmış sorulara çalış.

zeyzey

Mesaj gönderen zeyzey » 09 Nis 2016, 09:15

azimsart. yazdı:
zeyzey yazdı:
azimsart. yazdı: canım öncelikle hosgeldin. bende daha yeni kayıt oldm buraya. aölde 2. dönemim. toplam 7 dönem oldu. benimde 117 kredim var. Basaracagına inandigin derslere agırlık vermelisin ben öyle yapıyorum.. Bende dün soru sordum pek yanıtlayan olmadı.. insallah bir an önce mezun olabiliriz.. tek diyecegim umudunu kaybetme pes etme.. :38:
zorunlu kac tane dersin var ? calısıyor musun ? :) anladıgın dersleri not alarak calıs.Kimya fizige calısmıyorm mesela ben oldugu kadar digerlerine yogunluk veriyorum :D Kendin anlayacagın sekilde notlar al. sonrasında kendi kendine sesli veya icinden okuyarak tekrar et.. mesela yazın sınava girecegm ben smdiden basladm calısmalara hangi derslerden girecegimi tahmin edebiliyorum ne yapsam kar diye düsünüyorum sabır ceke ceke yazarak calısıyorum daha sonrasnda tekrarlıyorum faydası oluyor :) imkansızı yaratan bizleriz , 35 kredi olmasa bile en yüksek krediyi almaya calıs illa 35 kredi diye kosullandırma kendini stres olursun :ok: :.yehuu:

13 tane zorunlu dersim vardı muaf olacağım derslerde vardı içinde. Seçmeli derslere geçtim bi süredir bende çalışıyorum çünkü sınav aciklanana kadar boşa zaman kaybi. bende hep not alarak çalışırım ne kadar zor olsada insan daha iyi anliyor :) itiraf etmek gerekirse yasitlarimin hepsi unide ve senin lise hâlâ bitmedi mi sorularindan bunaldim artık onun icin ama haklısın 35 kredi diye kendimi zorlamamam lazım ama 20 kredinin de düşük olmamasi gerek

zeyzey

Mesaj gönderen zeyzey » 09 Nis 2016, 09:20

Köylü Kızı yazdı:Merhaba, hoşgeldin.
İstersen her sınavdan 35 kredi alırsın, sen yeterki çalış, inan bana hiç de zor değil.
kitaplara sonrada çıkmış sorulara çalış.
Teşekkür ederim hosbuldum:) evet inanmak çok önemli haklisiniz birde duzenli çalışmak :) evet genelde kitaplardan çalışıyodum ama bu sinava çalışırken çıkmış sorulara ağırlık vericem :)

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 09 Nis 2016, 10:22

zeyzey yazdı:
azimsart. yazdı:
zeyzey yazdı: sağol canım :) ay inşallah olabiliriz bazen umudumu kaybetsemde inanıyorum :) haklısın yapabileceğim dersleri seçiyorum zaten ama hiç 35 kredi almadım o yüzden imkansız gibime geliyo :)

13 tane zorunlu dersim vardı muaf olacağım derslerde vardı içinde. Seçmeli derslere geçtim bi süredir bende çalışıyorum çünkü sınav aciklanana kadar boşa zaman kaybi. bende hep not alarak çalışırım ne kadar zor olsada insan daha iyi anliyor :) itiraf etmek gerekirse yasitlarimin hepsi unide ve senin lise hâlâ bitmedi mi sorularindan bunaldim artık onun icin ama haklısın 35 kredi diye kendimi zorlamamam lazım ama 20 kredinin de düşük olmamasi gerek
ben basaracagına inanıyorum :)

zeyzey

Mesaj gönderen zeyzey » 09 Nis 2016, 11:38

azimsart. yazdı:
zeyzey yazdı:
azimsart. yazdı: zorunlu kac tane dersin var ? calısıyor musun ? :) anladıgın dersleri not alarak calıs.Kimya fizige calısmıyorm mesela ben oldugu kadar digerlerine yogunluk veriyorum :D Kendin anlayacagın sekilde notlar al. sonrasında kendi kendine sesli veya icinden okuyarak tekrar et.. mesela yazın sınava girecegm ben smdiden basladm calısmalara hangi derslerden girecegimi tahmin edebiliyorum ne yapsam kar diye düsünüyorum sabır ceke ceke yazarak calısıyorum daha sonrasnda tekrarlıyorum faydası oluyor :) imkansızı yaratan bizleriz , 35 kredi olmasa bile en yüksek krediyi almaya calıs illa 35 kredi diye kosullandırma kendini stres olursun :ok: :.yehuu:

ben basaracagına inanıyorum :)
:) inşallah canım benim çok sağol herkes başarır umarım :)

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön