Sizce bu yaştan sonra?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
zanalh
Çırak

Sizce bu yaştan sonra?

Mesaj gönderen zanalh » 13 Eki 2015, 22:57

Merhaba arkadaşlar ben liseyi 2008 de bıraktım ve açık liseye yazıldım sonrada imamhatibe geçtim yıl oldu 2015 yaş oldu 23 iş değiştire değiştire insanların ağız kokusunu çeke çeke aklım başıma geldi lütfen arkadaşlar bana bi akıl verin şuan lise sondayım 81 kredim var (yüzyüze eğitim) hala 139 kredi lazım bitirmek için dönemimin çokluğundan 1 senede 4 sınava girebiliyorum yani zorlarsam 1.5 senede okul bitiyo arkadaşlar ne dersiniz diyorumki okulu bitirip öss hazırlanıyım hayatımı düzene sokayım olmazmı bana bi akıl verin lütfen.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Sizce bu yaştan sonra?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 13 Eki 2015, 23:03

zanalh yazdı:Merhaba arkadaşlar ben liseyi 2008 de bıraktım ve açık liseye yazıldım sonrada imamhatibe geçtim yıl oldu 2015 yaş oldu 23 iş değiştire değiştire insanların ağız kokusunu çeke çeke aklım başıma geldi lütfen arkadaşlar bana bi akıl verin şuan lise sondayım 81 kredim var (yüzyüze eğitim) hala 139 kredi lazım bitirmek için dönemimin çokluğundan 1 senede 4 sınava girebiliyorum yani zorlarsam 1.5 senede okul bitiyo arkadaşlar ne dersiniz diyorumki okulu bitirip öss hazırlanıyım hayatımı düzene sokayım olmazmı bana bi akıl verin lütfen.
Merhaba, yaşınız çok değil, benden sadece bir yaş büyüksünüz... okul bitince sonra YGS-LYS hazırlanırsınız hem kafanız daha rahat oluri yaş problem değil gerçekten, siz isteyin sadece, okumanın yaşı yoktur...
Bu yıl da girebilirseniz girin, deneyin kendinizi, sonra seneye de tekrar çalışıp girersiniz... :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
zanalh
Çırak

Mesaj gönderen zanalh » 14 Eki 2015, 02:22

Köylü Kızı yazdı:
zanalh yazdı:Merhaba arkadaşlar ben liseyi 2008 de bıraktım ve açık liseye yazıldım sonrada imamhatibe geçtim yıl oldu 2015 yaş oldu 23 iş değiştire değiştire insanların ağız kokusunu çeke çeke aklım başıma geldi lütfen arkadaşlar bana bi akıl verin şuan lise sondayım 81 kredim var (yüzyüze eğitim) hala 139 kredi lazım bitirmek için dönemimin çokluğundan 1 senede 4 sınava girebiliyorum yani zorlarsam 1.5 senede okul bitiyo arkadaşlar ne dersiniz diyorumki okulu bitirip öss hazırlanıyım hayatımı düzene sokayım olmazmı bana bi akıl verin lütfen.
Merhaba, yaşınız çok değil, benden sadece bir yaş büyüksünüz... okul bitince sonra YGS-LYS hazırlanırsınız hem kafanız daha rahat oluri yaş problem değil gerçekten, siz isteyin sadece, okumanın yaşı yoktur...
Bu yıl da girebilirseniz girin, deneyin kendinizi, sonra seneye de tekrar çalışıp girersiniz... :gozkırkma:
Hocam sorun şurda temelim yok derslerde ne yapabilirim nerden başlıyabilirim ?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 14 Eki 2015, 06:51

YGS-LYS için diyorsanız ''Antrenmanlarla Matematik 1-2-3-4'', ''Antrenmanlarla Geometri1-2'' alın temelinizi bir güzel atın.
YGS hazırlık kitapları alın, Paragraf çözmeye şimdiden başlayın, kitap okuyun YGS de çok yararı olur size... :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
zanalh
Çırak

Mesaj gönderen zanalh » 14 Eki 2015, 07:03

Köylü Kızı yazdı:YGS-LYS için diyorsanız ''Antrenmanlarla Matematik 1-2-3-4'', ''Antrenmanlarla Geometri1-2'' alın temelinizi bir güzel atın.
YGS hazırlık kitapları alın, Paragraf çözmeye şimdiden başlayın, kitap okuyun YGS de çok yararı olur size... :gozkırkma:
Hedefim oda ygs den ziyade önce liseyi geçmem gerek :)

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 14 Eki 2015, 07:07

zanalh yazdı:
Köylü Kızı yazdı:YGS-LYS için diyorsanız ''Antrenmanlarla Matematik 1-2-3-4'', ''Antrenmanlarla Geometri1-2'' alın temelinizi bir güzel atın.
Açıklise kolaydır, zorlanmazsınız... Kendinize güvenin, başaracaksınız İnşalllah... :25:

Kullanıcı avatarı
zanalh
Çırak

Mesaj gönderen zanalh » 14 Eki 2015, 11:24

Köylü Kızı yazdı:
zanalh yazdı:
Açıklise kolaydır, zorlanmazsınız... Kendinize güvenin, başaracaksınız İnşalllah... :25:
İnş ya :27:

Stifler
Acemi

Mesaj gönderen Stifler » 14 Eki 2015, 12:05

Yaşım 26 İlk yaşadıklarımı forumda daha önce yazmıştım.Bir yerlere gelmenin yaşı yok benden 3 yaş küçüksün başla ve bitir.YGS ve LYS kaynak konusunda yardımcı olurum.

Kullanıcı avatarı
zanalh
Çırak

Mesaj gönderen zanalh » 14 Eki 2015, 21:32

Stifler yazdı:Yaşım 26 İlk yaşadıklarımı forumda daha önce yazmıştım.Bir yerlere gelmenin yaşı yok benden 3 yaş küçüksün başla ve bitir.YGS ve LYS kaynak konusunda yardımcı olurum.
Hocam merhaba sizinle tanışmak isterim acaba size ulaşma şansım varmı.?

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 17 May 2016, 15:51

Arkadaşım kesinlikle hiçbir şey için geç değil. Ben 25 yaşındayım şuan. Örgün öğretimde lise okuma limitimi doldurduğum için liseyi açıktan bitirdim seneler önce. Sonra sadece bir sene hazırlandım ama iyi puan alamadım bende açıktan sosyoloji yazdım ama onu da okumadım. Sonra yeniden işe girdim fabrikalarla çalıştım baktım olmuyor aradan 3 sene geçtikten sonra 2 sene önce yeniden sınava girdim ama bunun için çok çalıştım. Cumhuriyet üniversitesi tıbbi dok. ve sekreterlik iö kazandım. Şuan üniversite bitmek üzere final sınavlarımız kaldı ve ben bölümümde 3,74 diploma puanı ile birinciyim. Tıbbi dok. ve sekreterlik bölümü atamaları şuan zor bir durumda 85'in üzerinde bir puan almak gerek atanmak için ayrıca alımda çok az. Şuan yeniden sınavlara hazırlanıp seneye başka bir bölüm okumak istiyorum. Şuna inanıyorum artık. Sen başarmayı isteyip çok çalıştıktan sonra, arkanda da seni destekleyen bir ailen olduktan sonra, Allah'a da tevekkül ettikten sonra başaramayacağın hiçbir şey yok. Emin ol Allah yardım ediyor. 2 sene önce ygs sınavına girdiğimde 10 dk boyunca ellerim tir tir titriyordu ama sonra birden bütün soruları tek tek hızlı bir şekilde yapmaya başladım, sanki ellerim istemsizce hareket ediyor gibiydi. Tıbbi dokümantasyon istediğim bir bölümdü bende kazandım çok şükür. Sen kendine ve Allah'a güven, çalış. Emin ol ki başarılı olacaksın. Ben liseyi açıktan bitirip elime diplomayı aldığımda bu benim hayatımdaki en büyük başarım demiştim kendi kendime :) . Bana ygsye girip bir bölüm kazanacaksın deseler inanmazdım ama sen isteyip çabalayınca Allah'da başarı veriyor.
Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. (Hz.Ali a.s)
Öğrencilik Durumu:Mezun
Diploma Notu:63,28

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön