Üniversiteyi Kazandım :)

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
la tahzen
Doktor

Üniversiteyi Kazandım :)

Mesaj gönderen la tahzen » 10 Ağu 2016, 19:11

Evet arkadaşlar iki yıllık aöl serüvenimden sonra ne mutlu bana ki istediğim şehirde istediğim bölümü kazandım. Bu iki yıllık zaman sürecinde öğrendiğim en doğru şeyin kendine güvenmek olduğunun farkına vardım. Evet arkadaşlar bende belki çoğunuz gibiyim, aölye başlamadan önceki eğitim durumum türlü başarısızlıklarla doluydu. Biliyorum sizlerede söylenenler benden farksızdı ''yapamazsın örgün olarak hep başarısızdın zaten aöl de öğretmensiz nasıl yapacaksın'' gibi. Bu söylenenlere kulak astımmı evet astım . O yıllarda bir kaç işe girdim amacım hiç okumak olmadı o vakitler. Amaçsızdım, kendime güvenim yoktu o yıllarım kocaman bir boşluktu. Ama beni okumaya iten çok büyük etkenlerdi. İki yıl kadar bir ara vermiştim eğitimime sonra aöl ye kayıt oldum belki hayallerime geç ulaşacaktım ama yapacaktım. İnandım kendime ilk 15 kredi aldım bu beni çok şevklendirdi daha çalıştım 25 kredi aldım sonra biraz daha ve 35 kredi aldım ve yüksek puanlarla aldım hep. İnanamadığım şeyi başardım. Artık ygs-lys ye çalışarakda aöl yi bitirebilirim kararını verdim kendime. Ve bu iki yıla dahil olarakda üniversiteye hazırlandım etrafımda örgün eğitimli olan herkeslerden yüksek aldım. Ve kazandım :12: Bugün sakarya üniversitesinin lisans öğrencisiyim. Bu forumun bana kattıkları o kadar yararlı okadar değerliydi ki Başta Köylü Kızı nick'li Hatice ablama ve bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Foruma ilk katıldığımda açtığım ilk başlık '' Açık liseyi 19 yaşında bitirebilme'' başlığıydı ve ben bugün 18 yaşındayım. Umuyorum benim gibi niceleri buraya benim gibi yazılar yazacak. Allah herkesin gönlüne göre versin isteyince inanınca oluyor emin olun. Hakkınızı helal edin :40: Sürç-i lisan ettiysem affola :12:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Üniversiteyi Kazandım :)

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Ağu 2016, 19:28

Tebrik ederim hayatım, senin adına o kadar mutlu oldumki anlatamam. İnşallah hayatta da bu kadar başarılar elde edersin, hep mutlu ol.
Allah gönlüne göre versin.
Bende matematik bölümü kazandım, Cumhuriyet üni. en çok babam sevindi tabi, hep istiyordu... :27: Hayırlısı olsun...

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 10 Ağu 2016, 20:45

Köylü Kızı yazdı:Tebrik ederim hayatım, senin adına o kadar mutlu oldumki anlatamam. İnşallah hayatta da bu kadar başarılar elde edersin, hep mutlu ol.
Bende matematik bölümü kazandım, Cumhuriyet üni. en çok babam sevindi tabi, hep istiyordu... :27: Hayırlısı olsun...

Çok sevindim hatice abla senin için. Sende canlı bir başarı, azim örneğisin. Örnek alınası bir insansın ideallerine her zaman ulaşacağına inanıyorum. :29:

Kullanıcı avatarı
emrey.55
Çırak

Mesaj gönderen emrey.55 » 10 Ağu 2016, 21:31

Gerçekten üstün bir başarı sergilemişsin. Kısa zamanda uzun yol kat etmişsin. Umarım bundan sonra ki üniversite hayatında da aynı şekilde başarıyla ilerlersin.

Darısı başımıza :)

Kullanıcı avatarı
LarkAngela
Acemi

Mesaj gönderen LarkAngela » 10 Ağu 2016, 21:49

Tebrikler kendim kazanmış gibi sevindim çünkü genelde burda olan insanların duygularını az çok biliyorum umarım yolun açık bende seneye giricem sınavlara darısı hepimizin başına inşallah tekrardan tebrikler :D
Ben kanımın vampiriyim,
Gülümsemeyi bilmeyen,
Sonsuz gülüşü bekleyen
Terkedilmişlerden biriyim!

(Kötülük Çiçekleri)
-Charles Baudelaire

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 10 Ağu 2016, 22:47

emrey.55 yazdı:Gerçekten üstün bir başarı sergilemişsin. Kısa zamanda uzun yol kat etmişsin. Umarım bundan sonra ki üniversite hayatında da aynı şekilde başarıyla ilerlersin.

Darısı başımıza :)
Çok teşekkür ederim darısı sizlere :12:

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 10 Ağu 2016, 22:48

LarkAngela yazdı:Tebrikler kendim kazanmış gibi sevindim çünkü genelde burda olan insanların duygularını az çok biliyorum umarım yolun açık bende seneye giricem sınavlara darısı hepimizin başına inşallah tekrardan tebrikler :D
İnşallah hayalindeki yeri kazanırsın teşekkür ederim :34:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 11 Ağu 2016, 12:47

la tahzen yazdı:
Köylü Kızı yazdı:Tebrik ederim hayatım, senin adına o kadar mutlu oldumki anlatamam. İnşallah hayatta da bu kadar başarılar elde edersin, hep mutlu ol.

Çok sevindim hatice abla senin için. Sende canlı bir başarı, azim örneğisin. Örnek alınası bir insansın ideallerine her zaman ulaşacağına inanıyorum. :29:
Sağol canım benim, İnşallah sende. Hayırlısı buymuş öyle diyelim, Allah herkese üniversiteli olmayı nasip eder İnşallah.

Kullanıcı avatarı
jass
Doktor

Mesaj gönderen jass » 18 Ağu 2016, 03:31

Maşallah bu 35 kredi mevzusu baya hoşuma gitti doğrusu çalışmak gibisi yok çalışınca oluyor aciklisenin su yanını seviyorum 9 doğrudan hemen kredi cepte.

Kullanıcı avatarı
hellyeee
Acemi

Mesaj gönderen hellyeee » 20 Ağu 2016, 20:14

tebrik ederim :D :D

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 21 Ağu 2016, 16:12

jass yazdı:Maşallah bu 35 kredi mevzusu baya hoşuma gitti doğrusu çalışmak gibisi yok çalışınca oluyor aciklisenin su yanını seviyorum 9 doğrudan hemen kredi cepte.
Teşekkürler.:)Amacımız eğer üniversiteyse 9 doğruyla değil minimum 15 doğruyla geçmeliyizki ortalamazmız yüksek gelsin.

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 21 Ağu 2016, 16:13

hellyeee yazdı:tebrik ederim :D :D
Teşekkür Ederim :25:

Kullanıcı avatarı
jass
Doktor

Mesaj gönderen jass » 22 Ağu 2016, 00:05

Üniversite okumak 21 yüzyılda farz oldu artık. :)

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 25 Ağu 2016, 21:34

Tebrikler Allah yolunu açık etsin inşallah :12:

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön