İngilizce 3-4-5-6 ders notları cok acil

İngilizce dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
dreamm58
Çırak

İngilizce 3-4-5-6 ders notları cok acil

Mesaj gönderen dreamm58 » 23 Eyl 2016, 15:45

İngilizce 3-4-5-6 ders notları yabancı dıl pek beceremıyorum ama anlatımı yada konuları anlasam iyi çalısa bılıcegımı dusunuyorum. ders notları olanlar yardımcı olursa sevınırım....

Kullanıcı avatarı
missguard
Doktor

Re: İngilizce 3-4-5-6 ders notları cok acil

Mesaj gönderen missguard » 23 Eyl 2016, 19:20

Kitaplardan çalışırsanız bence yeterli çok da konu yok aslında..
Hmm.. Bir iki kitap çalışırsanız diğerlerinden sadece konulara göz atarsınız yani bazıları devam gibi öğrenimce diğerleri kolay oluyor. (Saçmaladım biliyorum :mrgreen: )
Neyse.. Bende zamanlara ait notlar var onları paylaşacağım. İşinize yarayabilir. Kendim kitaplardan çalışıp çıkmış soru çözerek geçiyorum dersleri. İlk dönemleri öğrendikten sonra genelde sadece çıkmış soru bile yetiyor.

Kullanıcı avatarı
dreamm58
Çırak

Mesaj gönderen dreamm58 » 23 Eyl 2016, 19:34

missguard yazdı:Kitaplardan çalışırsanız bence yeterli çok da konu yok aslında..
Hmm.. Bir iki kitap çalışırsanız diğerlerinden sadece konulara göz atarsınız yani bazıları devam gibi öğrenimce diğerleri kolay oluyor. (Saçmaladım biliyorum :mrgreen: )
Neyse.. Bende zamanlara ait notlar var onları paylaşacağım. İşinize yarayabilir. Kendim kitaplardan çalışıp çıkmış soru çözerek geçiyorum dersleri. İlk dönemleri öğrendikten sonra genelde sadece çıkmış soru bile yetiyor.
yabancı dil 1-2 cok sadecce dıgerlerı gercekten kısa ben kıtaptan calısıcam zaten calıstıgım yerlerı daha destelemem amacı notlara ıhıtyacım var. gremer kıtabı var elımde 2 adet hem türkçe anlatım hemde ınglızce olarak guzel bır sekılde sade sadece cık lıse kıtaplarını anlamakta bıraz zorluk ekıyorum ingilizeyı hıc ıyı yapmamıslar dıger kıtaplar guzel anlatımı falan sade bu ınglızce ana konuyu verıcegıne onun yerıne sunler bunlar dıye basık atmıs yada benım bu dersı sevmıyor olmamda bı etken ola bılır ...çıkmış soruları hep ındırdım bılgısayarıma baya bı donemkın cıkmıs soruları var saglam hazırlanıcam bu sene oyuzden sımdıden saglam calısmak ıstıyorum ıngılızce dıger derslere sevınırım notları benmle paylasırsanız tesekkurler :)

Kullanıcı avatarı
missguard
Doktor

Mesaj gönderen missguard » 26 Eyl 2016, 21:12

Kitapların başına geçince ders ders notlarımı paylaşmaya çalışacağım ^^

nurgul

Mesaj gönderen nurgul » 27 Eyl 2016, 16:55

arkadaşlar ablam için şuan ingilizce 4-6 ders notuna ihtiyacımız var elinde hale hazırda olan varsa paylaşabilir mi? :(

“İngilizce” sayfasına dön