Lütfen Deliricem!

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
SquwaRd
Acemi

Lütfen Deliricem!

Mesaj gönderen SquwaRd » 02 Kas 2016, 06:16

Geçen ay babama söyledim ve kayıt yenileme ücretini bankaya ödedi. Ve belirli bir süreden sonra ders seçme işlemi açıldı. Derslerimi seçtim harıl harıl çalışmaya başladım derken, bu gece beni derinden etkileyen bir olay ile karşılaştım. Tüm seçtiğim dersler listede yok. Delirdim, hiçbiri yok belki dedim bir yanlışlık olmuştur sitede, yeniledim yok gerçekten seçtiğim dersler ortalıkta gözükmüyor.

Bunun için bende tekrar otomatik ders seçtim. Fakat şöyle birşey ile karşılaştım farklı dersleri seçti. Tam kafayı sıyırdım gecenin bu saatinde kafamı..
O kadar çalıştığım dersler boşuna gidecek diye yanıyorum. 147 ile yarım saat önce görüştüm. Şuan ders seçmiş gözüküyorsunuz dedi. Bende olayı anlattım. Böyle böyle dedim.

Dersleri iptal etme şansımız varmı dedim otomatik en son seçtiğimiz. Kendiniz sistemden kaldırabilirsiniz dedi. Bende tamam diyip tüm otomatik seçili dersleri sistemden sildim. Sisteminizde bir sıkıntı olabilir dediler. Bu yüzden kaynaklı birşey olabilir dediler. Yarın bu konuda arkadaşlarımız ile tekrar iletime geçin dedi. Tek yapabileceğim sabah olup su açık öğretimi aramak. Bunun için ne yapmalıyım farklı tüm dersler farklı 2 ayda yapamam. Kasım Aralık Ocak sınava şunun şurasında ne kaldı lütfen yardımcı olun.

Birde şöyle bir sıkıntı vardı. Benim derslerim bir geri dönemde hep belirli oluyordu.Hani dönem dersleri bölümünde seçtiğim dersler, 2017 - 1 dönem olcağına 2015 - 3 olarak gözüküyordu. Fakat bunada baktım girdiğim sınavlar belli oluyor. Seçtiğim dersler gözükmüyor şuan. Arkadşlar lütfen yardımcı olun emeğimin boşuna gitmesini istemiyorum. :23: :23: :23: :22: :22: :22:

afddf
Acemi

Re: Lütfen Deliricem!

Mesaj gönderen afddf » 02 Kas 2016, 20:20

Aynısı bendede vardı Sakin ol :) 2016 -1 dönem seçilen dersleri tıkla çıkar seçtiğin dersler

mls

Mesaj gönderen mls » 09 Ara 2016, 01:58

Arkadaslar matematikteki4 yanlis eger matematikte dogru yoksa turkcedeki dogrulari veya baska bir dersin dogrusunu etkiliyomu

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Ara 2016, 01:46

mls yazdı:Arkadaslar matematikteki4 yanlis eger matematikte dogru yoksa turkcedeki dogrulari veya baska bir dersin dogrusunu etkiliyomu
Hayır etkilemiyor' açıklisede yanlışlar doğruyu götürmez.

Kullanıcı avatarı
missguard
Doktor

Mesaj gönderen missguard » 16 Ara 2016, 14:19

Geç oldu biraz ama seçebildin mi derslerini?

SquwaRd
Acemi

Mesaj gönderen SquwaRd » 19 Mar 2017, 02:50

Kusruma bakmayın biraz geç cevap verdim bende Forum'a uzun süreden beri giremiyorum. Aynı dersleri seçemedim farklı seçtim fakat 10 tanesinden geçtim. Bunada şükür. 21 Kredi topladım sınavdan. :ders:

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön