BİR ZAMANLAR BURDA NE GÜNLERDİ

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
diablo_57
Doktor

BİR ZAMANLAR BURDA NE GÜNLERDİ

Mesaj gönderen diablo_57 » 12 May 2017, 01:07

merhaba arkadaşlar ben 2009 senesinde aöl ye kayıt olmuştum. bu saçma nickide ozaman bı oyundan esinlenerek secmiştim.:)yaşım 26 idi şans kaza bu forumu bulmuş, bilgi paylaşımları yapmış,ve güzel arkadaşlılıklar edinmiştik. amacım liseyi bitirmek sonra 2 yıllık guzel bı aöf seçip memur olmak ve lisansa tamamlayıp başka üniler bitirmekti. Aşırı derecede hırslıydım. Başladığımda sadece 20 kredim vardı. Şimdi nasıl bilmiyorum bizim zamanımızda yılda 3 kez sınav olurdu aöl de. 3 senede aöl yi bitirdim.Ddiploma postadan geldiği gün ygs ye kayıt yaptırdım 2 yıllık bir bölüm kazandım. Fakat 2014 kpssye yetişemedim.mezun olmadan da girebilirdim fakat derslerime çalışmaktan kpss çalışamadım.önümde 2 yıl vardı. bu arada da rahat bir işe girmiştim. iş yerindede ders çalışacak zamanım oluyodu. zamanım bol olduğu için lisansa tamamlayayım dedim.dgs ye girdim ve maliyeyi kazandım. vakit bol olduğundan kpss ve aöf çalışabiliyodum. amacım 2 yıllıktan kpss ye girip maliyeden tek ders bırakarak mezun olmamaktı. çünkü önlisans bölümü daha avantajlıydı. Aynen bu şekilde yaptım. 2016 kpssden hatrı sayılır bir puan aldım aralıkta atandım.:)) Şimdi maliyedeki son dersi verip. Başka bir bölüm okumak niyetindeyim....Bunları yazma sebebim yaşınız kaç olursa olsun sakın pes etmeyin...Bu siteyide eski uğraşlarımı öyle kafamda geçirirken hatırladım.Bir kaç denemeden sonra sisteme giriş yapabildim. Hepinize kolay gelsin umarım hedeflerinize ulaşırsınız...

nepafter37
Acemi

Re: BİR ZAMANLAR BURDA NE GÜNLERDİ

Mesaj gönderen nepafter37 » 12 May 2017, 14:58

Tebrikler, iyi iş çıkarmışsınız.

Kullanıcı avatarı
alitaskin

Mesaj gönderen alitaskin » 12 May 2017, 21:22

tebrik ediyorum.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 23 Haz 2017, 12:22

Hayırlı olsun tebriklet inşAllah herşey istediğiniz gbi olur...

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön