Sınav giriş belgesi

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Sınav giriş belgesi

Mesaj gönderen iremx » 30 Haz 2017, 22:53

Bugün 3 tane kırtasiye dolaştım hepsi kapalıydı. Sebebini bilmiyorum. Sorun olur mu belgesiz gitsem?

bakansiz
Doktor

Re: Sınav giriş belgesi

Mesaj gönderen bakansiz » 30 Haz 2017, 23:56

Muhtemelen olmaz ama sorun yaratma ihtimalleri de var. Yarın sınava giderken etrafına bakın yanında giriş kağıdı bulunması en iyisi olur.

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Mesaj gönderen iremx » 01 Tem 2017, 00:52

bakansiz yazdı:Muhtemelen olmaz ama sorun yaratma ihtimalleri de var. Yarın sınava giderken etrafına bakın yanında giriş kağıdı bulunması en iyisi olur.
Sabahtan çıkarmam mümkün gibi görünmüyor ama öğleden sonra yine kırtasiyeye gidip bakıcam açık mı diye. Bazı hocalar kıl kuyruk davranabiliyor inşallah denk gelmem öylesine

Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

Mesaj gönderen siyahiasker » 01 Tem 2017, 01:10

iremx yazdı:
bakansiz yazdı:Muhtemelen olmaz ama sorun yaratma ihtimalleri de var. Yarın sınava giderken etrafına bakın yanında giriş kağıdı bulunması en iyisi olur.
Sabahtan çıkarmam mümkün gibi görünmüyor ama öğleden sonra yine kırtasiyeye gidip bakıcam açık mı diye. Bazı hocalar kıl kuyruk davranabiliyor inşallah denk gelmem öylesine
Benim bildiğim kadarıyla zorunlu oluyor.
Bildiğimiz şeyler arttıkça, bilmediğimiz şeylerin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlarız, çünkü onların çerçevesi büyüdükçe, bilinmeyenlerle olan temasları da artar.

Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

Mesaj gönderen siyahiasker » 01 Tem 2017, 01:11

Adayların sınava girerken; Sınav Giriş Belgesi ile birlikte geçerli kimlik belgesini (Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı, Geçici Kimlik Belgesi, Pasaport, veya Sürücü Belgesi herhangi birini ) yanında bulundurmaları gerekmektedir. Öğrenci Kimlik Kartını yanında bulundurmaları da yararlarına olacaktır.

Gördüğün gibi :( :cry:
Bildiğimiz şeyler arttıkça, bilmediğimiz şeylerin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlarız, çünkü onların çerçevesi büyüdükçe, bilinmeyenlerle olan temasları da artar.

arthurdayne45
Asistan

Mesaj gönderen arthurdayne45 » 01 Tem 2017, 01:11

Bende zorunlu diye biliyorum.
İnsan gerçekleri sadece kalbiyle görebilir. En temel şeyi gözler göremez.

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Mesaj gönderen iremx » 01 Tem 2017, 01:19

siyahiasker yazdı:Adayların sınava girerken; Sınav Giriş Belgesi ile birlikte geçerli kimlik belgesini (Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı, Geçici Kimlik Belgesi, Pasaport, veya Sürücü Belgesi herhangi birini ) yanında bulundurmaları gerekmektedir. Öğrenci Kimlik Kartını yanında bulundurmaları da yararlarına olacaktır.

Ya ama bazı hocalar alıyor, denk geldim birçok kere belgesiz girene de. Uyuzluk yapan da var ben de bu şansla kapıda kalırım :D Niye kırtasiyeler kapalıydı anlamadım da

Kullanıcı avatarı
ie722012
Yardımcı Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen ie722012 » 02 Tem 2017, 14:51

iremx yazdı:
siyahiasker yazdı:Adayların sınava girerken; Sınav Giriş Belgesi ile birlikte geçerli kimlik belgesini (Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı, Geçici Kimlik Belgesi, Pasaport, veya Sürücü Belgesi herhangi birini ) yanında bulundurmaları gerekmektedir. Öğrenci Kimlik Kartını yanında bulundurmaları da yararlarına olacaktır.

Ya ama bazı hocalar alıyor, denk geldim birçok kere belgesiz girene de. Uyuzluk yapan da var ben de bu şansla kapıda kalırım :D Niye kırtasiyeler kapalıydı anlamadım da
sınav nasıl geçti girebildinmi belgesiz sınava.inşALLAH almışlardır seni sınava. :26:
MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
TOPLAM KREDİ : 138 / MEZUN DEĞİL
MEZUNİYET TARİHİ : 2 SENEM VAR DAHA
------

DARBETURK ESKİLER TANIR DABBE CYBERWARRIOR TURKHACKTEAM

Kullanıcı avatarı
iremx
Doktor

Mesaj gönderen iremx » 04 Tem 2017, 22:09

ie722012 yazdı: sınav nasıl geçti girebildinmi belgesiz sınava.inşALLAH almışlardır seni sınava. :26:
Eveet girebildim, salon numaranı biliyosan sorun yok dediler

Kullanıcı avatarı
ie722012
Yardımcı Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen ie722012 » 10 Tem 2017, 15:44

iremx yazdı:
ie722012 yazdı: sınav nasıl geçti girebildinmi belgesiz sınava.inşALLAH almışlardır seni sınava. :26:
Eveet girebildim, salon numaranı biliyosan sorun yok dediler
Hm sevindim :) ;) :)
MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
TOPLAM KREDİ : 138 / MEZUN DEĞİL
MEZUNİYET TARİHİ : 2 SENEM VAR DAHA
------

DARBETURK ESKİLER TANIR DABBE CYBERWARRIOR TURKHACKTEAM

“Sınavlar” sayfasına dön