Zorunlu Ders Sorunu

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Thunder
Yardımcı Asistan

Zorunlu Ders Sorunu

Mesaj gönderen Thunder » 22 Ağu 2017, 21:28

Arkadaşlar Merhaba,

Geçen dönem bütün zorunlu dersleri vermeme rağmen bugün yaptırdığım kayıt yenileme işleminden sonra "501 YABANCI DİL - 7 7 4 Ortak"
dersi zorunlu dersler kısmında göründü. Normalde bu ders daha önce herhangi bir listede görünmüyordu. Bu nasıl oluyor ? Tam mezun olacağım sene sistemdeki bu tarz hatalar yüzünden bir kaç sene kaybetmek istemiyorum. Sizin başınıza daha önce böyle birşey geldi mi?

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Re: Zorunlu Ders Sorunu

Mesaj gönderen Senanur » 22 Ağu 2017, 21:40

Thunder
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Thunder » 22 Ağu 2017, 21:47

Teşekkür ederim Senanur.
Açık öğretimi aradım durumdan bir haberler adam gibi cevap veremediler bile. Bu durumda şuanda sadece İngilizce - 7 zorunlu ders olarak görünüyor diğer dersler de karşıma çıkacak mı? Bu sene aslında krediyi tamamlamıştım sadece yüz-yüze eğitim kalmıştı. :(

Umarım diğer dersler karşıma çıkıp mezuniyet senemi uzatmaz. :S

Thunder
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Thunder » 23 Ağu 2017, 00:58

Bir diğer konu göndermiş olduğun web sayfasındaki bilgiler Meslek Lisesi okuyan öğrenciler için geçerli mi? Açık öğretimi yeniden aradığımda Alan Yok 2'nin sadece düz lise okuyan öğrenciler için geçerli olduğunu söylediler. Umarım bu yıl bitmesini beklerken beklenmedik bir gol yiyip uzatmak zorunda kalmam.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön