Bana yardim eder misiniz?

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
julide23

Bana yardim eder misiniz?

Mesaj gönderen julide23 » 15 Eyl 2017, 03:47

Aol e yeni kayıt oldum ve birilerinin bana yardim edip sıkıntilarimı gidermesini istiyorum öncelikle yeni kayit olanlarun kayit yenilemesi gerekiyormu ve ders secim ekrani denen illet diyecegim artik bellki gec acilacak ozaman ben sinava nasil hazirlanacagim ne halt yiyecegim kitaplari nasil alcagim hadi dersleri sectim kitaplari aldim ki bu umarım en kısa sürede olur çünkü her gecen gün sınav yaklasıyor ve benım elim kolum bağlı bu kitaplarin bana faydasi olcak mi ve son soru sınavlar zor mu lütfen birileri bana yardım ettsin edene şimdiden cok teşekkür :!: :!:

Yuksek yuksek tepelere gunluk hedefler koymasinlar :04:

Jezxy
Onursal Üye

Re: Bana yardim eder misiniz?

Mesaj gönderen Jezxy » 15 Eyl 2017, 11:04

julide23 yazdı:Aol e yeni kayıt oldum ve birilerinin bana yardim edip sıkıntilarimı gidermesini istiyorum öncelikle yeni kayit olanlarun kayit yenilemesi gerekiyormu ve ders secim ekrani denen illet diyecegim artik bellki gec acilacak ozaman ben sinava nasil hazirlanacagim ne halt yiyecegim kitaplari nasil alcagim hadi dersleri sectim kitaplari aldim ki bu umarım en kısa sürede olur çünkü her gecen gün sınav yaklasıyor ve benım elim kolum bağlı bu kitaplarin bana faydasi olcak mi ve son soru sınavlar zor mu lütfen birileri bana yardım ettsin edene şimdiden cok teşekkür :!: :!:
Julide Hoşgeldin Aramıza :11: SIKINTILARINI GİDERELİM :.yehuu:

AOL'e Kayıt NE ZAMAN OLDUN .

BU DÖNEM OLDU İSEN KAYIT YENİLEME YAPMANA GEREK YOK .

AOL'E ÖĞRENCİ GİRİŞİ YAPIP.

ÖĞRENCİ GENEL BİLGİLER Altında Bulunan

Dönem Bilgileri

Kredi Bilgileri

Ekran Görüntüsünü Paylaşabilirsen

Geri Kalan Tüm Konuda Sana Yardımcı Olalım :gozkırkma:

julide23

Mesaj gönderen julide23 » 15 Eyl 2017, 13:47

Daha yeni kayit oldum 9 eylulde ve 0 kerdim var okudugu donem 1 yaziyor yada şimdi okumakta oldugum donem de denilebilir galiba sanirim diger sorularimada cevap verirsen beni cok mutlu edersin simdiden tesekkur

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 15 Eyl 2017, 20:57

Resim

Dönem Bilgilerinde BU YAZI VARSA Problem Yok Kardeşim.

Her Dönem SINAV ÖNCESİ YENİ KAYIT VE KAYIT YENİLEME İŞLEMİ YAPILIYOR ŞUAN TAKVİM AÇIKLANMADI

AOLÜN SİTESİNDEN TAKVİMİ SÜREKLİ TAKİP ETMEYE ÖZEN GÖSTER SINAV TARİHLERİ SINAV SONUÇLARININ AÇIKLANACAĞI TARİHLERİ BURADAN BULUCAKSIN.

DERS SEÇİMİ İSE BU OCAK SINAVINA DERS SEÇİMİ YAPAMAYACAKSIN MAALESEF.

AOL YENİ DUYURU YAYINLANDI SADECE OCAK SINAV İÇİN YENİ KAYIT YAPTIRAN ÖĞRENCİLERİN DERSİ OTOMATİK SEÇİLECEK

EK SINAV VAR ONUN SONUÇLARININ AÇIKLANMASINI BEKLİYİCEKSİN SONRA ÖĞRENCİ SİSTEMİNE GİRİP

ÖĞRENCİ GENEL BİLGİLER Altında

Ders Bilgileri (Alınan) Kısmı var Oradan Ortada Açılan Yerde Dönem Dersleri Var Oradanda 2017/1 Seçip Sana Gelen Otomatik Dersleri Görüceksin Onları Vermeye Çalışıcaksın ...

SINAVA HAZIRLIK İSE BU AY TÜM KİTAPLAR GELMEMİŞ AMA ARA ARA HALKEĞİTİME GİDİP KİTAPLARI TOPLAYACAKSIN DÖNEM İÇİN ÇALIŞACAĞIN DERSLERİ GÖRÜNCE.

VEYA AOLÜN SİTESİNDE

Ders Kitapları
Sınav Arşivi

BURADA DERS KİTAPLARI VE SINAV ARŞİVİ VAR

DERSDE NOTLARTUTARSIN ÇIKMIŞ SORULARA DA ÇALIŞIP RAHATLIKLA DERSLER İÇİN HAZIRLANMIŞ OLURSUN.

julide23

Mesaj gönderen julide23 » 15 Eyl 2017, 21:23

Bu ders kitapları guncel mi? Mesela ben 1. dönemdeyim atiyorum biyoloji dersnin birinci kitabına hazirlansam sinava hazır olmama yardimci olur mu? Ve size gercekten tessekkur ederim mezun olana kadar galiba yardiminiza cok ihtiyacım olacak basinizi cok agritirsam simdiden ozer ve gelecek yardimlariniz icin simdiden tessekkur ederim :wink:

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 15 Eyl 2017, 21:27

julide23 yazdı:Bu ders kitapları guncel mi? Mesela ben 1. dönemdeyim atiyorum biyoloji dersnin birinci kitabına hazirlansam sinava hazır olmama yardimci olur mu? Ve size gercekten tessekkur ederim mezun olana kadar galiba yardiminiza cok ihtiyacım olacak basinizi cok agritirsam simdiden ozer ve gelecek yardimlariniz icin simdiden tessekkur ederim :wink:
Hiç Problem Değil Kardeşim :gozkırkma: Elimden Geldiğince Yardım Ederim ...

Kitaplar Güncel Fakat ARADA BİR O SİTEYİ KONTROL ETMEN GEREKİYOR BAZEN BİR DERSİN İKİ KİTABI FALAN OLABİLİR.

ORADAKİ KİTAPLARDAN GELİYOR SINAV SORULARI İSTERSEN BASİT BİR DERSİ İNCELE VE ÇIKMIŞ SORU KİTAPÇIKLARIN BİRİNİ İNDİR VE TESTLERE BAK FARK EDECEKSİN O KİTAPDAN GELDİĞİNİ KENDİN DE BİR TEST ET İSTERSEN.

AKLINA BİŞEY TAKILDIKÇA YAZ BURADAN :gozkırkma:

julide23

Mesaj gönderen julide23 » 15 Eyl 2017, 21:35

Bi yazinizda ger donusumlu dersler olduğunu ve hatta bunun tablosunu paylasmisiniz sitedeki kitaplar da degisti ole degilmi bunu da sorayimdi ders calismaya baslim yardimlarina tekrara tekrar tesekkurler allah razi olsun :ok:

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 15 Eyl 2017, 21:47

julide23 yazdı:Bi yazinizda ger donusumlu dersler olduğunu ve hatta bunun tablosunu paylasmisiniz sitedeki kitaplar da degisti ole degilmi bunu da sorayimdi ders calismaya baslim yardimlarina tekrara tekrar tesekkurler allah razi olsun :ok:
Resim

Bu Kitaplar Şuan Toplanıyor FAKAT

Yeni Olanları Sistemede Eklenmedi

AOLÜN SİTESİNE YANİ.

Eğer Eklenmez İse Şuanki SİTEDEKİ YAYINDA OLAN KİTAPCIK ÜZERİNDEN SORULAR GELİR EĞER YAYINLANIRSA EMİN OL DUYURU FALAN YAPARLAR.

ARA ARA KİTAPÇIKLARI SENDE KONTROL EDEBİLİRSİN.

ŞUAN MESALA ATIYORUM DİL VE ANLATIM 2006 KİTABI KULLANILIYOR DEĞİŞİRSE 2018 TARİHİLİ BİR YAYIN GELİCEK ARA ARA KİTAPLARI SİTEDEN TEKRAR İNDİRİP KONTROL ETMEK LAZIM :gozkırkma:

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön