Selam

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
Su Serenatı

Selam

Mesaj gönderen Su Serenatı » 24 Eyl 2017, 05:35

Merhaba ismim Hüseyin 17 yaşındayım. Sosyal fobim var ben bu sorunum yüzünden çok ezildim hala eziliyorum ve bu sorunum yüzünden geçen yıl 10.sınıfın ikinci döneminde okulu bırakmak zorunda kaldım. Şimdi pişman oldum ama üst üste iki sene kalınca örgün eğitim dışına çıkarıldım. Edebiyat Öğretmeni olma hedefim vardı ama gerçekleştiremedim. Açıköğretim lisesine kayıt olmaya karar verdim lakin bu ay için süre doldu artık seneye kaydolabilirim galiba. Ama sadece lise diplomasını alabilirim Aölden ama ne Örgünden ne Aölden üniversite kazanacak kapasitem olduğuna inanmıyorum.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Selam

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 24 Eyl 2017, 11:12

Su Serenatı yazdı:Merhaba ismim Hüseyin 17 yaşındayım. Sosyal fobim var ben bu sorunum yüzünden çok ezildim hala eziliyorum ve bu sorunum yüzünden geçen yıl 10.sınıfın ikinci döneminde okulu bırakmak zorunda kaldım. Şimdi pişman oldum ama üst üste iki sene kalınca örgün eğitim dışına çıkarıldım. Edebiyat Öğretmeni olma hedefim vardı ama gerçekleştiremedim. Açıköğretim lisesine kayıt olmaya karar verdim lakin bu ay için süre doldu artık seneye kaydolabilirim galiba. Ama sadece lise diplomasını alabilirim Aölden ama ne Örgünden ne Aölden üniversite kazanacak kapasitem olduğuna inanmıyorum.
Merhaba aramıza hoşgeldin .
Öyle düşünme aöl diploması ile istediğin bölümü kazanabilirsin. Yeterki çalış. Bak hedefine odaklan pes etme.
2. Döenm kayıtlar tekrar başlar o zaman kaydını yap. Yapabilirsin sakın ama sakın pes etme

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön