Diploma

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Bysorun
Çırak

Diploma

Mesaj gönderen Bysorun » 01 Kas 2017, 02:02

2016/4 ek sınavında kredimi tamamladım.Öğrenciliğim incelemeye alınmadan direk MEZUN yazısı geldi diploma notum,diploma güvenlik no falan var şuanda sadece yollamalarınımı bekliyeceğim harç falan yatırılıcakmı ?

Jezxy
Onursal Üye

Re: Diploma

Mesaj gönderen Jezxy » 01 Kas 2017, 02:33

Bysorun yazdı:2016/4 ek sınavında kredimi tamamladım.Öğrenciliğim incelemeye alınmadan direk MEZUN yazısı geldi diploma notum,diploma güvenlik no falan var şuanda sadece yollamalarınımı bekliyeceğim harç falan yatırılıcakmı ?
AOL'ÜN Resmi Sitesinden 2016/4 Dönemine Ait Diplomalar Halk Eğitim Merkezlerine Gönderildi. Duyurusunu Bekleyeceksiniz.Sonra Diplomayı Almaya Giderken Ziraat , Vakıf Veya Halkbankası Üzerinden AÇIK LİSE DİPLOMA HARCI Olan Üçreti Yatırıp Diplomanızı Teslim Alabilirsiniz.

Bysorun
Çırak

Mesaj gönderen Bysorun » 05 Kas 2017, 04:14

DİPLOMA NOSU ALMIŞ GENEL LİSE ÖĞRENCİLERİ Durumunda Olan Öğrencilerin Sisteme Giriş Yetkileri Yoktur..! böyle bi yazı çıkıyor siteye girerken hata verip sanırım yakında gelicek diploma :.yehuu:

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 05 Kas 2017, 04:31

Jezxy yazdı:
Bysorun yazdı:2016/4 ek sınavında kredimi tamamladım.Öğrenciliğim incelemeye alınmadan direk MEZUN yazısı geldi diploma notum,diploma güvenlik no falan var şuanda sadece yollamalarınımı bekliyeceğim harç falan yatırılıcakmı ?
AOL'ÜN Resmi Sitesinden 2016/4 Dönemine Ait Diplomalar Halk Eğitim Merkezlerine Gönderildi. Duyurusunu Bekleyeceksiniz.Sonra Diplomayı Almaya Giderken Ziraat , Vakıf Veya Halkbankası Üzerinden AÇIK LİSE DİPLOMA HARCI Olan Üçreti Yatırıp Diplomanızı Teslim Alabilirsiniz.
Diploma harç ücreti kalkmış sanırım. Bu konuda araştırma yapmanızı öneririm.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön