AÖL Sınavı Hakkında Soru

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Starboy
Acemi

AÖL Sınavı Hakkında Soru

Mesaj gönderen Starboy » 05 Ara 2017, 01:45

Arkadaşlar merhabalar, ben sınava girmek için sınav yerine gittiğimde, diyelim yanımda alacağım derslerin kitaplarından götürsem, sınav henüz başlamadan önce oturup biraz daha tekrar etsem, çalışsam kopya olarak sayılır mı? yani böyle bir şey yaparsam görevliler tarafından kopya sebebi ile girmeme izin verilmeme gibi bir durum olur mu, yoksa buna izin var mı?

Thunder
Yardımcı Asistan

Re: AÖL Sınavı Hakkında Soru

Mesaj gönderen Thunder » 05 Ara 2017, 03:00

Kardeş sınava gitmeden önce otur çalış, sınav günü okulda güvenlik var (polis) ve kopya sayılabilecek hiçbirşeyi içeri almıyorlar. Elektronik aletler, kitaplar, hesap makineleri, aklına gelen ne varsa.

Burak1907
Çırak

Mesaj gönderen Burak1907 » 05 Ara 2017, 03:20

Kitapları dışarda bırakıp girersin. Ama benim tavsiyem her dersten ders notları oluştur kendine ve sınav günü bu notları telefonuna not olarak kaydet.Oradan tekrar yap. Daha kolay.

Kullanıcı avatarı
Starboy
Acemi

Mesaj gönderen Starboy » 05 Ara 2017, 15:20

Thunder yazdı:Kardeş sınava gitmeden önce otur çalış, sınav günü okulda güvenlik var (polis) ve kopya sayılabilecek hiçbirşeyi içeri almıyorlar. Elektronik aletler, kitaplar, hesap makineleri, aklına gelen ne varsa.
Hocam biliyorum da demek istediğim sınavı beklerken kapı dışında oturup çalışmak kitaplara, sınava girerken anneme babama vereceğim kitapları yanii sınava birlikte almayacağım, bekleme süresince çalışacağım.

Thunder
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Thunder » 10 Ara 2017, 03:27

Starboy yazdı:
Thunder yazdı:Kardeş sınava gitmeden önce otur çalış, sınav günü okulda güvenlik var (polis) ve kopya sayılabilecek hiçbirşeyi içeri almıyorlar. Elektronik aletler, kitaplar, hesap makineleri, aklına gelen ne varsa.
Hocam biliyorum da demek istediğim sınavı beklerken kapı dışında oturup çalışmak kitaplara, sınava girerken anneme babama vereceğim kitapları yanii sınava birlikte almayacağım, bekleme süresince çalışacağım.
Sınavlara kitaplardan değil daha önce çıkmış sorular üzerinden çalışmanı tavsiye ederim.

nepafter37
Acemi

Mesaj gönderen nepafter37 » 10 Ara 2017, 14:23

ben de aksine, kitaplardan çalışmanı öneririm. bu benim 4.dönemimdi az önce çıktım sınavdan. 4 dönemdir sadece kitaptan çalıştım ve kitaptan çalışmak çıkmış sorulara çalışmaktan daha uzun sürer ama şöyle bir şey var ki, sınavda sana kitapta olmayan hiçbir şey soramazlar. Bu yüzden kitabı iyi çalışırsan her türlü geçersin. Çıkmış sorulara çalışmanın diğer bir kötü yanı ise müfredat değiştiğinde sorular da değişebiliyor bu yüzden gireceğin sınavda çıkmayacak sorulara çalışıyor da olabilirsin. Bu yüzden en iyisi kitaptan çalışmaktır ama kitaptan çalıştıktan sonra kesinlikle çıkmış soruları çöz. öğrendiklerini nasıl sorduklarına bakmış olursun hem de kendini test etmiş olursun iyi öğrenmişmisin diye. kendi başarıma gelince 3 dönemdir tüm ortak derslerim geçtim her seferinde tarih hariç. sadece bu dönem biraz ağır çuvalladım pek çalışmadığım için(gibi hissediyorum sonuçlar da açıklasın hele :roll: ).

Kullanıcı avatarı
ie722012
Yardımcı Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen ie722012 » 10 Ara 2017, 14:29

Giriş kapısında memurlar alır senden o kitapları bence sınav sabahı tekrar et öyle git derim ben.
MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
TOPLAM KREDİ : 138 / MEZUN DEĞİL
MEZUNİYET TARİHİ : 2 SENEM VAR DAHA
------

DARBETURK ESKİLER TANIR DABBE CYBERWARRIOR TURKHACKTEAM

Mrronaldo
Doktor

Mesaj gönderen Mrronaldo » 11 Ara 2017, 01:34

Böyle şeye gerek yok.Derslerine daha önce çalış sabah bide o kadar dersin kitabını yanında mı taşıyacaksın :D .Hiç gerek yok daha önce çalış kafan rahat olsun.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön