Herkes sınavlara hangi yöntem ile hazırlandığını ve bu sayede ortalama kaç kredi aldığını paylaşabilir mı?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
TombikBey
Acemi

Herkes sınavlara hangi yöntem ile hazırlandığını ve bu sayede ortalama kaç kredi aldığını paylaşabilir mı?

Mesaj gönderen TombikBey » 12 May 2018, 21:15

:08: Çıkmış sorulara mı çalışıyorsunuz?
:08: Ders notlarına mı?
:nazarlik: Ortalama kaç kredi alıyorsunuz?
Herkesi konuya bekliyorum. Bakalım ortaya neler çıkacak :06:

Kullanıcı avatarı
MertAts
Çırak

Re: Herkes sınavlara hangi yöntem ile hazırlandığını ve bu sayede ortalama kaç kredi aldığını paylaşabilir mı?

Mesaj gönderen MertAts » 13 May 2018, 01:30

Kitaptaki konuya bakıp internet de anlatımı varsa oradan yoksa pdf den çalışıyorum. Eğer ders sayısal ise konuyu çalıştıktan sonra ortalama 100 üzeri soru çözüp pekiştiriyorum.(ABD veya Kanada'ya bilgisayar mühendisliği okumaya gideceğim için çok çalışmam lazım. :37: ) Şuana kadar da girdiğim bütün sınavlardan 35 kredi aldım. 1 sınav sonra da mezun oluyorum. :07:

kubi123

Re: Herkes sınavlara hangi yöntem ile hazırlandığını ve bu sayede ortalama kaç kredi aldığını paylaşabilir mı?

Mesaj gönderen kubi123 » 13 May 2018, 05:58

6 tane doğruluğundan emin olduğum şıkkı işaretliyorum kalanın hepsini aynı şık yapıyorum son 5sınavda 118 kredi verdim bu şekilde mezun oldum tabi çıkmış soruları çözdüm birazda çalıştım bu şekilde bitirdim inşallah herkes bitirir

Mrronaldo
Doktor

Mesaj gönderen Mrronaldo » 13 May 2018, 15:40

Kitapları aldıktan sonra bi köşeye atmadım .Kitapları okurken önemli şeylerin Altını çizdim deftere yazdım.Kitapta ki testleri çözdüm.Eğer 10 sorundan en az 7 tanesini yapabildiysem diğer konuya geçerdim daha aşağısında tekrar konuyu okurdum .Ayrıca internetten konulara azda olsa bakardım.Her sınavda en az 15 kredi filan alıyordum genelde bu civarda son sınav ikinci dönem sınavında 23 kredi aldım .Son 3 sınavda kitap almadım internetten aölün PDF’lerini açıp okuyup ezber yapıp derslerimi vermiştim .Şuanda mezunum diplomayı bekliyorum.

“Sınavlar” sayfasına dön