Mezuniyet Hakkında Çok Acil Yardım Lütfen

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
bthnbsgl

Mezuniyet Hakkında Çok Acil Yardım Lütfen

Mesaj gönderen bthnbsgl » 30 Tem 2018, 20:20

MERHABALAR 3. DONEM SINAVLARININDA ACIKLANMASIYLA MAOL DA KREDİM 260 AMA ZORUNLU DERS SAYIM 1 VE MEZUNİYETİ KARŞILAMIYOR BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ YOKMUDUR YOKSA 1 YILIM YANACAK ÜNİVERSİTE SINAVLARINADA ÇOK ÇALIŞMIŞTIM EMEKLERİM BOŞA GİTSİN İSTEMİYORUM LÜTFEN YARDIM :( :( :(

Jezxy
Onursal Üye

Re: Mezuniyet Hakkında Çok Acil Yardım Lütfen

Mesaj gönderen Jezxy » 30 Tem 2018, 20:25

Mezuniyet İçin Tüm Şartları Maalesef Yerine Getirmek Zorundasınız ...

Telaşa Kapılmanıza Gerek Yok.

EK SINAV TALEBİNDE BULUNALIM

http://aciklise.net/Forum/viewtopic.php ... e8c9da22ce

Ve Gelicek Dönemin İlk Sınavı

Açık Öğretim Lisesi- I. Dönem Sınavı 08-09 Aralık 2018

Üniversite Diploma Teslim Tarihi 31 Aralık Oluyor O Zaman Kadar Sonuçlar Açıklanır.

Bu Sınava Kalırsa Herşey Eğer EK SINAV VS OLMAZ İSE BU SINAVA DAHİL OLUP MEZUN OLABİLİRSİNİZ.

bthnbsgl

Mesaj gönderen bthnbsgl » 30 Tem 2018, 20:28

AMA O SINAVA KALIRSAM ŞAYET ÜNİVERSİTEYE KAYIDIMI YAPTIRAMIYORUM Kİ KAYITLAR GEÇMİŞ OLUYOR.

TALEBİ YARIN BAŞLATMAMIZ GEREK SANIRSAM EK SINAV İÇİN DE ÇÜNKÜ RESMİ KURUMLAR BU SAATTE KAPALI SANIRSAM

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 30 Tem 2018, 20:34

Üniversiteye Her Türlü Kaydınızı Oluşturabiliyorsunuz Sadece Diplomanızı Teslim Etmediğinizden Mezun Olduğunuzu Belirtemediğinizden Tam Kaydınız Oluşmuyor.

YÖK Kılavuzuna Göre Üniversitelere 31 Aralık EN SON DİPLOMA TESLİM TARİHİ OLUYOR

BU TARİHE KADAR MUTLAKA ÇOK YÜKSEK BİR İHTMAL İLE EK SINAV AÇILIR

YİNE AÇILMAZ İSE ARALIKTAKİ İLK SINAVA GİRİP BU İŞİ TAMAMEN SONLANDIRABİLİRSİNİZ.

DİPLOMANIZIN BASILMIŞ HALİNE GEREK YOK SADECE AÇIK LİSEDE MEZUN STATÜSÜNE KAVUŞUN

GEÇİCİ MEZUNİYET BELGESİ ALIP ÜNİVERSİTEDEKİ DERDİNİZİ ÇÖZEBİLİRSİNİZ DİPLOMANIZ BASILANA KADAR

BU ARADA TALEP SEÇENEKLERİ 7/24 KULLANABİLİRSİNİZ

RESMİ DAİRE ÇALIŞMA PRENSİBİ YOK RAHATLIKLA E-POSTA CİMER VEYA TELEFON İLE BAŞVURU OLUŞTURABİLİRSİNİZ

İÇİNİZ RAHAT OLSUN HOCAM YETERKİ AÇILICAK OLAN SINAVDA SİZ O ZORUNLU DERSİN ÜSTESİNDEN GELİN.

bthnbsgl

Mesaj gönderen bthnbsgl » 30 Tem 2018, 20:34

TAMAMDIR 4 SİTEYE DE TALEP VERDİM KONUYA DA EK SINAV TALEBİ YAZDIM İNŞALLAH SESİMİZİ DUYARLAR VE EK SINAVI YAPARLAR YOKSA HAYATIM SONA ERECEK O 1 DERS VE 1 YIL YÜZÜNDEN

bthnbsgl

Mesaj gönderen bthnbsgl » 30 Tem 2018, 20:35

ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İÇİMDE YANGINLAR VARDI VE SİZ ONLARI SÖNDÜRDÜNÜZ ŞUAN NE DESEM AZDIR ALLAH RAZI OLSUN

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 30 Tem 2018, 20:37

Telaşa HİÇ GEREK YOK :) MAALESEF AÇIK LİSE YÜZÜNDEN HER SENE BU PROBLEM YAŞANIYOR :)

SİZ RAHATLIKLA YARINKİ SONUÇLARI BEKLEYİN ARALIĞA KADAR SINAV PROBLEMİ ÇÖZÜLMÜŞ OLUR

SADECE SİZ O ZORUNLU KALAN DERSİN ÜSTESİNDEN GELİN

bthnbsgl

Mezun olabilecekmiyim?

Mesaj gönderen bthnbsgl » 11 Eyl 2018, 23:54

MERHABA LAR SUANDA COK SEVINCLIYIM EK SINAV CIKTI ONCELIKLE HERKESE HAYIRLI UGURLU OLSUN BEN UNIVERSITEYE GECICI KAYIT YAPTIRMISTIM NEYSE KONUMA DONEYIM , TURK EDEBIYATI 6 DERSINDEN 2 DEFA SINAVA GIRMISIM 3. YE EK SINAVDA GIRICEM TEK ZORUNLU DERSIM O CUNKU , 3. YE GIRECEGIM ICIN SINAVDA GECER NOT ALAMAZSAM EGER MUAFA DUSECEKMI DERSIM

KOLAY GELSIN IYI FORUMLAR

_cid_
Doktor

Re: Mezun olabilecekmiyim?

Mesaj gönderen _cid_ » 12 Eyl 2018, 01:44

Muaf olursun zira üçüncü kez bir dersten geçer not alamadıysan muaf oluyorsun. Bunun ek sınav olup olmamasının bi önemi olduğunu sanmıyorum.

JellyThou

Mesaj gönderen JellyThou » 01 Eki 2018, 02:08

Acik liseye gececektim sanirim vazgecegim. Ben kolayca gecebilmek icin geciyorum adamlar zorunlu ders sarti koyuyorlar. Ne farki kaldi ki orgun eegitimden?

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön