Dersler Konusunda Sıfır Bilgim var detaylar içeride

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Aolsorularim

Dersler Konusunda Sıfır Bilgim var detaylar içeride

Mesaj gönderen Aolsorularim » 20 Şub 2019, 15:22

Merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım ortaokuldan sonra calışmak icin okulu birakmak zorunda kaldım dersler hakkında bir bilgim yok ve çok zayıfım bu konuda ben calışmak liseyi bitirmek hatta universite dahi okumak isterim ama bilgi birikim sıfır ve verilen kitaplardan hiçbirşey anlamıyorum çıkmış sorulara bakın diyorlar ama hiç bilgim yok girip sallayıp çıkıyorum bu böyle olsun istemiyorum var mı daha önceden benim.gibi bir durum yaşayıpda nasıl çalışabileceğini bulan yada ders veren bir kurum vesaire ?

yarenkv
Asistan

Re: Dersler Konusunda Sıfır Bilgim var detaylar içeride

Mesaj gönderen yarenkv » 21 Şub 2019, 00:34

Eğer son dönemlerinde değilsen dersler kolay oluyo kitabı çalış biraz anlamadığın konuları da youtubedan izle ama son sınıfta dersane kurs vs şart oluyo bence

yarenkv
Asistan

Mesaj gönderen yarenkv » 21 Şub 2019, 00:37

yarenkv yazdı: 21 Şub 2019, 00:34 Eğer son dönemlerinde değilsen dersler kolay oluyo kitabı çalış biraz anlamadığın konuları da youtubedan izle ama son sınıfta dersane kurs vs şart oluyo bence
Tabi üniversite sınavına girmek istiyosan kurs şart yoksa matematik vs zorunlu olmadığı için geçmesi yine zor olmuyo dersleri

Pazernus
Doktor

Mesaj gönderen Pazernus » 23 Şub 2019, 00:21

Üniversite sınavındaki Ayt matematik sorularının yanında açık lise soruları sadece temel bilgi yani kolay
"Hiç erişeyemeceksin gibi yada,Herşeyi yitireceksin gibi çalış"
Konfüçyüs

Aolsorularim

Mesaj gönderen Aolsorularim » 28 Şub 2019, 14:34

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim bilgim ortaokul seviyesinde yani beni kendiniz ile bir görmeyin sizin temel dediğiniz konular beni çok zorluyor universite gibi bir hayalim yok çok isterdim tabi ki okumak fakat daha bu dersleri yapamıyorken o biraz uçmak oluyor kitaplardan hiçbirşey anlamıyorum kitap açmayalı 4 sene oldu ve ğercekten okumak istiyorum derslerim çok zayıf aşırı derece de yani temel bilgim dahi yok konular hakkında bana nasıl bir yol gösterebilirsiniz ?

“Sınavlar” sayfasına dön