MEZUN OLMAM GEREKİRKEN HALA AKTİF GÖZÜKÜYORUM

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
kadyrx38
İletişim:

MEZUN OLMAM GEREKİRKEN HALA AKTİF GÖZÜKÜYORUM

Mesaj gönderen kadyrx38 » 01 Tem 2016, 19:23

Arkadaşlar merhaba ben mesleki açık öğretim lisesin de okuyorum. Okuduğum bölüm makine bölümü. Yüzyüze eğitimimi bu dönem tamamladım sistemde yüzyüze eğitimi tamamladı gözüküyor. Kredi şartlarını da karşılıyorum hiç zorunlu dersim yok, alan derslerimi de verdim 242 kredi ile mezun olmam gerekiyo ve ben fazlasıyla topladım şuan 269 kredim var toplam dönemim ise 11.

Ama kafamı karıştıran bişey var herşey istedikleri gibiyken neden hala öğrencilik durumu aktif yazıyo? Dün farkettim okuluma gidip konustum mezuniyet incelemesine hala neden almamışlar felan diyip onlarda şaşırdılar. 147 yi de aradım onlar da herşey gayet normal mezun olmamanız için bir sebep yok dediler ama hala aktif gözüküyorum. Bu sene mezun olarak gözükmezsem üniversiteye gidemiycem ve gerçekten beni sıkıntıya sokucak. Benim ne yapmam gerekiyo? :23: :23: :23:

Varolsun Türk ırkı!

Kullanıcı avatarı
kadyrx38
İletişim:

Re: MEZUN OLMAM GEREKİRKEN HALA AKTİF GÖZÜKÜYORUM

Mesaj gönderen kadyrx38 » 01 Tem 2016, 19:29

Yok mu yahu bilen? :(
Varolsun Türk ırkı!

Kullanıcı avatarı
icerdekicsesi
Acemi

Mesaj gönderen icerdekicsesi » 01 Tem 2016, 19:40

Bende de mezun yazıyor fakat kayit yenileme diye geçiyor sizce bu normal mi ?

Kullanıcı avatarı
kadyrx38
İletişim:

Mesaj gönderen kadyrx38 » 01 Tem 2016, 19:45

icerdekicsesi yazdı:Bende de mezun yazıyor fakat kayit yenileme diye geçiyor sizce bu normal mi ?

Bende mezun gözükmüyo şartlarım mezuniyeti karşılarken mezun yazısı yerine öğrencilik durumu aktif yazıyor.
Varolsun Türk ırkı!

mtnozkan35

Mesaj gönderen mtnozkan35 » 30 Haz 2017, 01:48

Hocam aynı sorunla bende karşı karşıyayım tüm şartları ve kredileri karşılıyprum ama hala aktif olarak gözüküyorum bizim mezuniyet incelemesinde eğer sorun yoksa incelenmeden direk mezun olarka gözükmemiz lazım 147 aradığımda bu sürecin 3-4 ay bile sürebileceği söylendi çok öğrenci olduğu için ama internet sitesinde 2016/2.dönem diplomaları gonderildi diye başlık var oda kafa karıştırıyor..

Salih38

Mesaj gönderen Salih38 » 29 Eyl 2020, 12:58

mtnozkan35 yazdı: 30 Haz 2017, 01:48 Hocam aynı sorunla bende karşı karşıyayım tüm şartları ve kredileri karşılıyprum ama hala aktif olarak gözüküyorum bizim mezuniyet incelemesinde eğer sorun yoksa incelenmeden direk mezun olarka gözükmemiz lazım 147 aradığımda bu sürecin 3-4 ay bile sürebileceği söylendi çok öğrenci olduğu için ama internet sitesinde 2016/2.dönem diplomaları gonderildi diye başlık var oda kafa karıştırıyor..
Hocam halledebildiysen nasıl halletin

Bymustafa

Mesaj gönderen Bymustafa » 29 Eyl 2020, 23:41

kadyrx38 yazdı: 01 Tem 2016, 19:23 Arkadaşlar merhaba ben mesleki açık öğretim lisesin de okuyorum. Okuduğum bölüm makine bölümü. Yüzyüze eğitimimi bu dönem tamamladım sistemde yüzyüze eğitimi tamamladı gözüküyor. Kredi şartlarını da karşılıyorum hiç zorunlu dersim yok, alan derslerimi de verdim 242 kredi ile mezun olmam gerekiyo ve ben fazlasıyla topladım şuan 269 kredim var toplam dönemim ise 11.

Ama kafamı karıştıran bişey var herşey istedikleri gibiyken neden hala öğrencilik durumu aktif yazıyo? Dün farkettim okuluma gidip konustum mezuniyet incelemesine hala neden almamışlar felan diyip onlarda şaşırdılar. 147 yi de aradım onlar da herşey gayet normal mezun olmamanız için bir sebep yok dediler ama hala aktif gözüküyorum. Bu sene mezun olarak gözükmezsem üniversiteye gidemiycem ve gerçekten beni sıkıntıya sokucak. Benim ne yapmam gerekiyo? :23: :23: :23:
cimer e yaz ben cimer e yaz dım öyle düzelt diler bana da aynısını yapmışlardı

Salih38

Mesaj gönderen Salih38 » 30 Eyl 2020, 10:49

Bymustafa yazdı: 29 Eyl 2020, 23:41
kadyrx38 yazdı: 01 Tem 2016, 19:23 Arkadaşlar merhaba ben mesleki açık öğretim lisesin de okuyorum. Okuduğum bölüm makine bölümü. Yüzyüze eğitimimi bu dönem tamamladım sistemde yüzyüze eğitimi tamamladı gözüküyor. Kredi şartlarını da karşılıyorum hiç zorunlu dersim yok, alan derslerimi de verdim 242 kredi ile mezun olmam gerekiyo ve ben fazlasıyla topladım şuan 269 kredim var toplam dönemim ise 11.

cimer e yaz ben cimer e yaz dım öyle düzelt diler bana da aynısını yapmışlardı
Cimere bende yazdım dün ne zaman cevaplanır acaba

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön