ben de kendimi tanıtmaya karar werdim

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
Kullanıcı avatarı
karasimsek0277
Yardımcı Uzman

Re: ben de kendimi tanıtmaya karar werdim

Mesaj gönderen karasimsek0277 » 29 Nis 2008, 16:06

suskun62 yazdı:herkese merhaba bu siteye her zaman girerim çünkü bilmediğimiz bir sürü haklarımız we sorularımızın cwplarını bulabiliyorum site yöneticilerine çok teşekkür ederim
bende bu sende öss ye gircem inşallah kazanacam ist üniwersitesini düşünüyom gazetecilik bölümü bende böyle bişey yazmak istedim
hepinizle teker teker sohbet etmeyi çok isterim bütün yorumlarınıza ws baktım çok şeker insanlar olarak görüküyorsunuz yazdığınız yazılarda ws ben yaklaşık 6-7 aydır bu siteye üyeyim açıkliseli olsun olmasın herkesin burda olmasını isterim moralim düzeliyo ya bu siteye girince neyse kib inşallah herşey gönlünüzce olur
aynen benimde moralim bozuluyo valla. pek aktif değil üyeler. malesef :(

Kimseye Asla Olduğundan Fazla Değer Verme, DEĞMEZ ...

Kullanıcı avatarı
karasimsek0277
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen karasimsek0277 » 29 Nis 2008, 16:40

benim bu açıklisede ikinci sınavım olacak ve inşallah mezun olacam. ben almanyadan tasdiknameli geldim. tabikide alanım yabancı dil. bende öss, yds ve kpssye giricem. yani tüm "s"lere bu yıl kendimi tanıtıcam. össde barajı geçsem yeter, çünkü zaten açıköğretim istiyorum. ama en önemlisi kpss tabikide. ilk dönem ankaradan 9 ders verilmişti bana. allaha şükür hepsininde kredisini aldım. ama 29 alan kredim eksikti diploma için. bende 39 kredilik ders seçtim. zaten 4ü almanca :lol: . tüm dersler bitti, inkılap tarihi 1 hariç. zaten son 10 gün sürekli ezber yapıcam. allah yardımcımız olsun :lol:
Kimseye Asla Olduğundan Fazla Değer Verme, DEĞMEZ ...

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 29 Nis 2008, 18:57

karasimsek0277 yazdı:benim bu açıklisede ikinci sınavım olacak ve inşallah mezun olacam. ben almanyadan tasdiknameli geldim. tabikide alanım yabancı dil. bende öss, yds ve kpssye giricem. yani tüm "s"lere bu yıl kendimi tanıtıcam. össde barajı geçsem yeter, çünkü zaten açıköğretim istiyorum. ama en önemlisi kpss tabikide. ilk dönem ankaradan 9 ders verilmişti bana. allaha şükür hepsininde kredisini aldım. ama 29 alan kredim eksikti diploma için. bende 39 kredilik ders seçtim. zaten 4ü almanca :lol: . tüm dersler bitti, inkılap tarihi 1 hariç. zaten son 10 gün sürekli ezber yapıcam. allah yardımcımız olsun :lol:
off kii ne offff:)bunee çalışma hızı bölee yaa:)maşallah nazar değmesin:)allahımmmm şu lisemm bitsinn artıkk benimdeeeeeeeeeeee.........bıktımmmm wllaahiiiiiiiiiiiiiiii
߀$İKTA$

nycinthia

Mesaj gönderen nycinthia » 07 Kas 2008, 15:42

ya evt artık biz düşünelim deilmi :( daha yolun başındayım

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 07 Kas 2008, 18:00

çalışacazz napaLm dmii ;)
߀$İKTA$

beren
Çırak

Mesaj gönderen beren » 06 Mar 2009, 20:06

Allahım sen bu açıklise örençisi olan tüm kullarına zeval verme yarabbiiimmm zihin açkılıgı veerr :):) herkes mezun olsun biran önce bende tabe :) amiinnn

Kullanıcı avatarı
suheda
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen suheda » 09 Mar 2009, 15:05

aminnnnnnnnnnnnn. bir an önce

Kullanıcı avatarı
sofistike07
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen sofistike07 » 09 Mar 2009, 15:24

amin hepimizin :)
Sevmek her zaman sahip olmak değildir...
Sevgi bazen beklemektir...

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 10 Mar 2009, 17:01

amnnnnnnnnn :):)
߀$İKTA$

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön