selamlar aol'cü arkadaşlarım

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
Kullanıcı avatarı
jade
Acemi

selamlar aol'cü arkadaşlarım

Mesaj gönderen jade » 10 Mar 2009, 15:14

merhabalar bende ist. jade slmlar herkese...

Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / SOSYAL BİLİMLER
Öğrencilik Durumu : AKTİF
Toplam Dönemi : 4 AOL'de Okuduğu Dönem : 4
Toplam Kredi : 65 Alan Kredi : 12

Benim kredi bilgilerim de bu ..
En büyük arzum 2005 yılından beri öss yüzü görmek ama o yıl kaydımı yanlış yaptılar ve 2006 yılında da 4 yıllığa geçiş oldu 2 yılım dile kolay ziyan oldu
Şimdi ise bunun verdiği işlerin stresiydi bu kadarcık krediye kaldım sizce ben 2010 yılında yapıalcak öss sınavına girebilr miyim.birde bu ek sınavlar var ona tabii olur muyum 4 yıllığım ya hani ondan ..tşkler şimdiden arkiler

Düşünebiliyorum!
Öyle ise Varım ;)

akbaba
Doktor

Re: selamlar aol'cü arkadaşlarım

Mesaj gönderen akbaba » 10 Mar 2009, 15:17

hoşgeldin jade
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

Kullanıcı avatarı
sofistike07
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen sofistike07 » 10 Mar 2009, 15:54

hoşgeldin jade
Sevmek her zaman sahip olmak değildir...
Sevgi bazen beklemektir...

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 10 Mar 2009, 16:28

hoşqeLdnnn
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
jade
Acemi

Mesaj gönderen jade » 10 Mar 2009, 16:33

Teşekkür ederim,arkadaşlar..
Peki soruma cevap verebilecek kimseler varmı aranızda :?:
Düşünebiliyorum!
Öyle ise Varım ;)

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 10 Mar 2009, 17:00

[quote="jade"]merhabalar bende ist. jade slmlar herkese...

Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / SOSYAL BİLİMLER
Öğrencilik Durumu : AKTİF
Toplam Dönemi : 4 AOL'de Okuduğu Dönem : 4
Toplam Kredi : 65 Alan Kredi : 12
daha yolun basındasın 65 kredn war sneye mezun olman çok zor 127 kredi daha alman qrekio yanii...eqer sınawLar 3döneme çkarsa işimz kolay olurr..ek snawLarada mezun olmaya kredleri az bşe kalanlar qrebilioo..çkarmı çkmazmı blmiorm ama
߀$İKTA$

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 10 Mar 2009, 17:04

benim bildiğim kadarıyla mezun olabilmek için 8 dönemi tamamlaman gerekiyo
senin yazdığına göre 4 dönem okumuşsun yani 4 dönem daha okuman lazım heralde 2011 deki össye girebilirsin
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 10 Mar 2009, 17:08

akbaba yazdı:benim bildiğim kadarıyla mezun olabilmek için 8 dönemi tamamlaman gerekiyo
senin yazdığına göre 4 dönem okumuşsun yani 4 dönem daha okuman lazım heralde 2011 deki össye girebilirsin
ewet oda warr
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
jade
Acemi

Mesaj gönderen jade » 10 Mar 2009, 17:09

sally 3 döneme çıkarsa demişsin bunu ilk defa duyuorum yani böyle birşey mi var ki?
akbaba sende 2011 demişsin valla içim karardı ne yalan söyleyeyim 2005 beri bu çileyi çekiyorum ve hala yolun başındasın denmiş bana çok kötü bir durum bu ya resmen işkence :oops: :( :( :(
Düşünebiliyorum!
Öyle ise Varım ;)

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 10 Mar 2009, 17:11

jade yazdı:sally 3 döneme çıkarsa demişsin bunu ilk defa duyuorum yani böyle birşey mi var ki?
akbaba sende 2011 demişsin valla içim karardı ne yalan söyleyeyim 2005 beri bu çileyi çekiyorum ve hala yolun başındasın denmiş bana çok kötü bir durum bu ya resmen işkence :oops: :( :( :(
cnm hepmz çekiorz bu çileyii 3döneme çkack die sölenioo ama daha karar alınmadı işllh alınır...
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
Bal10cuk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Bal10cuk » 10 Mar 2009, 17:40

bende bu gidişle 2011 de ki öss ye girebilecem heralde 3 dönem olsa bile yine aynı

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 10 Mar 2009, 18:16

siz yine iyisiniz ya benim daha ikinci dönemim 6 dönem var önümde o yüzden bukadar üzülmeyin

Kullanıcı avatarı
jade
Acemi

Mesaj gönderen jade » 10 Mar 2009, 18:22

2005 yılında aldım elime diplomamı halk eğitmin yolunu tuttum kapıda duran görevli orta yaşlarda ki amca ver kzıım belgelerini kaydını yapayım dedi (yapmaz olaydı) verdim neyse..
kayıtlar bitti kitaplar geldi bi baktım açıkilköğreitm okulu dersleri biran böyle anlatılması zor duruma düştüm ertesi gün halk eğitime gidip durumu izah ettim.meğersem bu amca diplomayı gördüğü halde beni açıkilköğreitme kayıt etmiş töbe töbe neyse diploma gitti ank. dilekçe yazıyorum gödnermiyorlar hiçbir dönüşte yapmıyorlar kaldı 2006 yılına okuluma gidip kayboldu diploma aslını aldım 2006 yılında kayıt yaptırmaya gittim o yılda 4 yıllığa geçiş olunca 2 sene kaybım gözümün önünde dura dura hem iş hem ders süründükçe süründüm ama bu sene bardağı taşıran son damlaydı ama genme direnmeye devam ediyorum..çünkü bu kadar çile çektiysem elbet bi sebebi vardır ve kimseni yanında kalmaz bu kadar acı,işkence eminim..ben bu durumdan son derece rahatszıım çünkü maddi imkanszlklar yüzünden okula gidemem yani birçok kişi gibi kalma yada atılma gibi konum söz konusu değil hem derslerimde de başarılıydm şimdi bu durumda düşük kredi almak da ayrı koyuyor bana..

neyse işte benim aöl hikayem de bu arkadaşlar allahtan bir son bi dalım ağacım da yoksa ben çoktan pes etmiştim.çünkü hayalini kurduğum meslek için yapmadğm onca şeyi yapıyorum oysa diplomasız yaptığım bu işimde o hayalini kurdğum o işle ara da pek fazla para farkı yok akşama kadar masa başında para kazan..ama idealin oldun mu hiçbirşey sana sengibi gelmiyor herşey şuanda bir emanet gibi benlğimde.. :cry: :cry:
Düşünebiliyorum!
Öyle ise Varım ;)

Kullanıcı avatarı
jade
Acemi

Mesaj gönderen jade » 10 Mar 2009, 18:23

akbaba yazdı:siz yine iyisiniz ya benim daha ikinci dönemim 6 dönem var önümde o yüzden bukadar üzülmeyin

üzülme demek kolay be canım :(
yukarıda ki yazımı bir oku anlarsın beni :cry: :cry:
Düşünebiliyorum!
Öyle ise Varım ;)

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 10 Mar 2009, 18:39

haklısın bu konuda aslında bende öğretmen olmak istediğim için bu yaşta liseye girdim yoksa bu kadar uğraşmazdım

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön