Sınavda cep telefonu...

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

Sınavda cep telefonu...

Mesaj gönderen naside » 16 May 2009, 19:05

arkadaşlar bu yıl kesinlikle cep telefonlarıyla sınava alınmadık.Geçen yıllarda girebiliyorduk sınıfta görevlilere teslim ediyorduk ama bu yıl telefonu olanları sınava almadılar.Sizin girdiğiniz okullarda da böyle bir durum oldu mu acaba??? :roll:

'Burada öğretmen yok, öğrenci yok, lider yok, yol gösterici yok, efendi yok, kurtarıcı yok.Kendiniz için öğretmensiniz ve öğrencisiniz; efendi, yol gösterici, lider sizsiniz.
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

tolga_tolga
Doktor

Re: Sınavda cep telefonu...

Mesaj gönderen tolga_tolga » 16 May 2009, 19:06

hayır sınava aldılar kapatıp ceplerinde tuttu herkez
"Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir"

Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen naside » 16 May 2009, 19:11

demek her yerde aynı olmuyor.Diğer arkadaşlar çok zor durumda kaldılar.Evi uzak olanlar telefonlarını bıırakacak yer bulamıyorlardı sonra ne yaptılar bilmem zavallılar o arkadaşlara çok acıdım inanın ya...
'Burada öğretmen yok, öğrenci yok, lider yok, yol gösterici yok, efendi yok, kurtarıcı yok.Kendiniz için öğretmensiniz ve öğrencisiniz; efendi, yol gösterici, lider sizsiniz.
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

tolga_tolga
Doktor

Mesaj gönderen tolga_tolga » 16 May 2009, 19:13

Bence buseferki sınavlarda biraz saçmaladılar çok ciddiye alıyorlar sınavı bizler hiçbirimiz dr olacak değiliz bıraksınlarda busene bitirelim artık şu liseyi diplomalarımızı alıp bizde daha rahat iş bulalım tek amaç bu....
"Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir"

Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen naside » 16 May 2009, 19:18

çok haklısınız...Bu sene gerçekten zorlaştırmışlar iyice soruları da sınava girmeyi de...Çok talip var lisede okuyanlar her geçen gün artıyor.Allah yardımcımız olsun...
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

Fays
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Fays » 16 May 2009, 20:12

Bizde cep telefonu uyarısı bile yapmadılar. :)

Kullanıcı avatarı
Cetin
Uzman

Mesaj gönderen Cetin » 16 May 2009, 20:13

bizde öyle bişey olmadı,cep telefonuyla aldılar,hatta sabahki oturumda bi kız ceptelefonunu sıraya koydu üstelik teli kapalı bile değildi sessizdeydi görevliler hiç birsey demedi,2.oturumda da telefonlarınızı kapalı bir sekilde yanınıza alabilirsiniz dediler
Resim

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 16 May 2009, 20:20

bize sadece telefonlarınızı kapatın dediler
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

Canaslı
Doktor

Mesaj gönderen Canaslı » 16 May 2009, 23:24

Hocalar acemi davranıyodu
açağıl

MuRaT_KS
Doktor

Mesaj gönderen MuRaT_KS » 17 May 2009, 12:02

bize kapatın dediler. aslında yasak ama siz kapatın biz görmeyiz dediler.
Bir Sevda İse Hayatı Anlamlı Kılan, Daha Sesli Söyle KONYASPOR ULAN..!

ciko_seko
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen ciko_seko » 17 May 2009, 14:59

sınava girdiğim okulda güvenlik üst düzeydeydi.ama bu güvenliğin amacı para kazanmaktı sanırım...
telefonu olanlar asla içeri giremiyordu herkesin üzerini didik didik arıyorlardı ve telefonunu kapıda oturup çay satan bir kişilik e teslim etmek zorundalar ve o kişide 1 lira ücret istiyordu.bende ona vermeyip dışardan bir bakkala vereyim dedim verdim fakat ordanda 1 lira aldılar bu karışıklıktan dolayı sınav saat 10:15 'te başladı ilk gün ve ilk oturum oldu bu olay bir daha zaten kimse telefonla gelmedi...şikayet etsek bile bir sonuça ulaşamıycağımız kanısındayım boşa vakit kaybı olur büyük ihtimal...

deniz
Uzman

Mesaj gönderen deniz » 17 May 2009, 17:45

çok ilkel bir yöntem kınıyorum.. hadi telefonu anladık üstümüzü aradılar çantaları didik didik aradılar sanki çok saçma zil çaldı sınav başladı hala arama yapmaya devam ettiler..bir bayan iki tane telefonu var gözlük kılıfına koydu çantasına koydu görevli kılıfada baktı telefonu yakaladı sınava almadılar bayanı o kadar ciddiye alıyorlar bu telefon olayını

Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen naside » 17 May 2009, 18:44

bugünde aynı şey oldu,yine cep telefonlarını getirenler içeri alınmadılar.Bir arkadaş telini gizlice sokmuş ve sınavda çalmaya başlamış,kapatmayı unutmuş tabi,sonra o arkadaşın sınavını iptal ettiler yazık çok üzüldüm ya neden böyle saçmalıklar oluyor bilemiyorum... :(
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

Kullanıcı avatarı
ekinci07
Acemi
İletişim:

Mesaj gönderen ekinci07 » 17 May 2009, 19:02

Benim girdiğim okulda da kantin insanı parayı vurdu:D Tanesi 1 tl'den emanet alıyo. güzel iş :mrgreen:
Yıllardır beklenen bir umut gibi
Ruhumu saracak bir rüzgar gibi
Dağlara kükreyen bir şimşek gibi
Yakarıp Mevla’ya yalvarsam her an...

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Mesaj gönderen asit » 17 May 2009, 19:03

Bende ceptelefonu ıle gırdım sınava ustelık ben sınavda öğretmenin masasında oturdum sırada değil ceptelefonu masanın üzerine koydum hocaya sesi kapalı dedim birsey söylemedi :o

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön