Halk Eğitim Merkezi :)

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Halk Eğitim Merkezi :)

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 02 Mar 2009, 00:54

Hepinize slmlar arkadaşlar.
Halk eğitim merkezinde geçen bir anımı size anlatacam.
Ben açık liseye kayıt olmuştum tasdiknameyle.Benim durumumda olan bir çocukluk arkadaşım vardı,o af çıkar belki bahanesiyle bekledi ama beklenen af çıkmadı.Dedim gel açık liseye en azından masrafsız bir şekilde okuruz dışardan, liseyi de bitirmiş oluruz.O da olur ama ben hafta içi çalışıyorum,hafta sonu gitsek olmaz mı dedi.Bende hafta sonu kapalı oluyor halk eğitim merkezi,sen istersen ver bana gerekli evrakları ve parayı ben hallederim dedim ve 3 arkadaş çıktık, hem in yolunu tuttuk gidiyoruz.Şimdi kayıt yaptıracaz ama, acaba diyoruz biz geldik diye yapmazlarsa fln. Neyse biz para yatıralacak bankalara fln gittik vakıfbankda uzun uğraşlar sonunca 1:30 saatte parayı yatırabildik. :mrgreen: Hem'e gittiğimzde müdür yar. onayı gerekiyor.Neyse girdik üçümüz odaya ,arkadaş uzaktı evrakları müdür yar. ''evet furkan, olum evrakların tam mı dedi ?'' Biz birbirimize bakıyoruz kim cvp vercek diye,müdür yard. tam kafayı kaldırdı evraklı veren arkadaşa bakarken ben atladım ''evet hocam dedim''(Bizimkiler gülmeye başladı tabi :) ) .Müdür yard. bana bakıp ''olum sen sus ben furkana soruyom sen niye cevap veriyon dedi''(Biz yne kendimizi zor tutuyoz gülmemek için).Evrakları veren arkadaşın resimdeki furkanla alakası bile yok :mrgreen: O arada öbür arkadaş müdür yard.diğer belgelere bakarken fotorafları yürüttü masadan patlamayalım diye. :D Müdür yard. ''Furkancım resimler nerde dedi '' Biz dedik aha çakacak davayı. Neyse verdik resimleri hoca bir resme baktı birde bizim arkadaşa baktı.İyice süzdü bida resimlere baktı ve onay kaşesini vurarak '' Al furkancım evrakların tamam 2 numaralı veznede arkadaşlar kaydını yapacaklar, hadi hayırlı olsun dedi''.Bizim odadan çıkmamızla koridorda gülememiz bir oldu... :mrgreen: :mrgreen:Bizim için o gün baya şen şakrak geçmişti hiç unutmam :D Kaydıda yaptırdık hemen ayrıldık halk eğitimden. İtiraf ediyorum müdür yardımcısı hakan arkadaşımızı furkan diye bastıra bastıra her türlü faso vererek yedi :D :D :D

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Re: Halk Eğitim Merkezi :)

Mesaj gönderen saLLy » 02 Mar 2009, 11:45

:mrgreen: yaa açıkLasaydnz keşke haLLetmezLermydi..ama byaqı heyecan oLmş sze neqZL :D:Dd.d
߀$İKTA$

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 16 Nis 2009, 11:39

Komedi ya Neguzel ani o oyle bende simdi giderim yakiinlarda kayita bakalim neler olcak :twisted:

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 22 Haz 2009, 13:59

Heheheh cok guzelmıs ya:D

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 11 Kas 2009, 13:35

Bizim Halk eğt. merkezindede m.d yardımcısı ile müzik konusundan aramız iyiydi.Açıkilköğretimi bitirdiğmi gördü beni aradı liseye devammı diye bende evet dedim . O kayda başladı ben banka işlerini halletim.Verdim dekontu aldım raporu başladık okulaaa. :mrgreen:

“İtiraf Et” sayfasına dön