Özür Dileyerek Yaziyorum

Dök içini. Rahatla...
Muhammed88

Özür Dileyerek Yaziyorum

Mesaj gönderen Muhammed88 » 25 Tem 2009, 03:00

Nereye acacagimi biliyorum konuyu fakat kilitli bana yardimci olursanız cok sevinirim ben

Ben Normal Devlet Yani resmi liseden 2 ders im yüzünden alttan ders olarak verildi ve tasdik name tutusturuldu elime suan benım aole gecme hakkim ve ne zaman a bitirelim acaba okuyan arkadaşlarima buraya actigim için tekrar özrümü belirtmek isterim bilen arkadaşlarimda yardimci olursa cok sevinirim Lise 3 un sadece son donumunde tam diploma alacagim donem yani başka hicbi alttan dersim yk 2 tane oda lise 3 son donem 2.donemden :/

Erencexor
Yardımcı Asistan

Re: Özür Dileyerek Yaziyorum

Mesaj gönderen Erencexor » 25 Tem 2009, 05:33

eğer 18 yaş altında iseniz ! ve velilerinizden birinin imzası olmaksızın tastikname okul tarafında elinize verilmiş ise bu durumda okul yönetimi usulsuz işlem yapmış durumda olur.

ama büyük bir ihtimal 18 yaş üzeri veya veliniz tarafından imza atılarak
tastikname alınmış ise bu saatten sonra yapabileceğiniz bir şey yok !

en kısa zamanda bulunduğunuz bölgeye en yakın Halk Eğitim Merkezine giderek Açık Öğretim kayıt işlemlerini başlatmanızda yarar var !
AÇIK LİSE ÖĞRENCİLERİNE İETT ÖĞRENCİ KARTI VERİLSİN! İMZA KAMPANYASI

http://imzakampanyam.com/ACIK-LISE-OGRE ... kampanyasi

Muhammed88

Mesaj gönderen Muhammed88 » 25 Tem 2009, 16:42

Cok tşk ediyorum sana Erencexor bide benim bu 2 dersi nasl verecegim konusunda yardimci olabilir misin açık ogretime kayit oldugumda 4 senelik mi okuyacam sil baştan yoksa sadece o son seneden olan derslerimimi verip bitirecegim ?

carly

Mesaj gönderen carly » 23 Eyl 2009, 19:30

en az bi dönem okursun diplomayı ondan sonra alırsın

yonca

Mesaj gönderen yonca » 16 Kas 2009, 23:16

aynı sorun bendede var son sınıfta sadece 3 dersten kaldım ve tasdiknammemi aldım.diplomamı almak istiyorum..diplomada ne yzar acaba okuduğum okul adı ne yazar...şimdşiden teşekkürler

yonca

Mesaj gönderen yonca » 16 Kas 2009, 23:17

birde istediğim bölümü seçebilirmiyim.önceki bölümüm bilgisayardı şimdi muhasebe istiyorum seçebilirmiyim acaba?

“İtiraf Et” sayfasına dön