aciiillllll

Her Konuda Tartışabilirsiniz
hilalll

aciiillllll

Mesaj gönderen hilalll » 01 Mar 2008, 17:40

ablam yeni kayıt yaptırmıştı geçen ay.26 ocktaki sınavlaar girmedi.acaba gircek miydi.....cok çok çok acilll cevap yazar mısınız

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Re: aciiillllll

Mesaj gönderen saLLy » 01 Mar 2008, 17:51

hilalll yazdı:ablam yeni kayıt yaptırmıştı geçen ay.26 ocktaki sınavlaar girmedi.acaba gircek miydi.....cok çok çok acilll cevap yazar mısınız
yaa qçen ay kayt yptrdıysa 26ocakta nsl qrecek anlamdm :? :? :?
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
suskun
Çırak

Mesaj gönderen suskun » 02 Mar 2008, 21:56

hilalll yazdı:ablam yeni kayıt yaptırmıştı geçen ay.26 ocktaki sınavlaar girmedi.acaba gircek miydi.....cok çok çok acilll cevap yazar mısınız
bildiğim kadarıyla girmesi gerekmiyor biz sınav sonuçlarını beklerken onlariçin duyuru yapılıyordu yani ilk sınavı mayısta olacak umarım yanlış bilmiyorumdur bilen varsa benide düzeltsin :mrgreen:
içimdeki boşluğa düş ben tutarım seni

Kullanıcı avatarı
suskun
Çırak

Mesaj gönderen suskun » 02 Mar 2008, 21:58

ewet ilk kayıt olmuşsa bizimle mayısta girecek:)
içimdeki boşluğa düş ben tutarım seni

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 02 Mar 2008, 22:23

suskun yazdı:ewet ilk kayıt olmuşsa bizimle mayısta girecek:)
ben sölemiştim ztn ama açıklk qeldi yaniii :)
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 03 Mar 2008, 11:49

kayit olur olmaz sinav olunurmuymuş hiç yaff nerden duydun bunu :mrgreen: kayit olduktan sonra daha sistemden aktif edilicekteee onlar ders atamalarini yapicaktaaa kitaplar beklenicekte ohooo uzun iş senin anliyacağin :mrgreen:
Take me to the deep oceans!

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 03 Mar 2008, 11:52

saLLy yazdı:
yaa qçen ay kayt yptrdıysa 26ocakta nsl qrecek anlamdm :? :? :?
yeni kayit işlemleri 21 ocakta basladi o kayit olur olmaz sinava girilecek sandi heralde. yeni kayitlar sinavlardan önce yapildi yani sonra değil yaklasil 1 ay 2 hafta önce kayit olmus arkadas

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 03 Mar 2008, 11:55

aysegul55 yazdı:
suskun yazdı:
bildiğim kadarıyla girmesi gerekmiyor biz sınav sonuçlarını beklerken onlariçin duyuru yapılıyordu yani ilk sınavı mayısta olacak umarım yanlış bilmiyorumdur bilen varsa benide düzeltsin :mrgreen:
tabi eğer ilk def kayıt olduysa girmesi gerekmior...mayısdaki sınavlara girecek..
elbette yeni kayit olmasi gerekiyor cünki kayit yenileme nin tarihi 25 şubat 8 mart arasi yeni kayit tarihi 21 ocak 1 şubat tarihleri arasi.böyle bi durumda arkadas 1 ay önce oldum dediğine göre kayit yenilemiş olmasi imkansiz. :mrgreen: :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 04 Mar 2008, 17:59

gzlim bende onu diyorum iste yeni kayit yaptirmiştir diye................

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön