Alan Değişikliği...Acil yardım Lütfen...

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
yaraliyürek

Alan Değişikliği...Acil yardım Lütfen...

Mesaj gönderen yaraliyürek » 01 Mar 2008, 19:29

:arrow: Arkadaşlar merhaba bu dönem 27 - 28 ocak 2008 de yapılmış olan sınavda genel kültür alanından mezun oldum. Duydumki genel kültür alanından mezun olununca üniversitede sadece yetenek sınavlı bölümlere girilebiliniyormuş ( resim, müzik, beden v.s ) gibi...Şimdi ise Tekrar kayıt yenileme yaptırıp alan değiştirmek ve başka bir alandan mezun olmak istiyorum...Bu Olabilirmi...? Halk Eğitim Merkezinden aldığım bilgiye göre bu hakkım yokmuş...Mezun olduktan sonra alan değiştiremiyormuşum bu bana çok mantıksız geldi...Bana bu konuda aydınlatıcı bir bilgi verirseniz sevinirim...Şimdiden teşekkürler..

BüYüMeK AsLıNdA HeP ÜşÜmEkTiR...

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Re: Alan Değişikliği...Acil yardım Lütfen...

Mesaj gönderen saLLy » 01 Mar 2008, 22:00

yaraliyürek yazdı::arrow: Arkadaşlar merhaba bu dönem 27 - 28 ocak 2008 de yapılmış olan sınavda genel kültür alanından mezun oldum. Duydumki genel kültür alanından mezun olununca üniversitede sadece yetenek sınavlı bölümlere girilebiliniyormuş ( resim, müzik, beden v.s ) gibi...Şimdi ise Tekrar kayıt yenileme yaptırıp alan değiştirmek ve başka bir alandan mezun olmak istiyorum...Bu Olabilirmi...? Halk Eğitim Merkezinden aldığım bilgiye göre bu hakkım yokmuş...Mezun olduktan sonra alan değiştiremiyormuşum bu bana çok mantıksız geldi...Bana bu konuda aydınlatıcı bir bilgi verirseniz sevinirim...Şimdiden teşekkürler..
benim bildğim kadarıylada yok...yanii mantksız deil...mezun olduktan sonra nasl alan değiştilirki :?: :!: ama sen daha ii bilqiye ulaşmak için forumdan a.ö.l destek merkezine nsj yolla..ordan yöneticiler yazar sana :idea:
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 02 Mar 2008, 22:21

arkadaşım bu gayet mantıklı...
snce böyle birşey olabilir mi?
liseyi bitiren bir çocuk bölüm değiştirebilir mi hiç...aynen bizde değiştiremiyoruz..[/quote]
bende aynısını sölemiştimmm doruymuş demek :)
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
yaraliyürek

Mesaj gönderen yaraliyürek » 09 Mar 2008, 17:23

[/quote]
arkadaşım bu gayet mantıklı...
snce böyle birşey olabilir mi?
liseyi bitiren bir çocuk bölüm değiştirebilir mi hiç...aynen bizde değiştiremiyoruz..[/quote]

valla arkadasım artık ne mantık ne mantıksızlık arıyorum geçti artık ilginize teşekkür ederimmm...Ama bu bölüm ile ilgili duyuru yapsalar daha iyi olur benim gibi bi başka arkadasımın daha çaresiz kalmasını istemem....
BüYüMeK AsLıNdA HeP ÜşÜmEkTiR...

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön