Sarışın Fıkraları Serisi

Fıkralar, Komik Hikayeler...
Kullanıcı avatarı
CAN
Yönetici

Sarışın Fıkraları Serisi

Mesaj gönderen CAN » 03 Şub 2007, 00:29

Bir sarisin, bir kizil ve bir esmer kiz yanmakta olan bir binanin çatisinda mahsur kalmislar. Itfaiye hemen olay mahaline gelmis, gerekli cihazlari cikarmislar. Çatidan atlayanlari tutmak için yanlarinda getirdikleri çarsafi tuttuktan sonra çatiya dogru seslenmisler;
- "Atla. Bu tek sansimiz." Esmer olan kiz çatinin kenarina kadar gelmis ve kendisini asagiya birakmis. Tam çarsafa gelirken,
itfaiyeciler birden çarsafi kenara çekmisler. Esmer kiz domates salçasi gibi yere yapismis. Itfaiyeciler tekrar çatiya seslenmisler;
- "Hadi atla. Yoksa kurtulamayacaksin." Kizil saçli asagiya bagirmis;
- "Atlamam. Biraz once yaptiginiz gibi çarsafi çekersiniz siz". Itfaiyeciler;
- "Hayir, çekmeyiz. Biz sadece esmerler icin bunu yapariz". Boyle söylenince, kizil saçli da kendisini çatidan asagiya
birakmis. Itfaiyeciler esmer kizda oldugu gibi yine aniden çarsafi kenara çekince kizil saçli da elmali kek gibi yere serilmis. Çatida sadece sarisin kalmis. Itfaiyeciler daha önce de yaptiklari gibi;
- "Atla, atla.Yoksa yanarak öleceksin" demisler. Sarisin;
- "Kesinlikle atlamam. Iki arkadasim atladiginda çarsafi çektiniz. Ben atlarken de çekersiniz" Itfaiyeciler;
- "Kesinlikle çekmeyecegiz. Söz veriyoruz." Sarisin kiz;
- "Bakin, sizin çarsafi çekmeyeceginize güvenemiyorum. Simdi çarsafi yere birakin ve etrafindan çekilin..."

Vantrolok eline geçirdiği kukla ile konuşuyor ve aptal sarışın fıkraları
anlatıyormuş. Gösterisi biraz ilerledikten sonra birden orta sıralardan
sarışın bir kadın ayağa kalkmış ve yükses sesle :
- Afedersiniz !

Bu çıkış üzerine vantrolok ve kalabalık durmuşlar ve sarışına bakmaya
baslamışlar,

sarışın :
- Görüyorum ki sarisinlarin ne kadar aptal olduguna dair sakalar
yapmaktasınız. Peki söyler misiniz, bu kanıya nereden vardınız ? Tek
suçumuz saçımızın rengi mi yani ? Sizin bu yaptigininz irkçilik olmuyor
mu ? Kadınların birçogunun sarışın olduğu ülkelerdeki kadınlara hakaret etmiş olmuyor musunuz ? Tanımadığınız bu kadar kadına ettiğiniz hakaretler sizi rahatsız etmiyor mu? Söyler misiniz ?!!

Bunun üzerine vantrilok çok mahçup ve üzgün bir yüz ifadesi ile :
- Şey, ... ben özür dilerim, ... sadece şaka yapıyordum. Eğer sizi ...

Şarışın Vantrilok'un sözünü keser ve :
- Ben sizle konusmuyorum bayım. O elinizdeki küçük terbiyesiz adamla
konuşuyorum! Siz onu savunmayın, o cevap versin!

Bir gün bütün sarışınlar toplanıp ''aptal sarışın'' imajını ortadan kaldırmak için aralarından bir kişiyi seçip büyük bir stadyumda jüri önüne çıkartırlar.
Jüri sorar; "4 kere 4 kaç eder?"
Sarışın düşünür düşünür ve ''44''cevabını verir.
Bütün stadtaki sarışınlar ayağa kalkıp bi şans daha bi şans daha diye bağarırlar.
Jüri bir şans daha verir ve sorar ''3 kere 3 kaç eder''
Sarışın "33" diye cevap verir.
Jüri yanlış olduğunu söyleyince bütün stadtaki sarışınlar yine ayağa kalkarak ''bi şans daha bi şans daha'' der.
Jüri son bir şans verir ve sorar ''2 kere 2 kaç eder?"
Bizim sarışın cevap verir ''4" ve aniden bütün stad ayağa fırlar
"bi şans daha bişans daha......"

Sarışın yanmış iki kulağıyla doktora gider.
Dr-Kulaklariıa ne oldu
s- Ütü yapıyordum ve telefon çaldı. Ben de telefon diye ütüyü koydum kulağıma.
Dr-Peki öteki kulağına ne oldu?
s- Lanet olası tekrar aradı...

- Sarisin bir bayan evine yeni TV almak ister ve bir dükkana girer. Saticiyi yanina cagirir ve " Bu TV yi almak istiyorum" der. Bunun üzerine satici "olmaz hanim efendi, biz sarisinlara birsey satmiyoruz" diye yanit verir. Sarisin kadin eve gider ve saclarini siyaha boyar. Ertesi gün yine ayni dükkana gider ve " bu TV yi almak istiyorum" der. Dükkanda calisan bey bir gün öncesi gibi ayni cevabi verir ve " sarisinlara satis yapmiyoruz" der. Sarisin eve gider ve bu sefer lens takip, tenine koyu renk boyalar sürüp kendini baya bi esmere benzetir. Yine ayni dükkana gider ve almak istedigi aleti saticilardan birine gösterir. Ama ki satici ayni cevabi verir. Sarisin kadin öfkelenir ve sorar "benim sarisin oldugumu nereden anladiniz ?" Hanim efendi bu almak istediginiz alet TV degil bir mikrodalga firini.

Ronaldinho "Bir frikik atarım ağları yıkarım"

Kullanıcı avatarı
karasimsek0277
Yardımcı Uzman

Re: Sarışın Fıkraları Serisi

Mesaj gönderen karasimsek0277 » 18 Mar 2008, 00:56

:D :D :D
Kimseye Asla Olduğundan Fazla Değer Verme, DEĞMEZ ...

“Fıkralar” sayfasına dön