Haydin SINAVA :)

Her Konuda Tartışabilirsiniz
serenity
Doktor

Re: Haydin SINAVA :)

Mesaj gönderen serenity » 16 May 2010, 15:20

ya arkadaşlar

ben soruların cevaplarını not alıyodum. sonra kadın çıktı dedi, cevapları not alanlarınız var anlamıyorum niye yapıyosunuz dedi

ben de dedim madem yasaktı en başıdnan söyleseydiniz, söylese miydim dedi, evet dedim, o da dedi bunlar nette ve kitapçıkta yazıo. ben de dedim yok öyle bişi yazmıyor falan, ha öyle mi dedi

bu sebepten sınavlarım iptal olur mu acaba?

----

ha bir de imzaladığım yeri tükenmez kalemle imzaladım ama kurşun kalem gibi görünüyo bişi olur mu :P

ayrıca sınavları zorlaştırdılar bunu gözlemledim
En son serenity tarafından 16 May 2010, 15:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

asus34
Doktor

Mesaj gönderen asus34 » 16 May 2010, 15:26

ay_şe_ yazdı:bence hocalara çok güvenmeyin arkadaşlar verdikleri kopyalar yanlış çıkabiliyo mesela bugün verdikleri kopyalardan 2 tanesi yanlıştı kesinlikle biliyorum çünkü çok kolaydı demekki sallıyolar onlarda
kesinlikle katılıyorum bugun bilgisayar öğretmeni bir hocayı rezil ettim birde bilmişlik taslıyorlar hepsi hava civa birşey bildikleri yok :D
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / GENEL KÜLTÜR
Öğrencilik Durumu : MEZUN
Toplam Dönemi : 11 AOL'de Okuduğu Dönem : 8
Toplam Kredi : 199 Ortak Kredi : 80
Mezuniyet Tarihi : 25/07/2011

cikcikgribi
Uzman

Mesaj gönderen cikcikgribi » 16 May 2010, 15:29

hasta oldum ben ölüyom yataklara düştüm yaww :cry: :cry: :cry: :cry:

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 16 May 2010, 16:27

serenity yazdı:ya arkadaşlar

ben soruların cevaplarını not alıyodum. sonra kadın çıktı dedi, cevapları not alanlarınız var anlamıyorum niye yapıyosunuz dedi

ben de dedim madem yasaktı en başıdnan söyleseydiniz, söylese miydim dedi, evet dedim, o da dedi bunlar nette ve kitapçıkta yazıo. ben de dedim yok öyle bişi yazmıyor falan, ha öyle mi dedi

bu sebepten sınavlarım iptal olur mu acaba?

----

ha bir de imzaladığım yeri tükenmez kalemle imzaladım ama kurşun kalem gibi görünüyo bişi olur mu :P

ayrıca sınavları zorlaştırdılar bunu gözlemledim

eğer hakkında tutanak tutmamışlarsa bir problem olmaz

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 16 May 2010, 16:31

JoKeR yazdı:ikinci de ben. :D Artık bir senem kaldı inşAllah dersler kalmadığı sürece... Bi' oooooooh be çektim derinden... :mrgreen: Hayat maksimumla dedim ve havaya uçtum... :mrgreen: Çok rahatladım yav! :lol:
benimde bir sene kaldı :D ingilizce 4 ten kesinlikle yüz alıcam bütün soruları bildim

sabah ki otrurumum kötü geçti ama diğerleri gayet iyiydi özellikle sonuncu oturum :P :P :wink:

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 16 May 2010, 16:33

asus34 yazdı:
ay_şe_ yazdı:bence hocalara çok güvenmeyin arkadaşlar verdikleri kopyalar yanlış çıkabiliyo mesela bugün verdikleri kopyalardan 2 tanesi yanlıştı kesinlikle biliyorum çünkü çok kolaydı demekki sallıyolar onlarda
kesinlikle katılıyorum bugun bilgisayar öğretmeni bir hocayı rezil ettim birde bilmişlik taslıyorlar hepsi hava civa birşey bildikleri yok :D
haklısınız bazıları sırf erken çıkmak için sorulara doğru dürüst okumadan cevapları veriyorlar

ay_şe_

Mesaj gönderen ay_şe_ » 16 May 2010, 17:04

sabah 6 ders vardı allahım bi kitapçıktan soruları çözüyorum onları cevap kağıdına yerleştiriyorum sonrada tek tek cevaplarımı kağıda geçiriyorum offff parmaklarım gitti en sonunda bi ohhhhh çektim tabi geometri 2 acayip kazıktı o başka öğleden sonrada kimya 2 ve coğrafya 2 vardı allaha şükür onları yaptım geçiceğimi düşünüyorum allahın izniyle ohhhhhh beeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
ezgi_24
Doktor

Mesaj gönderen ezgi_24 » 16 May 2010, 17:31

geometri kolaydi bana gore :wink:

diablo_57
Doktor

Mesaj gönderen diablo_57 » 16 May 2010, 17:35

banada şıklara alamassın dedıler ben ısrla aldım dedım 1 hafta sonra açıklanacak netten ne dıye 1.5 ay beklıyeyim alman yanlış dedı ama ben yınede yazdım njeymıs 1 saat te cıkınca dıger sınavda olan bır kısıye telle gonderebılırmısım

denizZ
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen denizZ » 16 May 2010, 18:27

tarih5 ve coğrafya8 dışında tüm derslerden geçtim bi bu iki dersten kalabilirim,soru kitapçıkları bizde kalıyormuş diye kitapçıkları verdiler,haftaya cevaplar gelince kontrol edicem 1 ay beklemekten kurtuldum :D

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 16 May 2010, 19:53

Arkadaşlar ben de aldım soruların cevaplarını 2 oturumda hocalar görmedi ama son oturumda kıl kadın hocanın birine denk geldim. İşte çantama sınav giriş belgemi koydum. Onun arkasına yazdım cevapları. Kadın pis pis uzun uzun derin derin baktı... Sanki küfrediyordu... İnşAllah iptal etmez ya... Valla çok kıl birine benziyordu... :(

İptal etse itiraz hakkımız var mı?

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 16 May 2010, 19:55

bende şıkları yazdım bi sorun olmadı hatta farketmediler bile öğretmenler bi kitap okuyolar bi muhabbet ediyolar sınıfça kopya çeksek kolay kolay anlamazlardı heralde :twisted:
ben geçen sene en ön sırada oturuyorum diye hocaya şıkları yazsam bi sorun olurmu diye sormuştum bişey olmaz yaz dedi herkes kafsına göre muamele yapıyo
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 16 May 2010, 19:57

JoKeR yazdı:Arkadaşlar ben de aldım soruların cevaplarını 2 oturumda hocalar görmedi ama son oturumda kıl kadın hocanın birine denk geldim. İşte çantama sınav giriş belgemi koydum. Onun arkasına yazdım cevapları. Kadın pis pis uzun uzun derin derin baktı... Sanki küfrediyordu... İnşAllah iptal etmez ya... Valla çok kıl birine benziyordu... :(

İptal etse itiraz hakkımız var mı?
böyle bi nedenden dolayı iptal edeceklerini sanmıyorum
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 16 May 2010, 19:59

Ya normalde endişelenmem ufak şeylere ama bu kadını görseniz siz de bana hak verirsiniz :D

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 16 May 2010, 20:15

sınava gittim güzeldi sınavı hep 6 dakikada bitirdim =) 54 dakika çıkartmadılar vaktin dolmasını bekle 4.oturumda 6 dersten girdim onda da çabuk bitti görevliler şaşırdı =) bütün derslerimin işaretlediğim şıklarıda giriş belgesinin arkasına yazdım nete versinlerde hesaplayacam =)
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön