lütfennnnnnnnnnnnnnnn!

Her Konuda Tartışabilirsiniz
niky_74

lütfennnnnnnnnnnnnnnn!

Mesaj gönderen niky_74 » 09 Tem 2010, 13:00

benim sorum olucaktı ben 3 dönem sınawlarında girmek için ders seçim işlemi yapıcaktım sistemde dumunuz ders seçmek için uygun değildir dio ve ben bunun yüznden sınawlara giremedim ne yapmam gerekiyodu ve şimdi önümde sınawlar olucak bu sınawlrada ders seçmek için girdiğimde böle lşeylwe karşılaşırmıyım acaba lütfen yardımcı olun'''

emrahk
Onursal Üye

Re: lütfennnnnnnnnnnnnnnn!

Mesaj gönderen emrahk » 09 Tem 2010, 14:09

Böyle birşey olması için kayıt yenileme yapmamış olman gerekiyor, sen bankaya paranı yatırıp, Halk Eğitimi Merkezinde kaydını yenilediysen ortada bir yanlışlık vardır, bir ihtimalde yaşın kaç bilmiyorum ama yaşın tutmuyorda olabilir 3. dönem kayıtları için..
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

LiLy_
Doktor

Mesaj gönderen LiLy_ » 09 Tem 2010, 15:21

emrahk yazdı:Böyle birşey olması için kayıt yenileme yapmamış olman gerekiyor, sen bankaya paranı yatırıp, Halk Eğitimi Merkezinde kaydını yenilediysen ortada bir yanlışlık vardır, bir ihtimalde yaşın kaç bilmiyorum ama yaşın tutmuyorda olabilir 3. dönem kayıtları için..
Olabilir bi halk eğitim merkezine git derim
Resim

PurpLe LiLy_

Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Mesaj gönderen ares-@ » 10 Tem 2010, 00:08

LiLy_ yazdı:
emrahk yazdı:Böyle birşey olması için kayıt yenileme yapmamış olman gerekiyor, sen bankaya paranı yatırıp, Halk Eğitimi Merkezinde kaydını yenilediysen ortada bir yanlışlık vardır, bir ihtimalde yaşın kaç bilmiyorum ama yaşın tutmuyorda olabilir 3. dönem kayıtları için..
Olabilir bi halk eğitim merkezine git derim
bencede halk egitim merkesine basvursan iyi olur
Adı : EMİNE ESRA Soyadı : YARDIMLI
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu :MEZUN

Diploma Notu : 81,41
Mezuniyet Donemi : 2009-2 Diploma Tarihi : 17.05.2010[img][/img]

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön