Merhaba!

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
elf

Merhaba!

Mesaj gönderen elf » 07 Eyl 2010, 21:26

Mrb, bende sizden biriyim . Açık öğretime başlayalı üçüncü senem olucak. Bu siteyi daha önce görmediğime inanamıyorum. herşeyde olduğu gibi bunuda geç fark etttim diycektim ama demiycem . Çünkü ;ben hep lise için geç kaldığımı düşünürdüm :roll: . Bu arada yaşım 21.Bu sitede bunun gayet makul bir yaş olduğunu gördüm , çok sevindim . Tabi açıktan liseyi bitirip gerçekten iyi yerler kazanan arkadaşların olduğunu okuyunca bana biraz cesaret geldi sanki .Çok hayalci bir yapım var aslında ,ama kurduğum hayallerin gözümü korkutması beni biraz daha gerçekçi olmaya itdi. Benim sorunumda bu sanırım "endişe". Çünkü hayal kırıklığı yaşamakyan çok korkuyorum.
Herkesin ramazan bayramı şimdiden kutlu olsun ...

KARAHAN_
Doktor
İletişim:

Re: Merhaba!

Mesaj gönderen KARAHAN_ » 07 Eyl 2010, 21:31

Aramıza Hoşgeldin elf... Seninde Bayramın şimdiden kultu olsun..
Öğrenmek akıntıya karşı kürek çekmektir. Durduğun an geri gidersin. ( Benjamin )

Asrım zenan
Doktor

Re: Merhaba!

Mesaj gönderen Asrım zenan » 08 Eyl 2010, 12:48

Hoşgeldiniz... .

Bende adını haykıracak bir nefes çığlık bile olsa..Susar mıydım sen giderken ardından çığlık çığlığa.Bende kollarından tutacak az biraz cesaret olsa.Bırakır mıydım sence seni ömrüm boyunca ..

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön