PİŞMANIM

Dök içini. Rahatla...
polat

PİŞMANIM

Mesaj gönderen polat » 11 May 2009, 08:01

EVET BENDE OKUMAMANIN CEZASINI ÇEKTİM KUYUMCU ATÖLSEİNDE HAFTALIK 20 TL'YE ÇALIŞARAK 2000 2002 YILLARI ARASINDA KORKUNÇ BİR KABUSTU HERHALDE TEPEMDE USTALAR ÖNÜMDE YETİŞECEK KİLOYLA MALLAR Bİ DE ALAY EDİYOLARDI PSİKOLOJİK BASKI GÖRDÜM O TİP YERLERDE ÇALIŞANLAR KAFAYI YEMİŞLER KENDİNİ KAYBETMİŞLER BENDE AKIL SAĞLIĞIMI KORUMAK VE KENDİME YAZIK ETMEMEK İÇİN AYRILDIM ŞİMDİ 5 YILDIR İŞSİZİM AMA HUZURLUYUM

Kullanıcı avatarı
Cetin
Uzman

Re: PİŞMANIM

Mesaj gönderen Cetin » 13 May 2009, 23:14

bu kadar karamsar olmayın ya :D bizde acıktan okuyoruz ne var yani bunu yapmayanlarda var cabalıyoruz en azından,mezun olduğumuz zaman bugünlere gülüp gecicez :mrgreen:
Resim

Canaslı
Doktor

Mesaj gönderen Canaslı » 13 May 2009, 23:38

Katılıyorum
açağıl

Kullanıcı avatarı
ekinci07
Acemi
İletişim:

Mesaj gönderen ekinci07 » 17 May 2009, 18:59

Günlük yaşamayı öğrenmek gerek. :)
Yıllardır beklenen bir umut gibi
Ruhumu saracak bir rüzgar gibi
Dağlara kükreyen bir şimşek gibi
Yakarıp Mevla’ya yalvarsam her an...

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 22 Haz 2009, 14:12

Arkadaşım aynen öyle ezmeye çalışıyorlar ınsanı yaşın ufakken bır ışe gırdıgınde...
Bende şuan işsizim...
Bugune kdr ne zmn çalışsam hep kötü bir deneyim olarak geçtı hayatıma
Tek yol lıseyı bıtırıp unıversıteye geçmek artık:D

Kullanıcı avatarı
rukiye03
Doktor

Mesaj gönderen rukiye03 » 23 Eyl 2010, 12:20

Cetin yazdı:bu kadar karamsar olmayın ya :D bizde acıktan okuyoruz ne var yani bunu yapmayanlarda var cabalıyoruz en azından,mezun olduğumuz zaman bugünlere gülüp gecicez :mrgreen:
aynen arkadaşım =)

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Mesaj gönderen colin_erkan » 24 Eyl 2010, 17:33

polat arkadaşım senin yaşadıklarını bende yaşadım onun için seni en iyi ben anlıyorum.orta okulu bitirdikten sonra liseye yazıldım lise 1 de 3 krediden sınıf tekrarı yapmam gerekiyodu kaldığım için çok üzülmüştüm bırakıcam okumicam artık dedim.daha sonra abimin bi tanıdğının yanına çemberlitaştaki kuyumcu atölyesine girdim üstelik okulun açıldğı ilk haftalarda başlamıştım.yaklaşık 20-25 kişi çalşıyodu okulu bırakmanın pişmanlığı varken bide onların ezmesi dahada kötü oluyodu bide daha ikinci haftada gecenin 3 ününe kadar çalıştırıyolardı.en çok zoruma gidende sabah işe giderken okula gitmekte olan arkadaşlrımı görünce oluyodu selam vermemek için yolumu değiştiriyodum bazen.sonra şans eseri açıköğetim sitesine bakıyodum bi gün ocakta kayıtlar başlaıyo falan yazıyodu sonra yazıldım artık eski pişmanlığım o kadarda kalmamıştı.çalıştığım işyeride kuyumcukente taşındı bi süre gittim bende oraya ama yol uzak olduğu için bırakmak zorunda kaldım iyikide bırakmışım şükürler olsun.sonra yüz yüze eğitimim başladı ticaret lisesi hafta sonu derslerine başladım bu sayede bi muhasebe bürosunda işte buldum halen çalışmaktayım ve halime şükür ediyorum.inş hepimiz en yakın zamanda liseyi bitirir istediğimiz üniversiteye gidebiliriz.Bİraz uzun oldu ama nese :D:D
CeHeNNeM Buz TuTana Kadar BAYRAMPAŞALIYIZ....!!!
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

Feza
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Feza » 03 Eki 2010, 22:53

Sıradan bir tezgahtarlık işini soruyorum biraz harçlık kazanmak için,yaşı küçük olanları tercih ediyorlar,nedeni belli,daha iyi ezmek için,gece yarılarına kadar çalıştırmak için,bu ülkenin insanları böyle işte...Bi de böyle adilerin yanında yetişmekten olsa gerek çoğu kişide çalışma disiplini yerine,çalışma adiliği oluşuyor...Bu adiliği farkedip onlar gibi olmak istemeyen ise çok az...
Mesafeler gözyaşlarıyla doldurulamaz...

“İtiraf Et” sayfasına dön