Diploma

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Cetin
Uzman

Re: Diploma

Mesaj gönderen Cetin » 25 Eki 2010, 11:43

halkeğitimi aradım gelmemiş,ben bıktım artık aramaktan,bu hafta hiç aramıycam ne halkeğitimi ve çağrı merkezini haftaya tekrar yoklarım gelmiş mi diye,vallahi çıldırtıyorlar adamı.kurtulamadım şunlardan!

Resim

bunedoktor
Acemi

Mesaj gönderen bunedoktor » 25 Eki 2010, 13:36

ben yeni gittim bursa ihsaniyedeki halk egıtım merkezıne mudur yardımcısı dedi. ayın 30eylülde diplomalar gelmıs dedi bugun ayın 25i buraya gelmez osmangazideki yere git dedi bi arıyacam bakalım diplomalarım ordamı degılmi ?
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / SOSYAL BİLİMLER
Öğrencilik Durumu : MEZUN
Toplam Dönemi : 11 AOL'de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 196 Alan Kredi : 90

burakk
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen burakk » 26 Eki 2010, 04:15

Yarın saat tam 3 te, meram halkeğitimi ziyaret edeceğim, gelecek olan arkadaş varsa bir ağızdan değilde, hep bir ağızdan soru sorarız.. ben tam saat 3 te kapının önünde olacağım meram halkeğitimde, oturur halde beklerim :)

Okul / Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ / SOSYAL BİLİMLER 4 YILLIK
AOL KREDİ : 194
AOL Alan Kredi : 92
Mezuniyet Dönemi : 27 Eylül 2010
Diploma Notu : 78,32

cankız
Acemi

Mesaj gönderen cankız » 26 Eki 2010, 08:45

burakk yazdı:Yarın saat tam 3 te, meram halkeğitimi ziyaret edeceğim, gelecek olan arkadaş varsa bir ağızdan değilde, hep bir ağızdan soru sorarız.. ben tam saat 3 te kapının önünde olacağım meram halkeğitimde, oturur halde beklerim :)
ya boşuna bence çünkü daha ankara dan gelmemiş senin sistemde ne yazıyor halk eğitimdemi?
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Toplam Dönemi : 9 AOL'de Okuduğu Dönem : 9
Toplam Kredi : 207 Alan Kredi : 88

burakk
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen burakk » 26 Eki 2010, 11:20

cankız yazdı:
burakk yazdı:Yarın saat tam 3 te, meram halkeğitimi ziyaret edeceğim, gelecek olan arkadaş varsa bir ağızdan değilde, hep bir ağızdan soru sorarız.. ben tam saat 3 te kapının önünde olacağım meram halkeğitimde, oturur halde beklerim :)
ya boşuna bence çünkü daha ankara dan gelmemiş senin sistemde ne yazıyor halk eğitimdemi?
Biz baskı yapmadığımız sürece, bunlar akıllanır mı? Umursamaz tavırları var meram halk eğitimin, arayınca sanki, hangi Apartman ve site kapılarında yazar ya, dilence ve manifaturacı girmesi yasaktır gibi bir ibare, onlara davranır gibi davranıyorlar telefonda, buda asabımı bozuyor. Tavırları bir değişik, kendileri bir değişik, tepelerine bineceksin böyle bir kurumun, uyuz olmak ne demekmiş görsünler. Ankarayı bak nasıl arıyorlar paşa paşa o zaman, hızlı olun diye.

cankız
Acemi

Mesaj gönderen cankız » 26 Eki 2010, 13:13

haklısın kardeşim hemde sonuna kadar...ay zaten o ragıp öldürüyor beni bi kurtulsaydım :x
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Toplam Dönemi : 9 AOL'de Okuduğu Dönem : 9
Toplam Kredi : 207 Alan Kredi : 88

Kullanıcı avatarı
Cetin
Uzman

Mesaj gönderen Cetin » 26 Eki 2010, 13:41

Diplomalar 20sinde gönderilmiş,şimdi çağrı merkeziyle görüştüm.Bulunduğunuz ile göre ulaşması biraz zaman alabilirmiş.Halkeğitim henüz gelmedi diyo.Boşu boşuna gitmeyin bu hafta bekleyin haftaya arar yada sorarsınız.
Resim

bunedoktor
Acemi

Mesaj gönderen bunedoktor » 26 Eki 2010, 14:19

Diplomanız mezun olduğunuz ortaokul/ilköğretim okulunun adı belli olmadığı için basılamamıştır. Bunun için tasdikname aldığınız okuldan ortaokul diplomanızın ASLI GİBİDİR ONAYLI fotokopisini alarak veya mezun olduğunuz ortaokuldan şu tarihte okulumuzdan şu sayılı diploma ile mezun olmuştur şeklinde bir resmi evrak alarak diploma istek dilekçenizle birlikte aşağıdaki adrese kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Lütfen dilekçenize diplomanızın hangi halk eğitim merkezine gönderilmesini istediğinizi de belirtiniz.
bana bu e-mail i atmışlar ben orta okul diplomam nerde bilmiyorum yani ilkokuluma mı gıdıyım ? yaw
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / SOSYAL BİLİMLER
Toplam Dönemi : 11 AOL'de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 196 Alan Kredi : 90

KARAHAN_
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen KARAHAN_ » 26 Eki 2010, 14:20

Acaba diplomalar Halk Eğitimlere ulaştığı zaman mı tarih ve gönderim yerleri yazacak?
Öğrenmek akıntıya karşı kürek çekmektir. Durduğun an geri gidersin. ( Benjamin )

Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 26 Eki 2010, 14:23

Ya arkadaş hakkımız olan birşeyi isitiyoruz yine alamıyoruz. Mevzun olduk açık öğretimden kurtulduk dedik çile bitti artık rahata kavuştuk diye sanıyorduk ama meğersem çile devam ediyormuş... Diploma basıldı diyor sistemde halk eğitimi arıyorum ama daha gelmedi haftaya arayın diyolar bir alamadık gitti diplomayı arkadaş yaa

Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 26 Eki 2010, 15:26

Şimdi görüştüm bahçelievler halk eğitimle bizde bekliyoruz beyfendi ne zaman gelir dedim ara arayın diyor kadın ayar oldum yaa :)

burakk
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen burakk » 26 Eki 2010, 17:29

Kod: Tümünü seç

Mezuniyet Donemi 	: 	2009-5 	Diploma Tarihi 	: 	27.09.2010 	
	Diploma Nerede ? 	: 	KONYA-MERAM HALK EĞITIM MERKEZI VE AKŞAM SANAT OKULU GÖNDERİLDİ 			
	Gönderilen Tarih 	: 	26/10/2010 	
Hadi gözümüz aydın :mrgreen:

Perşembe günü ellerinde oluyor kargo, perşembe günü öğlen gelin dedi, yanlarındayım saat 2 de, alayım şu diplomayı da eziyet bitsin.

Benim gibi durumda olan arkadaşlar başlık altından yazsınlarda, gelebilirlerse görüşelim perşembe günü :)

KARAHAN_
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen KARAHAN_ » 27 Eki 2010, 10:35

Diplomalar gönderilmis arkadaslar. Aol sitesinde duyuru yapilmis. Herkese hayir olsun..
Öğrenmek akıntıya karşı kürek çekmektir. Durduğun an geri gidersin. ( Benjamin )

.ömer.

Mesaj gönderen .ömer. » 27 Eki 2010, 11:25

Diplomalar gönderilmişte halkeğitimin bundan haberi yok!! biraz önce aradım duyuruyu gördükten sonra gelmedi,internette yazar diyo,e yazıyo işte duyurmuşlar diyorum hıı yok görmedik diyo.Birde sanki suçluymuşuz gibi bi aşağılama tavırları içinde sanki dünyanın en saygın işini yapıyormuşta bi afra bi tafra.Bi insan telefonu evet diye açarmı?? sanki sadaka isitiyoruz kendilerinden.Cahil,yaboz,görgüsüz.. kim varsa halkeğitimde toplanmış arkadaş.Diplomamı bi alayım ben onlara yapıcağımı biliyorum.Çok sinirlendim ya..

AndreyArshavin
Çırak

Mesaj gönderen AndreyArshavin » 28 Eki 2010, 16:37

Arkadaşlar cumartesi yada pazar günü açık oluyor mu halk eğitim merkezi?

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön