Alan dersleri muafiyet

Diğer Dersleriniz hakkında sorularınızı, bildiklerinizi sorunlarınızı, paylaşabilirsiniz...
Kabal

Alan dersleri muafiyet

Mesaj gönderen Kabal » 18 May 2011, 14:53

Merhaba arkadaşlar
Bu sene açık lisedeki ilk ve son senem, ağustosta bitiriyorum.Buradaki halk eğitim müdüründen duyduğuma göre alan derslerinde başarısız olursam yani alan dersinden geçemezsem (dil ve anlatım) o dersten muaf tutuluyormuşum.Bu bilgi doğru mudur ?

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Re: Alan dersleri muafiyet

Mesaj gönderen gülbeyaz » 18 May 2011, 15:57

Kabal yazdı:Merhaba arkadaşlar
Bu sene açık lisedeki ilk ve son senem, ağustosta bitiriyorum.Buradaki halk eğitim müdüründen duyduğuma göre alan derslerinde başarısız olursam yani alan dersinden geçemezsem (dil ve anlatım) o dersten muaf tutuluyormuşum.Bu bilgi doğru mudur ?
eğer alan derslerinden bir kere giripte kalırsan o ders muaf olur AMA Dİl anlatım dersi hariç dil anlatımdan asla muaf olunmuyor

Kabal

Mesaj gönderen Kabal » 18 May 2011, 16:08

gülbeyaz yazdı:
Kabal yazdı:Merhaba arkadaşlar
eğer alan derslerinden bir kere giripte kalırsan o ders muaf olur AMA Dİl anlatım dersi hariç dil anlatımdan asla muaf olunmuyor
O zaman bana bilgi veren şahıs da yanlış biliyor
teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 18 May 2011, 16:14

sen sen ol halkeğitimden duyduğun bir şeye hemen inanma genelde yanlış yada eski bilgiler veriyorlar
ama şanslıymışsın ki fazla uzun sürmeyecek aöl maceran :D

“Diğer Dersler” sayfasına dön