açık lise dersleri

Matematik dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
emrahk
Onursal Üye

Re: açık lise dersleri

Mesaj gönderen emrahk » 15 Eyl 2011, 19:42

Klişe bir cevap vereyim, çalışana kolay çalışmayana zor. Ama AÖL kitaplarına azda olsa çalışırsan kolay gelecektir sana, sorular çok zor çıkmıyor (tabi sayısal dersler çoğumuza zor gelir)...

..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

assolist
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen assolist » 16 Eyl 2011, 06:39

şanş yazdı:arkadaşlar açık lise ders seçimi nasıl oluyor.
Ders seçme ekranları açıldığında karşına bir sürü ders gelecek.Derslerin karşılarında kredileri ortak yada seçmeli v.s. bilgiler yazar.
Öncelikle ortak yazan derslerinizi seçiniz.30 kredilik ders seçiceksiniz.30 krediye ulaştığınızda sayfa sizi daha fazla ders seçemeyeceğiniz konusunda uyaracaktır.Derslerinizi seçtikten sonra çıktısını alıp, ilgili yere giderek kitaplarınızı alırsınız.

maze1972

Mesaj gönderen maze1972 » 16 Eyl 2011, 11:21

arkadaşlar ayın 9 da kayıt oldum.ama hala ders seçemiyorum.halk eğitimde kitap dağıtımı başlamış.neden alamıyorum bilen varmı???

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 19 Eyl 2011, 14:01

Sistemde aktif olmalısın önce. Bu da ekim kasım gibi oluyor sanırım. İlk kayıt olduğumda ben de çok beklemiştim ve ne zor geçmişti o süre. Tabi ders seçme ekranının açılması lazım sistem tarafından
Resim

“Matematik” sayfasına dön