Sende yapabilirsin!

Her Konuda Tartışabilirsiniz
serenity
Doktor

Re: Sende yapabilirsin!

Mesaj gönderen serenity » 24 Eyl 2011, 12:08

arkadaşlar ben de üniversiteyi kazandım bu yıl :) temmuzda yapılan sınavda mezun oldum. istanbul üniversitesi dilbilim bölümüne yerleştim. ilk kez sınava girdim ve kazandım. 23 yaşındayım :) daha iyisini de yapabilirdim çok çalışsaydım :) kendinize inanın kafi...

bizim dersler başladı... herkesin gönlünden geçen neyse o olsun...

melike93
Acemi

Mesaj gönderen melike93 » 24 Eyl 2011, 12:30

serenity yazdı:arkadaşlar ben de üniversiteyi kazandım bu yıl :) temmuzda yapılan sınavda mezun oldum. istanbul üniversitesi dilbilim bölümüne yerleştim. ilk kez sınava girdim ve kazandım. 23 yaşındayım :) daha iyisini de yapabilirdim çok çalışsaydım :) kendinize inanın kafi...

Tebrikler :) Darısı başımıza inşallah :D
Sadece sen.
Sadece fotoğrafların.
Biraz kahve.Biraz yağmur ve müzik. Tüm hayatım bu...

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 24 Eyl 2011, 12:30

Açık Liselilerin çok daha zor olan bölümleri yani, Hukuk, Tıp Fakültesi veya Mühendislik, Mimarlık gibi fakülteleri de kazanabileceğine inancım tam...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

serenity
Doktor

Mesaj gönderen serenity » 24 Eyl 2011, 18:34

Tabii ki. Ama ek destek gerekir muhakkak diye düşünüyorum. Ben dershaneye gitmedim ama sayısal olsaydım dershane gerekirdi bence.

serenity
Doktor

Mesaj gönderen serenity » 24 Eyl 2011, 18:36

melike93 yazdı:
serenity yazdı:arkadaşlar ben de üniversiteyi kazandım bu yıl :) temmuzda yapılan sınavda mezun oldum. istanbul üniversitesi dilbilim bölümüne yerleştim. ilk kez sınava girdim ve kazandım. 23 yaşındayım :) daha iyisini de yapabilirdim çok çalışsaydım :) kendinize inanın kafi...

Tebrikler :) Darısı başımıza inşallah :D
Teşekkürler. Neden olmasın? Ben şahsen çok çalışmadan kazandım. Zeki de sayılmam. Sadece nasıl kolay kazanırım diye kafa yorup ona göre plan yaptım 3 yıl boyunca. Yabancı dilim iyiydi bu yüzden yabancı dile yöneldim. Berisinin matematiğe kafası iyi çalışırsa ona yönelir, kişisel bir şey :)
Çok çalışsaydım iyi bir yer gelirdi, Boğaziçi bile gelirdi abartmıyorum. Çünkü okul puanım full gelmişti. Ama ben çok çalışmadım. Vaktim olsaydı çalışırdım.

burhan9385

Mesaj gönderen burhan9385 » 27 Eyl 2011, 15:05

Accursed Eğer bu hayatta Açıköğretimden bişeyler yapabilirsem yemin ediyorum sebebi sensin. Bana tekrar bi umut verdin bu yazınla. Yazının bi çıktısını aldım ve odamdaki panoda asılı. Teşekkür Ederim Allah Razı Olsun.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 28 Eyl 2011, 20:15

burhan9385 yazdı:Accursed Eğer bu hayatta Açıköğretimden bişeyler yapabilirsem yemin ediyorum sebebi sensin. Bana tekrar bi umut verdin bu yazınla. Yazının bi çıktısını aldım ve odamdaki panoda asılı. Teşekkür Ederim Allah Razı Olsun.
Ne güzel bu forum sayesinde güzel paylaşımlar neticesi birilerinin sönen umutları yeniden yeşeriyor.
İnşallah herkes istediği başarıyı elde eder. İnsan önce istemeli ve harekete geçmeli. Gerisi çorap söküğü gibi geliyor. HERKESE BAŞARILAR

Mezun arkadaşlarımız böyle hikayeleri varsa paylaşıp, ümide ihtiyacı olanlara moral verebilirler. burhan9385, birgün senin başarı hikayeni de okuruz burada inşallah.
Resim

byMRZ
Uzman Doktor

Mesaj gönderen byMRZ » 28 Eyl 2011, 20:17

serenıty calısmadan nasıl kazandın onu cok merak ettım dıl sınavına gırdın dımı kac puan aldın pekı

gül kılıç
Doktor

Mesaj gönderen gül kılıç » 29 Eyl 2011, 13:44

şunu anlayamadım.ygs ye aol öğrencisiyken mi mezun olunca mı girmiş bu başarılı arkadaşımız. :o

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 29 Eyl 2011, 14:21

Arkadaşlarımızın çoğu, ben dahil henüz AÖL öğrencisiyken üniversite sınavlarına girip, üniversite kazandık...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

accursed
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen accursed » 30 Eyl 2011, 18:06

emrahk yazdı:Arkadaşlarımızın çoğu, ben dahil henüz AÖL öğrencisiyken üniversite sınavlarına girip, üniversite kazandık...
Evet Emrah'ın söylediği gibi aol okurken üniversite sınavlarına hazırlandım ve diğer başarılı arkadaşlar gibi bende kazandım. Ve sizinde çalıştıktan sonra başaracağınıza eminim. Seneye burada kendi başarılarınızı yazdığınızda emin olun ilgiyle okuyacağım ve sizden sonra gelenlere de çok büyük destek olacaksınız.

simaymine
Acemi

Mesaj gönderen simaymine » 03 Eki 2011, 08:21

Bende üniversiteye girdim çok mutluyum isterseniz kesinlikle yaparsınız. Çok zordu benim için lise açık meslek lisesiydim ve örgün eğitim gördüğüm okul 2. sınıf insan muamelesı yapıyordu. Hiç bişey sizi yıldırmasın :)

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 25 Şub 2012, 21:56

accursed hikayeni yeni okudum öncelikle seni aziminden dolayı tebrik etmek isterim, Allah başarılarını daim etsin ve çok teşekkür ederim bizlere cesaret vererek umut spotlarını yaktığın için... :P Ben inşallah bu sene mezun olucam ama ne yapabileceğimi, kendime nasıl bir yön çizmem gerektiğini hiç bilemediğim için YGS’ye katılma hakkım olduğu halde kayıt yaptırmadım. Kısmet olursa seneye sınava iyi bir şekilde hazırlanıp girmek istiyorum. Senin bu hikayeni okuyup umutlarıma daha bir sıkı sıkı sarılmak geldi içimden Allah razı olsun... Benimde etrafımda umut kırmaktan hoşlanan insanlar var şimdi sabırla dinliyorum, üstü örtülmüş alaylı bir ifadeyle “Ee ne olacaksın” demelerini, umarım birgün bu insanları utandıran kişiler arasına katılabilirim.

İnşallah ben de yapabilirim..!

accursed
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen accursed » 14 Mar 2012, 02:11

İnşallah hepiniz başaracaksınız ben buna yürekten inanıyorum arkadaşlar. Kalbim ve dualarım hep sizinle.

Kullanıcı avatarı
dyg
Doktor

Mesaj gönderen dyg » 14 Mar 2012, 14:08

Yaşadıklarından sonra gösterdiğin azim başarıyı beraberinde getirmiş. Üni. hayatında başarılar.
Resim

I Love myself...

“Tek bildiği,
yorgun bedenini ve ruhunu dinlendirmk istediğiydi..
Sadece HUZUR'du istediği,
bir damla dahi olsa kana kana içerdi...
Huzur...Bir damla huzur... ”

Take my darkest fears and play them
Like a lullaby
.

Resim

FenerBahçe

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön