kitaplara çalışmak için erken mi?

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: kitaplara çalışmak için erken mi?

Mesaj gönderen kripton » 05 Eki 2011, 09:40

ferdinant yazdı:arkadaşım ben üç senedir açık lisedeyim hiç kitapta çalışmadım kitap dahi almadım benim sana tavsiyem online testleri çözmen.çok daha faydalıdır bence...
Maaşallah kardeş sende zihni performans yüksek sanırım :) Herkes sadece test çözerek yapamayabilir. Tamam testlerin katkısı büyüktür ama ben şahsen kitapları bir kere hatmediyorum. Sınava yakın tekrar göz gezdiriyorum. Çözdüğüm testler de cabası :lol:

Resim

ÇİĞDEM
Doktor

Mesaj gönderen ÇİĞDEM » 05 Eki 2011, 09:44

kripton yazdı:
ferdinant yazdı:arkadaşım ben üç senedir açık lisedeyim hiç kitapta çalışmadım kitap dahi almadım benim sana tavsiyem online testleri çözmen.çok daha faydalıdır bence...
Maaşallah kardeş sende zihni performans yüksek sanırım :) Herkes sadece test çözerek yapamayabilir. Tamam testlerin katkısı büyüktür ama ben şahsen kitapları bir kere hatmediyorum. Sınava yakın tekrar göz gezdiriyorum. Çözdüğüm testler de cabası :lol:
Aynen bende senin gibiyim kripton.Kitapları dahi görmeden sınava girenlere hatta sadece girenlere değil o sınavdan geçenlere hayret ediyorum.Benim zekamda mı bir sorun var yoksa onlar mı dahi??????Çözemedim.:D
İnsanın sözü hikmet, bakışı ibret ve susması ders olmalıdır..

Aşk acısıyla parmak acısının arasında ki terk fark bu :arrow: Birini hatırlamazsın bile, birini ise hiç unutamazsın :!:

byMRZ
Uzman Doktor

Mesaj gönderen byMRZ » 05 Eki 2011, 11:10

valla bn bu donem dogru duzgun kıtap alamıcam herhalde mecbur ınternetten calıscam bn o kadar calısıyorum testlerıde cozuyorum ama sınavda hep 65 75 arası alıyorum sadece testlerı cozsem 45 ancak gecerım herhalde. :D

azrasu
Asistan

Mesaj gönderen azrasu » 05 Eki 2011, 11:24

arkdaşalr 45 ile geçil,iyo dimi daha yuksek puan alsak peki kredielrimz yıne aynı oluyoo dimii

Kullanıcı avatarı
nivli_83
Doktor

Mesaj gönderen nivli_83 » 05 Eki 2011, 11:38

azrasu yazdı:arkdaşalr 45 ile geçil,iyo dimi daha yuksek puan alsak peki kredielrimz yıne aynı oluyoo dimii
45 te alsan100 de alsan kredin aynıdır.ama yüksek not alman diploma notunu yükseltir
herşeyi bilmen gerekmez..haddini bil yeter !!

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 05 Eki 2011, 11:56

ÇİĞDEM yazdı:
kripton yazdı:
Aynen bende senin gibiyim kripton.Kitapları dahi görmeden sınava girenlere hatta sadece girenlere değil o sınavdan geçenlere hayret ediyorum.Benim zekamda mı bir sorun var yoksa onlar mı dahi??????Çözemedim.:D
Her insanın zekası, anlama ve kavrama hızı farklıdır. Bir de insanın bulunduğu konuma duruma göre de değişir. Mesela kimimiz 5 sene kimimiz 13 sene aradan sonra başlamış olabiliriz liseye. Aramızda çalışan arkadaşlar vardır. Kimisinin bilgileri henüz tazedir. Kafasında 40 iş olanla 1-2 iş olan aynı olmayacaktır tabi. Herkes kendi kapasitesini ve durumunu bilir ona göre ayar yapar :)
Resim

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön