ANKARA YOLCUSU KALMASIN :)

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

yusuf12
Uzman

Re: ANKARA YOLCUSU KALMASIN :)

Mesaj gönderen yusuf12 » 08 Eyl 2013, 22:09

arkdaşlar yapılan ek sınavlar dönem artırmaz 7 dönem giremez (8.dönem ve ustu girir) ANKARADA YAPILCAK SINAVA AYDINDAN GİDİCEK VARSA BANA ULAŞSIN

Muhammedkaya

Mesaj gönderen Muhammedkaya » 09 Eyl 2013, 05:41

not yazdı:Şimdi 9 kayıt yenıleme var 7 DONEM BENIMKI KAYIT YENILEME YAPARSAM 8 OLURMU VE ONDAN SONRA BİDA GİREBİLİRMİYİM SINAVA?

Kayıt yenilemeler sınav kayıt süresince ertelendi maalesef :(

mhav
Çırak

Mesaj gönderen mhav » 11 Eyl 2013, 01:59

Burhan1994 yazdı:Konyadan Gelecek Olan Varsa Bana Ulaşabilirmi Bende Gidicem Birlikte Gideriz ? :)
Konya yolcumuza şimdiden geçmiş olsun :)
Merkez ile kampüs arası 40-50 dk haberin olsun.Kontur, Metro vs. kampüsün önünde yolcu indiriyor, Özkaymak bazen indirmiyor, bileti alırken sormanı tavsiye edeim.Olurda kazara acıkırsın kampüsteki Akkonağa gidersin cüzdanının yarısını boşaltırsın benden demesi.
Her türlü ders kitabını Merkez'de Rampalı çarşıdan alabilirsin, genel olarak ucuz.
Konyalılarla taklaşma, Aladdin tepesindeki pamukşekerci,mendilci çocuklardan uzak dur (çok pis yapışıyorlar).
Konya'ya gitmişken şavarma yemeyi unutma :)
Hadi geçmiş olsun ve hayırlı olsun, yatay geçiş için çabala bence :)

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Mesaj gönderen sezgii » 11 Eyl 2013, 03:23

Son 4 kredim kaldı. Cumartesi Ankara'da olurum :)
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

Burhan1994
Acemi

Mesaj gönderen Burhan1994 » 12 Eyl 2013, 07:50

mhav yazdı:
Burhan1994 yazdı:Konyadan Gelecek Olan Varsa Bana Ulaşabilirmi Bende Gidicem Birlikte Gideriz ? :)
Merkez ile kampüs arası 40-50 dk haberin olsun.Kontur, Metro vs. kampüsün önünde yolcu indiriyor, Özkaymak bazen indirmiyor, bileti alırken sormanı tavsiye edeim.Olurda kazara acıkırsın kampüsteki Akkonağa gidersin cüzdanının yarısını boşaltırsın benden demesi.
Her türlü ders kitabını Merkez'de Rampalı çarşıdan alabilirsin, genel olarak ucuz.
Konyalılarla taklaşma, Aladdin tepesindeki pamukşekerci,mendilci çocuklardan uzak dur (çok pis yapışıyorlar).

Ben Ne Diyorum Sen Ne Diyorsun Zaten Konyada Yaşıyorum :) Merak Etme Konyalılardan Fazla Zevk Almadığım Kesin Sadece Ankara'ya Sınava Gidecek Olan Varmı Diye Sordum Konyadan Yani Çaktın :D

mhav
Çırak

Mesaj gönderen mhav » 13 Eyl 2013, 06:48

Burhan1994 yazdı:
mhav yazdı:

Ben Ne Diyorum Sen Ne Diyorsun Zaten Konyada Yaşıyorum :) Merak Etme Konyalılardan Fazla Zevk Almadığım Kesin Sadece Ankara'ya Sınava Gidecek Olan Varmı Diye Sordum Konyadan Yani Çaktın :D
Baştan söylesene o kadar uğraştım :D uğraşasım varmış ne diyim :)

enderun
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen enderun » 13 Eyl 2013, 18:44

kız arkadaşlar avrupa yakasından varsa toplu gitmeyi planyorsanız kardeşimide yollarım. varmı boyle fikriniz.

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön