itiraf ediyorum ağlıyorum:(:(:(

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
MELEİM
Yardımcı Uzman

Re: itiraf ediyorum ağlıyorum:(:(:(

Mesaj gönderen MELEİM » 04 Ara 2009, 15:35

:lol: :lol: valla süpersın abı elıne kımse su dökemez

Kullanıcı avatarı
habecik
Doktor

Mesaj gönderen habecik » 04 Ara 2009, 18:02

eagle67 yazdı:Yaaa demeck öyle tamam
Malzemeler= 1 kg patates.250 g kuşbaşı et veya kıyma,iki ortaboy veya büyük boy soğan,Bir küçük çay bardağı Ayçiçek yağı,İki diş sarımsak,ikibuçuk çorba kaşığı salça.
Soğanı minik minik doğradık, tencereye attık,kıymayı veya kuş başıyıda kattık yağı döktük.Ocağı yaktık bu ikilyi kavuruyoruz fazla yakmadan,Sonra yuvarlak veya küp küp olarak hazırladığımız patatesleri(havuçta kata bilirsin istersen)Tencernin içine attık.Bunları orta ateşte karıştırarak sanki kızartıyor gibi yapıyoruz yaklaşık 3 dakika ;sonra salçyı bir kasede sulandırıyoruz . Tencereye döküyoruz .Yeteri kadar su(tencerenin içine attığın mazemenin iki parmak üstünü geçecek kadar) ekliyoruz.İstersek pul biber kekik nane gibi baharları ekledikten sonra kısık ateşte pişirmeye bırakıyoruz.
Unutma en güzel yemek kısık ateşte pişer-1 ,Tuzz.. tuzu unuttuk yoook unutmadık tuz yemek piştikten sonra katılacak çünkü yemek pişerken katılan tuz zararlı 2- Afiyet olsun -3 :D

valla oldu hemde süper oldu sağol abi ya forumda en sevdiğim abim oldun birden :lol: :lol:
"Çalışmadan öğrenmeden yorulmadan Rahat
yaşama yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler;Önce ONURLARINI sonra HÜRRİYETLERİNİ daha sonra GELECEKLERİNİ kaybetmeye mahkumdur"

M.KEMAL ATATÜRK..

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 04 Ara 2009, 18:27

Bende sizleri seviyorum :D bu forumda olan herkesi bizler çok büyük adımlar atacğız vebaşarılı olacağız unutmayın daima pozitif enerji ve sonsuz hak inancı,Benim ismim Fatih Volkan Yenitürk bu arada İbb de çalışıyorum abisi. :)
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

Kullanıcı avatarı
habecik
Doktor

Mesaj gönderen habecik » 04 Ara 2009, 18:33

eagle67 yazdı:Bende sizleri seviyorum :D bu forumda olan herkesi bizler çok büyük adımlar atacğız vebaşarılı olacağız unutmayın daima pozitif enerji ve sonsuz hak inancı,Benim ismim Fatih Volkan Yenitürk bu arada İbb de çalışıyorum abisi. :)
fatih abi memnun oldum bende hilal habeş erkaya:)

bu arada İbb ne ki cahil kadım ben burda :roll: :roll: :roll:
yaşama yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler;Önce ONURLARINI sonra HÜRRİYETLERİNİ daha sonra GELECEKLERİNİ kaybetmeye mahkumdur"

M.KEMAL ATATÜRK..

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 04 Ara 2009, 18:38

İstan bul Büyükşehir Belediyesi Tuzla Kütüphanesi nde 3. katta çalışıyorum. Cumartesi pazar forumda olamazsam beni bağışlayın pazartesi mesai saatinin başlangıcı ile(09.00) yine siz kuzu cuklarımla birlikteyim.Hoşçakalın :D
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

Kullanıcı avatarı
habecik
Doktor

Mesaj gönderen habecik » 04 Ara 2009, 18:41

eagle67 yazdı:İstan bul Büyükşehir Belediyesi Tuzla Kütüphanesi nde 3. katta çalışıyorum. Cumartesi pazar forumda olamazsam beni bağışlayın pazartesi mesai saatinin başlangıcı ile(09.00) yine siz kuzu cuklarımla birlikteyim.Hoşçakalın :D
:P :P :P

M.KEMAL ATATÜRK..

“İtiraf Et” sayfasına dön