Kim ne düşünüyor???

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Re: Kim ne düşünüyor???

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 05 Nis 2012, 10:30

Yağmur damlaları yazdı:
Ayşe qüL yazdı:İyiki bu forumu buldum, iyiki hepinizi tanıdım...tanıdığım için çok mutlu olduğumu düşünüyorummm

Yağmur: o benim birtanem iyiki tanıştım çok yardımcı oluyorrr..İçimi rahatlatıyorrrr ve çok seviyorumm onu.Yağmur'u eminim benden iyi biliyorsunuz Canım dilediğini yap çünkü sen bu lükse değersin :)))
Ayşe Gülüm... Seninle ilgi düşüncelerimi mümkün olduğunca ifade etmeye çalışıyorum , sen zaten bendeki değerini biliyorsun ;)
Allah razı olsun bu düşüncelerin için ;) O kadar iyisin ki. O kadar "insan"sın kii...
Daha öncede dediğim gibi, seninle yüzyüze görüşebilmeyi çok isterim, olacak birgün inşaallah ;)
Sana yazıp tanıştığım gün mutlu olmuştum ve seninle tanışmamın ne kadar iyi olduğunu gün geçtikçe daha iyi anlıyorum..

Rabbim tümiz yüreğinde olanları hakkında hayırlı eylesin...

:) Bende seninle konuşurken çok mutlu oluyorumm Ve aynı şekilde tanışabilmeyi Çok isterimm allah kısmet eder inşallah tanışmayı :wink:

Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 05 Nis 2012, 10:32

kardelen198 yazdı:
Ayşe qüL yazdı:İyiki bu forumu buldum, iyiki hepinizi tanıdım...tanıdığım için çok mutlu olduğumu düşünüyorummm

Kardelen : Sana ne kadar teşekkür etsem az senin sayende biraz olsun eğitim seviyem yükseldi...Çok iyi biri olduğun her sözünde belli ablam :) :wink:
Ay ay canım benim; güzel bakan güzel görürmüş o senin iyiliğin senin güzelliğinden… ;)

Serena: Sempatik, esprili, hayatı ciddiye aldığı için çokça sorgulayan, öğrenmeye meraklı ve en önemlisi içten bir arkadaşımız… ;)
:wink: :) :)
bursa_sezen yazdı:Bursa_Sezen ve İnterapid: Yardım sever.... Olduklarından biraz daha değişik görünmeyi seven iki tane beyfendi ve hanım efendi üyeler ....Sizde çok iyi ve tanıdığım için sevindiğimlerdensiniz :wink: :wink:

TSK ederim canimm
:) :wink: :wink:
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 05 Nis 2012, 10:48

ÇİĞDEM yazdı:Aaa evet serena da armıza katılmışken bende yazaym :D

Sankim serena da ceren ve benim gibi, uygun yani bize :D çılgın üçlü olabiliriz :lol:
Gayet iyi, samimi bir üye :)

Kardelen ablayıda bu ara forumumuzda çevrimiçi görüyorum, herkesin saygınlığını kazanmış bir üyemiz :) Pek bilgim yok hakkında ama sevilen sayılan bir ablamız diye düşünüyorum. ;)

Ve YAĞMUR: Kötü gün dostu :!: Tecrübeyle sabittir :!: Onu ne kadr üzsende , hatta kırsan bile, iyi olmadığın bir anı sezdiği gibi yanında yer alır. Ne kin tutyor ne birşey. Kocaman bir sevgi var yüreğinde herkese yetecek kadar. Arkasından vuranlara bile açık o yufka yüreği bunu bu gün bir daha anladım, teşekkür ederim :oops:

:oops: :oops: :oops: O üzülmeler ve kırılmalar da olmasa .... ııımmmhhh tadın yenmez bu hayat :P
Teşekkür edilecek birşey yok, kimin ne zaman bana ihtiyacı olursan yanındayım ;) Ne yaşanmış olursa olsun, herkes iyi olsun huzurlu olsun. BU yaşananları unutturur :!: ;)
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 05 Nis 2012, 10:49

Ayşe qüL yazdı:
:) Bende seninle konuşurken çok mutlu oluyorumm Ve aynı şekilde tanışabilmeyi Çok isterimm allah kısmet eder inşallah tanışmayı :wink:
İnşaallah Ayşe Gülüm inşaallah.

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 05 Nis 2012, 10:52

Yağmur damlaları yazdı:
Ayşe qüL yazdı:
İnşaallah Ayşe Gülüm inşaallah.
:wink:
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 05 Nis 2012, 17:38

Serenacığım sakın yanlış anlaşılma olmasın, 'dalgaya vuran'dan kastım şu :arrow: Kardelen ablanın dediği gibi hayatı ciddiye alıyorsun , ama eğlenmeyi şakalaşmayıda ihmal etmiyorsun.
Düşüncelerimin her satırı iyi niyetli yazılmıştır, her zaman herkes için ;)

Iııımm tabi kurarız samimiyetimizi :P[/b][/quote]

senin söyledigin hiçbirseyi yanliş anlamam çünkü hepsi iyi nıyetlıdır bilirim yagmurcum
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 05 Nis 2012, 17:43

ÇİĞDEM yazdı:Aaa evet serena da armıza katılmışken bende yazaym :D

Sankim serena da ceren ve benim gibi, uygun yani bize :D çılgın üçlü olabiliriz :lol:
Gayet iyi, samimi bir üye :)

Kardelen ablayıda bu ara forumumuzda çevrimiçi görüyorum, herkesin saygınlığını kazanmış bir üyemiz :) Pek bilgim yok hakkında ama sevilen sayılan bir ablamız diye düşünüyorum. ;)

Ve YAĞMUR: Kötü gün dostu :!: Tecrübeyle sabittir :!: Onu ne kadr üzsende , hatta kırsan bile, iyi olmadığın bir anı sezdiği gibi yanında yer alır. Ne kin tutyor ne birşey. Kocaman bir sevgi var yüreğinde herkese yetecek kadar. Arkasından vuranlara bile açık o yufka yüreği bunu bu gün bir
daha anladım, teşekkür ederim :oops:
çilgin 3 neden olmasın 3 silahşörler bile olur bizden haklısın yagmur çok tatlı brirdir :) :)
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 05 Nis 2012, 17:50

Ayşe qüL yazdı:
serena yazdı:beni unuttunmu aysegül :lol: :lol: :mrgreen:
Ayy yazdığımı sanıyordum vallaha yazılar o kadar karışmıştı ki ama gerçekten yazrken serena yazdım sankime geliyordu....
Bende şimdi farkettim Kusura bakma tatlımmm

Serena : sen dünya tatlısı bir kızsın Yağmurun dediği gibi Meraklı derine inmeyi seven Güldürmeyi bilen Süper birisin ;)
yorumların için tesekkürler sende cok cana yakın birisin tıpkı diger üyeler gibi

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 05 Nis 2012, 18:22

serena yazdı:Serenacığım sakın yanlış anlaşılma olmasın, 'dalgaya vuran'dan kastım şu :arrow: Kardelen ablanın dediği gibi hayatı ciddiye alıyorsun , ama eğlenmeyi şakalaşmayıda ihmal etmiyorsun.
Düşüncelerimin her satırı iyi niyetli yazılmıştır, her zaman herkes için ;)

Iııımm tabi kurarız samimiyetimizi :P[/b]
senin söyledigin hiçbirseyi yanliş anlamam çünkü hepsi iyi nıyetlıdır bilirim yagmurcum[/quote]

Peki o zaman buna sevindim :) ;)

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 31 May 2012, 22:35

Beni unutmuşsunuz.Bunu bilinki unutulanlar unutanları asla unutmazlar :mrgreen:
Eh ne yapalım kaderim böyleymiş Kaderin önüne geçilemez çünkü kaderin önüne araba park etmiş :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 02 Tem 2013, 06:41

Konu günceldir :P

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 02 Tem 2013, 08:03

Jackal4540; Çok merak ediyorum yüzünü :mrgreen: eğlenceli birisi foruma yorumlarını yazarken surat ifadeleri nasıldır Allah bilir.

besy; cinsiyetini bilmiyorum daha ama her kimse onunla konuşurken kendimi çocuk gibi hissediyorum. Sanırım çok ciddi ve olgun karşılıyorum onu ve bu yüzden böyle hissediyorum. Bak, yazarken bile burada gömleğimi iliklemek istedim. :mrgreen:

Hayatmı'OdaNe; Forumdaki yazma tarzına bakarsam reel hayatımda pek frekanslarımız uymaz gibi geliyor. İlgili birine benziyor ayrıca çok çalışkan sanırım baya ders çalıştığını okuyorum. Bu azimle giderse üniversiteyi de kazanır ben kazanamam bana bakma boşuna. :mrgreen:

emrahk; Forumda ilk ilgimi çeken insandır. adının devamındaki "k" ilgimi çekmiyor değil. Benimde ismimin başında o sebepten de olabilir. Aynı Furkan'da olduğu gibi yüzünü merak ettiklerimden. Değişik bir mizahı var forumda ağır gibi duruyor ama bazı yorumlarına gülebiliyorum.

Dekan; Allah sahibine bağışlasın inşallah :wink:

Bir üye hakkında daha yazacağım var ama adını unuttum neyse direkt yazayım. Bence forumun en gereksiz insanı. Yaşı büyük olmasına rağmen çok seviyesiz ve üyelere karşı dalga geçer gibi yazma tarzını kınıyorum.

Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Mesaj gönderen matias26 » 02 Tem 2013, 08:11

Burdaki arkadaşların hepsi birbirinden değerli benim için herkes yardim ediyor birbirine çok güzel ve samimi bir foruma sahibiz allah bozmasın herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum :)
Genel kültür/Mezun!

Adalet!

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 11 Tem 2013, 03:25

KGamze yazdı:Jackal4540; Çok merak ediyorum yüzünü :mrgreen: eğlenceli birisi foruma yorumlarını yazarken surat ifadeleri nasıldır Allah bilir.

besy; cinsiyetini bilmiyorum daha ama her kimse onunla konuşurken kendimi çocuk gibi hissediyorum. Sanırım çok ciddi ve olgun karşılıyorum onu ve bu yüzden böyle hissediyorum. Bak, yazarken bile burada gömleğimi iliklemek istedim. :mrgreen:

Hayatmı'OdaNe; Forumdaki yazma tarzına bakarsam reel hayatımda pek frekanslarımız uymaz gibi geliyor. İlgili birine benziyor ayrıca çok çalışkan sanırım baya ders çalıştığını okuyorum. Bu azimle giderse üniversiteyi de kazanır ben kazanamam bana bakma boşuna. :mrgreen:

emrahk; Forumda ilk ilgimi çeken insandır. adının devamındaki "k" ilgimi çekmiyor değil. Benimde ismimin başında o sebepten de olabilir. Aynı Furkan'da olduğu gibi yüzünü merak ettiklerimden. Değişik bir mizahı var forumda ağır gibi duruyor ama bazı yorumlarına gülebiliyorum.

Dekan; Allah sahibine bağışlasın inşallah :wink:

Bir üye hakkında daha yazacağım var ama adını unuttum neyse direkt yazayım. Bence forumun en gereksiz insanı. Yaşı büyük olmasına rağmen çok seviyesiz ve üyelere karşı dalga geçer gibi yazma tarzını kınıyorum.
Bütün arkadaşlarıma iltifatından dolayı müteşekkirim benim içinde dahil senden de özür diliyorum çünkü bu mesajı yeni görüyorum gözümden kaçmış nasıl kaçtı ya gözümden anlayamadım bende kel mahmut ruhu var kopya çekmek sınıftan kaçmak bu tip şeyler hiç gözümden kaçmazdı bu nasıl kaçtı ise :mrgreen:
Zorlukların göbeğinde, fırsatlar yatıyor.

Açık Öğretim Lisesi - Sosyal Bilimler
MEZUN

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 13 Tem 2013, 07:35

Yağmur damlaları yazdı:Konu günceldir :P
Yağmur alemsin sen ya :D Konuyu hortlatıp nostalji yaşattın bize. Unutup gitmişim. Bir çok arkadaşta girmiyor foruma artık ceros, dyg....
Resim

“Serbest Kürsü” sayfasına dön