bulunamayan kitaplar hk.

Diğer Dersleriniz hakkında sorularınızı, bildiklerinizi sorunlarınızı, paylaşabilirsiniz...
asumanzeynep

bulunamayan kitaplar hk.

Mesaj gönderen asumanzeynep » 08 Nis 2013, 14:24

açık lise 1 2.dönem'deyim işletme 2 ders notlarını içeren işletme 2 kitabını bulamadım sınava nasıl gireceğim bu dersten ?

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Re: bulunamayan kitaplar hk.

Mesaj gönderen gülbeyaz » 08 Nis 2013, 19:20

asumanzeynep yazdı:açık lise 1 2.dönem'deyim işletme 2 ders notlarını içeren işletme 2 kitabını bulamadım sınava nasıl gireceğim bu dersten ?
maalasef bu duruma alışmak zorundasın genelde bazı kitaplar bulunmuyor yeni oluğun için endişelenmişsin ama endişelenme aolün sitesinde kitap içeriklerini bulabilirsin her ne kadar zor olsada netten çalışabilirsin dersine

s.s.

Mesaj gönderen s.s. » 08 Nis 2013, 22:43

gülbeyaz yazdı:
asumanzeynep yazdı:açık lise 1 2.dönem'deyim işletme 2 ders notlarını içeren işletme 2 kitabını bulamadım sınava nasıl gireceğim bu dersten ?
maalasef bu duruma alışmak zorundasın genelde bazı kitaplar bulunmuyor yeni oluğun için endişelenmişsin ama endişelenme aolün sitesinde kitap içeriklerini bulabilirsin her ne kadar zor olsada netten çalışabilirsin dersine
Arkadaşlar birşey soracağım; 147'yi arıyorum derdimi anlatamıyorum:( ben lise 1'e yeni kayıt yaptırdım sınavlar 21 Mayıs'da. Kitapların birçoğunu bulamadım, araştırıyorum. Bulduğum kitapların sonuna kadar tamamından mı soru gelecek sınavlarda onu anlayamadım. 1. dönem ne demek? 2.dönem ne demek? Mesela Dil ve Anlatım-1 kitabı elimde bu ilk gireceğim sınavda tamamından mı sorumluyum? Açık lise sayfasında online testleri çözüyorum 1'den 8'e kadar sıralanmış 1-2 leri mi çözmeliyim? yardım lütfen.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 08 Nis 2013, 22:51

sınavlar 11 mayıs ve 12 mayısta ayrıca işletme 1 aldınsa işletme 2 de ondan farklı deil kolay geçersin :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
zafer44
Çırak

Mesaj gönderen zafer44 » 19 Tem 2013, 22:04

İdare et dostum biraz.internette işletme kitabı mı yok:))))))
Suskunluğum korkumdan değillll karşımdakinin adam olmamasındandır........

“Diğer Dersler” sayfasına dön