Nefret ettiğim bir kaç şey

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Nefret ettiğim bir kaç şey

Mesaj gönderen sezgii » 15 Nis 2013, 22:28

Apartman boşluğunda, kapı önünde bağırarak konuşanlardan nefret ederim. Çok sesli konuşuyorlar ve yankıyla birleşince gürültü kirliliği oluşuyor. Nefret ederim
Yemeği ağzını kapatmadan yiyenlerden nefret ederim.
Yemek yerken ağzıyla garip sesler çıkaranlardan da nefret ederim
Cevizli ve üzümlü kek sevmem
Evde güneş gözlüğü takıp fotoğraf çekilenlerden nefret ederim
Yaşlı teyzeler ve amcalar bir araya geldiği zaman özellikle şu sohbet açılır.
A: Bizim eniştenin kalbi rahatsızmış, bakalım ne çıkacak
B: Çok geçmiş olsun bizim de teyze oğlunun gözü rahatsız.
C: Hepinize geçmiş olsun bizim de annemizin böbreklerinde rahatsızlık var
Bu hastalık ve ölüm sohbetlerinden hiç ama hiç haz etmem. Bunları düşünerek yaşayamayız aga.
Bir ambulans geldiği zaman bütün mahallenin o ambulansı abluka almasından nefret ederim.
Bütün Karadeniz bölgesini laz, bütün doğu anadolu bölgesini kürt sanan gerizekalı, bilgisiz yobaz insanlardan nefret ederim.
Aşırı sağcı ve aşırı solcu gruplardan nefret ederim.
Azerbaycan Cumhuriyetinde yaşayan Türklere azeri denmesinden nefret ederim
Irkçılık ve millyetçilik kavramını ayırt edemeyen insanlardan nefret ederim.
Bu ülkede Türklük bir üst kimliktir ve buna itiraz edenlerden nefret ederim.
Laiklik kelimesini bilmeden, laiklik düşmanı olanlardan nefret etmem. Gülerim :D
Atatürk'ün bir vatan haini, mason, deist, Osmanlı ve İslam düşmanı sanan insanlardan nefret ederim. Bu topraklarda, özellikle Marmara ve ege bölgesinde yaşamaya devam ediyorsak Atatürk'e borçluyuz.
Atatürk'e rum denmesinden nefret ederim. O rumsa biz neyiz?
İftira atılmasından nefret ederim.
Bugünün işini yarına bırakmaktan nefret ederim.
Çok konuşup, az okuyan insanlardan nefret ederim.
Tartışmak yerine kavga edenlerden nefret ederim.
Asker düşmanlarından nefret ederim
Kopya çekilmesinden nefret ederim. Kul hakkına giriyor sonuçta.
Evlerde koşanlardan, zıplayanlardan, yere ve duvara vuranlardan, kavga edenlerden nefret ederim. Gürültü kirliliğini çekmek zorunda değiliz.
Eşine şiddet uygulayanlardan, bağırıp çağıranlardan, küfür edenlerden nefret ederim. Sevgi, aşk, birliktelik buraya kadar mı?
Kendini öven insanlardan nefret ederim.
Alışveriş merkezinde ücretsiz bir ürün olduğu zaman onu almaya çalışan o izdihamdan nefret ederim. Hayır almayı ver ne olacak?
Kıskançlığı dışarı vuran dan nefret ederim.
Hurafeler ile hareket edenlerden nefret ederim.
Allah'a küfür edenlerden nefret ederim, fakat nefret ettiğim halde engel olmadım. Sanırım asıl suçlu, o küfür eden değil, ben.
Sabah 10:00'da gelip gece 01:00'da kalkan komşulardan nefret ederim. AYIP AYIPPP
Bağırarak konuşan insanlardan nefret ederim. Of of of çok fena

Şimdilik bu kadar. Aklıma geldikçe eklemeye devam ederim :D
En son sezgii tarafından 29 Nis 2013, 23:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Re: Nefret ettiğim bir kaç şey

Mesaj gönderen elif işlek » 15 Nis 2013, 22:59

hepsinde sonuna kadar haklısın aynı beni anlatmışın :mrgreen: fakat alışveriş merkezlerine gezmek için gidenlrden biri de benm o maddeyi çıkarablirim gerisi fevkalade güzel olmuş
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 16 Nis 2013, 00:50

nefret etmediğin birşey kalmamış ki :lol:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Mesaj gönderen matias26 » 16 Nis 2013, 10:42

çoğuna katılıyorum sezgi kardeş..özellikle Allah ile ilgili kötü bir tek harf bile beni aşırı derecede rahatsız eder Türkiye'de azınlık ateist grubu var ve herşeyi yapabilceklerini düşünüyorlar asarız keseriz vs.bende hodri meydan diyorum bunlara biz burdayken evelAllah kimse dinimize laf edemez biz kimsenin inancına karışmıyorsak laf atmıyorsak kimsede bizimkine karışamaz karışmaya kalktığı zaman bileğimizin tadına bakarlar ;)
Genel kültür/Mezun!

Adalet!

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 22 May 2013, 01:19

Evet çoğunluklada beni anlatmışsın.
Bende Asgari ücretten nefret ederim.Hangi çağda yaşıyoruz kalksın artık bu saçmalık.
Sigara fiyatlarının artmasından nefret ederim.İçen kendine yapıyor neymiş milletin sağlığı içinmiş aslında biliyorlar biz ne kadar fiyat arttırırsak arttıralım bu millet yine içer diye amaçları milletin yediği içitiğine konmak.
Hasta olduğum halde doktorun bana ilacı yazmamasından,Doktorların beni dinlemeden reçete yazmasından ve böyle doktorlardan nefret ederim.
Kalabalıkta benim üstüme üstüme gelenlerden kenara çekilmeyen tiplerden nefret eder genellikle omuz atarım noluyo lan derse patlatırım suratına :mrgreen:
Zorunlu derslerden nefret ederim.
Yukarıdaki komşunun sandalye çekmesinden nefret ederim.Bak Hala sandalye çekmeye devam ediyor :mrgreen:
Ayak serçe parmağımın ranza veya koltuk kenarına çarpmasından nefret ederim :mrgreen:
En nefret ettiğim şey hakkımın yenilmesi ve bana hakaret edilmesidir yakaladığım yerde boğazlarım :evil:
Nefret etmekten Nefret Ederim.Şirinler geldi aklıma :mrgreen:

“İtiraf Et” sayfasına dön