Tanrı kaldıramayacağı kadar ağır bir kaya yapabilir mi?

Düşünenler buraya...
emrahk
Onursal Üye

Re: Tanrı kaldıramayacağı kadar ağır bir kaya yapabilir mi?

Mesaj gönderen emrahk » 14 Oca 2014, 03:18

nivli_83 yazdı:Cemil bey.bence siz milletle kafa buluyosunuz.ben deistim diyerek ne kadar tepki toplayacağını biliyosundur.konu hassas bi konu çünkü.amacınada ulaştın bence.
Deist olan veya ateist olanlar tepki mi toplamalı? Herkes inancında hür değil midir?..

..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
cemil.ksa
Doktor

Re: Tanrı kaldıramayacağı kadar ağır bir kaya yapabilir mi?

Mesaj gönderen cemil.ksa » 14 Oca 2014, 06:45

nivli_83 yazdı:Cemil bey.bence siz milletle kafa buluyosunuz.ben deistim diyerek ne kadar tepki toplayacağını biliyosundur.konu hassas bi konu çünkü.amacınada ulaştın bence.
Sizi tebrik ederim. Bunca kişi sohbete dahil oldu ancak kimse benim niyetimi anlayamadı. Oysaki siz derhal anladınız benim asıl niyetimin milletle kafa bulmak olduğunu. Zira benim hayatımda başka hiçbir işim gücüm, hiçbir derdim tasam kalmadı, açık lise forum üyeleri üzerinden vakit geçiriyorum. Ama takdir edersiniz ki insanlar bir şekilde vakit geçirmek durumunda. Bende bu hakkımı burada değerlendirmiştim. Ama siz bütün yalanımı ortaya çıkardınız ve beni hayatımdaki tek meşgaleden mahrum ettiniz.Hayatıma nasıl devam ederim hiç bilmiyorum.

Ek olarak, sadece benim yazdıklarıma odaklanmamış olsaydınız, "caresiz1" rumuzlu kişinin Deist olduğunu bizlerle paylaştığında tepki almadığını bilakis "emrahk" rumuzlu kişinin onun görüşüne saygı duyarak yaklaştığını görürdünüz. Tabi bunu fark etmediğiniz için sizi suçlayamam. Çünkü o sırada benim mesajımda yer alan İlluminati mesajlarını çözmeye çalışıyordunuz. Lanet olsun kendimi iyice deşifre ettim. Size hayatta başarılar.

“Felsefe Bölümü” sayfasına dön