4.yılım bu yıl.. Ve hala mezun olamadım işe gidiyorum :(

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Re: 4.yılım bu yıl.. Ve hala mezun olamadım işe gidiyorum :(

Mesaj gönderen elif işlek » 07 May 2013, 00:41

inşallah canım hepimizin istediği de o mezunum diyebilmek...

"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Kullanıcı avatarı
ghost38
Doktor

Mesaj gönderen ghost38 » 07 May 2013, 03:26

GÜZ_GÜLÜ yazdı:elif teşekkür ederim sana.. Çok sağol canım.. Şuan testlere göz gezdiriyorum, çıkmış sorulara bakıyorum, kitaplarımda özet okuyorum testlerini çözüyorum.. Malesef hepsine bakamıyorum..Ama ALLAHın izni ile bunu başaracağıma geçde olsa inanıyorum.Umarım bende mezun oldum diyebilirim :(
mrb. Kendine bi program yapsan yani herkes işten geliyor herkes yoruluyor ama bunun çalışmaya engel olduğunu düşünmüyorum mesela ben kendimi örnek vereyim günlük kaç km yürüdüğümü bilmiyorum öyle ki daha ben 500 kg ya da 700 kg ağırlığında mobilya malzemesi çekiyorum ( transpalet) ile ve çok yoruluyorum ama yine de derse vakit ayırabiliyorum ve İnşallah 2014 ygs sınavına bile hazırlanmaya başladım. söyleyeceğim şu: Kendine Bi ders programı hazırla işte ne bileyim pazartesi=> 20:00-21:00 (edebiyat) salı=> 20:00-21:00 (İngilizce) gibi gibi ve istediğin ne ise onu gözünün önüne getir onun için çalış. ( Kolay Gelsin) :)
Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır
Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır
Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır
Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 07 May 2013, 18:38

ben çalışmıyorum ama şu var sanmayın ki evde duran insan boş duruyor...eğer evde sorumluluğun varsa sen boş durmuyosundur sadce bu zmanı kullanma meselesi...eğer mutsuzsan hayattan beklentin yoksa kendini slarsan zamnın olsada çabalamassın...azimli insan boş bulduğu her anı değerlendirir ve planını ona göre yapar...işe gidiyorumun arkasına sığınma çok istiyorsan başarmalısın sadce yapacağın şey okumak ve okuduğunu anlayarak okumak :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön