ingilizce3-4-5-6 nasıl calıscam

Dök içini. Rahatla...
serap_
Acemi

ingilizce3-4-5-6 nasıl calıscam

Mesaj gönderen serap_ » 08 May 2013, 21:07

ingilizce3-4-5-6 nasıl calıscam hiç anlamıyorum

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Re: ingilizce3-4-5-6 nasıl calıscam

Mesaj gönderen elif işlek » 08 May 2013, 21:32

3,4,5 aslında kolay yani en azndan kitapta türkçe anlatılıyor ama 6,7 ve 8 biraz zor
bana göre çalışınca yapamacağın şey yok ben ing 4 e kadar iyi geçtim ama ingilizce 5 den sonra umudumu kesmiştim hiç türkçe kelime yoktu kitapta ben nasıl çalışacağım diyordum kitabı baştan sona çeviri yaptım yinede sorularda yanlışlarım çıkıyordu ve grammer çalışmaya karar verdim kitabı attım bi kenara ezberliyebildiğim kadar kelime ezberledim ve edatlara, sıfatlara neyin nerede kullanıldığna falan çalıştım geçen dönem hepsini verdim ingilizce-8 hariç onuda bu dönem vericem uzun lafın kısası istersen ve çalışırsan üstesinden gelemeyeceğin hiç birşey yok
aşağıdaki linkte ingilizce ders notları var bi göz at istersen mutlaka faydasını görürsün
http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... a65fd93452
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

serap_
Acemi

Mesaj gönderen serap_ » 08 May 2013, 21:35

elif işlek yazdı:3,4,5 aslında kolay yani en azndan kitapta türkçe anlatılıyor ama 6,7 ve 8 biraz zor
bana göre çalışınca yapamacağın şey yok ben ing 4 e kadar iyi geçtim ama ingilizce 5 den sonra umudumu kesmiştim hiç türkçe kelime yoktu kitapta ben nasıl çalışacağım diyordum kitabı baştan sona çeviri yaptım yinede sorularda yanlışlarım çıkıyordu ve grammer çalışmaya karar verdim kitabı attım bi kenara ezberliyebildiğim kadar kelime ezberledim ve edatlara, sıfatlara neyin nerede kullanıldığna falan çalıştım geçen dönem hepsini verdim ingilizce-8 hariç onuda bu dönem vericem uzun lafın kısası istersen ve çalışırsan üstesinden gelemeyeceğin hiç birşey yok
aşağıdaki linkte ingilizce ders notları var bi göz at istersen mutlaka faydasını görürsün
http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... b04d4a1eed
çok teşekkür ederim insallah sen mezun musun

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 08 May 2013, 23:50

hayır mezun değilim temmuz dan sonra mezun olucam inşallah :)
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 09 May 2013, 01:01

bende 4 kadar rahattım ama bu 5 yok mu 5 yedi beni :mrgreen: 6 yı görmeden korkuyom 5 böyleyse :D
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“İtiraf Et” sayfasına dön