iş yeri saatinin ses tellerini kestim

Dök içini. Rahatla...
ROJHAN
Doktor

iş yeri saatinin ses tellerini kestim

Mesaj gönderen ROJHAN » 31 Ağu 2013, 06:27

iş yerinde yabancı marka avrupa malı dijital bir saat var her saat başı önce çan çalar sonra çocuk melodileri çalıyor vardiya 9 saat günün 9 saati bu işkenceyi çektiriyordu. bir gün müdüre dedim ben bu saati susturacağım. ama unutuyordum. neyse dün sessizce duvardan sürünerek saate yaklaştım elimde tornovida saati bir masa üstüne yatırdım iyice sildim sonra tornovidayı soktum başladım döndürmeye. aradanda siparişler vardı yoğun bir gündü her sioarişten sonra bir vida açabiliyordum. anca zaman yetiyordu. ben pes etmedim. ve sonunda finale gelmiştim ama halen hapörlör görünmüyordu meğerse ana kartıda açmam gerekiyormuş. yine başladım vidalara. bi iki üç derken onlarda bitti. ve saatin uyuz ses sistemine ulaştım. ama bu sefer iki kablo vardı. mavi mi kırmızı mı. ya saat elimde patlasaydı. neyse maviyi kopardım çist diye ses geldi. ve yine saati toparladım. fişini taktım astım duvara. bu sefer saat baya ileri gitmiş. hatta espiri bile yaptım müdürüm ben vardiyadan çıkıyorum saatim doldu dedim. işte olay böyle siz siz olun huzurunuzu bozacak hiç birşeye imkan vermeyin en değerli varlık insandır. unutmayın. yeni hikayelerle görüşmek dileği ile :)

Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.
Adalet nedir? – Ağaçları sulamak. Zulüm nedir? – Dikene su vermek.-Mevlana

HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ DÜNYA İÇİN, YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRET İÇİN ÇALIŞMALIYIZ... H.Z. MUHAMMED. S.A.W.

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Re: iş yeri saatinin ses tellerini kestim

Mesaj gönderen elif işlek » 31 Ağu 2013, 07:05

ilahi Rojhan senden korkulur :D saate hakkettiği cezayı vermişsin, bir de üstüne erken paydos süperrsin :D
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

ROJHAN
Doktor

Re: iş yeri saatinin ses tellerini kestim

Mesaj gönderen ROJHAN » 31 Ağu 2013, 07:12

evet elif son zamanlarda adalat duygusu üst seviyelere çıktı. küçük bir haksızlık ve huzursuzluk beni cinlendiriyor.
Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.
Adalet nedir? – Ağaçları sulamak. Zulüm nedir? – Dikene su vermek.-Mevlana

HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ DÜNYA İÇİN, YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRET İÇİN ÇALIŞMALIYIZ... H.Z. MUHAMMED. S.A.W.

“İtiraf Et” sayfasına dön