yeni dağıtılan kitaplarla ilgili acil lütfen

biliryum
Acemi

yeni dağıtılan kitaplarla ilgili acil lütfen

Mesaj gönderen biliryum » 17 Kas 2013, 03:17

arkadaşlar ben değişen notların hepsini aldım aldığıma dair birşey yapmam gerekiyormu işlem felan yardım lütfen ben böyle hatırlıyorum ama nasıl yeni ders notları alanlar işlem yapsın sisteminden felan böyle birşey varmı lütfen yardımmmmm helppppppppppppp

şimdiden kuşkulanmaya başladım değişen ders notlarını alınca sistemden onaylama felan varmı ben böyle birşey yapmadım

ders notlarını alan kişi annem oldu bana kitapları hemen verdiklerini isim soyisim sormadıklarını söylüyor :S

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Re: yeni dağıtılan kitaplarla ilgili acil lütfen

Mesaj gönderen rüfeyde » 17 Kas 2013, 05:59

biliryum yazdı:arkadaşlar ben değişen notların hepsini aldım aldığıma dair birşey yapmam gerekiyormu işlem felan yardım lütfen ben böyle hatırlıyorum ama nasıl yeni ders notları alanlar işlem yapsın sisteminden felan böyle birşey varmı lütfen yardımmmmm helppppppppppppp

şimdiden kuşkulanmaya başladım değişen ders notlarını alınca sistemden onaylama felan varmı ben böyle birşey yapmadım

ders notlarını alan kişi annem oldu bana kitapları hemen verdiklerini isim soyisim sormadıklarını söylüyor :S
Endişe etme birşey yapmana gerek yok diye biliyorum yani bende bişi yapmadım oncedende yapmıyorduk :wink:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
cemil.ksa
Doktor

Re: yeni dağıtılan kitaplarla ilgili acil lütfen

Mesaj gönderen cemil.ksa » 17 Kas 2013, 06:01

Herhangi bir işlem veya onaylatma gibi bir şeye ihtiyaç duyulmuyor. Ferahlayın yani.

“MAÖL DUYURULAR” sayfasına dön