biyoloji 5

Biyoloji dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
aysegül
Asistan

biyoloji 5

Mesaj gönderen aysegül » 23 Oca 2014, 23:31

Arkadaslar Biyoloji 5 ders kitabi ve bazi baska kitaplar degistirilmis simdi bu biyoloji 5in ve eski biyoloji 5 arasinda büyük bir fark varmi bunu biliyorsaniz lütfen benimle paylasin önemli

murattt

Re: biyoloji 5

Mesaj gönderen murattt » 24 Oca 2014, 11:42

Bunu tecrube eden arkadaslar muhakkak çıkacaktır. yeni hali internette vardir

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Re: biyoloji 5

Mesaj gönderen emrah42 » 25 Oca 2014, 03:08

Biyoloji 5 seçmeli olarak 2013 temmuzda seçmiştim hatırlamıyorum notumu ama yüksek not almıştım çalıştıgım bu derside notlarımın arasına eklemiştim şimdiki ders kitabı ile eskisi arasında dersi kıyaslamak istiyorsan en mantıklısı bu ocak ayında çıkan ve ondan önceki sınavlarda çıkan soruları karşılaştırmak en mantıklısı onun için benim hazırlamış oldugum notların linki http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 43&t=10443 artık ocakta cıkan soruları bulup kıyaslama işinide o derse girecek arkadaşlar yapar. Ben 2013 de mezun oldum bu sınavla mezun olacak arkadaşları tebrik eder daha sınavlara girecek arkadaşlarada başarılar dilerim
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

“Biyoloji” sayfasına dön