Ata mı Anadolu AÖF mi ?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Ata mı Anadolu AÖF mi ?

Mesaj gönderen Doçent » 18 May 2014, 02:19

nette araştırdım iki üniversite için lehte ve aleyhte yorumlar yapılmış kafam karıştı doğrusu :roll: okuyan arkadaşlar yorum yaparlarsa düşüncelerim netleşcektir size güveniyorum :bayrak:

Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

emrahk
Onursal Üye

Re: Ata mı Anadolu AÖF mi ?

Mesaj gönderen emrahk » 18 May 2014, 17:31

Hangi bölümü istediğine bağlı. Kafanda netleştirdiğin bölümü Facebook'ta iki üniversitenin gruplarından araştırabilirsin. Hangisinin memnun oranı çoksa, onu tercih edersin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 18 May 2014, 18:29

ikisinin arasında 90 tl fark var ve iş güvenliği bölümü anadolu da yok!

erzurum atatürk aöf bütünleme var öğretim direk netten alacağın çıktılarla çalışabilirsin... :?

eskişehir anadolu aöf büt yok öğrenim için ders kitabı veriyor :ders:

tercih zamanı bölüm için son kararımı vercem :sandalye:

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 18 May 2014, 19:41

Anadolu da olmayıp da Ata da olan başka hangi bölümler var acaba psikolog :?: Bilgin var mı :?:
Resim

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 18 May 2014, 20:00

tek yeni bölüm iş güvenliği 2 yıl diğer bölümler aynı her ikisinde :ders:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 18 May 2014, 21:47

pskolog yazdı:ikisinin arasında 90 tl fark var ve iş güvenliği bölümü anadolu da yok!

erzurum atatürk aöf bütünleme var öğretim direk netten alacağın çıktılarla çalışabilirsin... :?

eskişehir anadolu aöf büt yok öğrenim için ders kitabı veriyor :ders:

tercih zamanı bölüm için son kararımı vercem :sandalye:
Anadolu Üniversitesi de çok yakında kitap vermeyi bırakıp, e-kitaplarla ders verecektir. Maalesef çağın getirdiği bu. Ayrıca, Soma'da yaşanan felaketten sonra muhtemelen yönetmelikler değişecek ve İş Güvenliği alanında iş imkanları daha da artacaktır...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 18 May 2014, 22:32

iş güvenliğinin önemi dahada arttı aynı zamanda çok sorumluluk yüklü birden fazla iş yerinin denetimi sende oluyor eğer ihmal olursa hapis yatma riskin varmış o yüzden soğudum :| e kitap uygulaması sorun deil :sandalye:

sosyal hizmetler 2 yıllık bölüm de güzel staj zorunluluğu getirmişler bu yıldan itibaren yerinde bir karar olmuş :06:

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 19 May 2014, 00:36

Ben bu e-kitap uygulamasını pek sevmiyorum. Elim bi kitaba değecek :ders:

Ben ciddi ciddi tercih aşamasında Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programı programını düşünüyordum sırf dersleri dolayısıyla. Ama benim tercih yapacağım sene gelmişti ona da staj zorunluluğu. Vazgeçme sebebimdir :tava: Ama tabi çalışmayı düşünenler için staj olayı olması lazım. Nasip değilmiş.
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 19 May 2014, 01:33

pskolog yazdı:iş güvenliğinin önemi dahada arttı aynı zamanda çok sorumluluk yüklü birden fazla iş yerinin denetimi sende oluyor eğer ihmal olursa hapis yatma riskin varmış o yüzden soğudum :| e kitap uygulaması sorun deil :sandalye:

sosyal hizmetler 2 yıllık bölüm de güzel staj zorunluluğu getirmişler bu yıldan itibaren yerinde bir karar olmuş :06:
Sosyal Hizmetler ve Emlak bölümü, 2 yıllıklarda KPSS'de en çok alım yapan bölümlerin başlarında geliyor...
kripton yazdı:Ben bu e-kitap uygulamasını pek sevmiyorum. Elim bi kitaba değecek :ders:

Ben ciddi ciddi tercih aşamasında Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programı programını düşünüyordum sırf dersleri dolayısıyla. Ama benim tercih yapacağım sene gelmişti ona da staj zorunluluğu. Vazgeçme sebebimdir :tava: Ama tabi çalışmayı düşünenler için staj olayı olması lazım. Nasip değilmiş.
Kripton, sen bu sene İlahiyat'ı bitiriyor musun?

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 20 May 2014, 00:57

İnşallah bitecek. Ama 2 tane dersten korkuyorum. Arapça malum. Uzamadan bitsin istiyorum ama umarım öyle olur. Her şey haziran sınavı ile belli olacak emrahk.
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 20 May 2014, 15:28

Hadi inşallah bitirirsin Kripton. Arapça en zor dersti zaten, evden kendi imkanınla o derse çalışmak zor haliyle. Ama başaracağına inanıyorum...

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 22 May 2014, 02:22

Teşekkür ederim iyi dileklerin için. Aslında ben lise tecrübemde de gördüm ki zor bile olsa evde çalışma ile de belli bir mesafe alınabiliyor. Mesela ben ingilizce(6-7-8) ve geometriyi çok zorlanarak çalıştım ama anlamadığını zannetse de kişi bir şeyler kalıyor zihinde ve çalışmanın karşılığını Allah veriyor.

Bu arapça da çok zor ama geçebilecek kadar yapılır tahminimce. Ama ben maalesef çalışmadan giriyorum arapça sınavlarına :roll: Vaktim kalırsa bir kaç ünitesine bari yoğunlaşayım diyorum :ders:

Senin daha bitmemiştir değil mi 4 yıllıktı :?:
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 04 Haz 2014, 19:02

İlahiyat önlisans mezunlarının 4 yıllığa DGS ile geçme furyası var son zamanlarda. İLİTAM denilen sistemle lisans tamamlama yapıyorlar. Belki sen de okursun, kim bilir.

Bizim de bitmedi okul, inşallah seneye biter diye ümit ediyorum... :ders:

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 04 Haz 2014, 22:50

Evet böyle bir furya var ama tam açık öğretim sisteminde olmadığı için benim için zor gibi. Ayrıca arapça temelimin sağlam olmaması da ilahiyat alanında lisans eğitimimi tamamlama cesaretimi kırıyor.

Bakalım hayırlısı şimdilik son vereyim diyorum ama bu benim için nokta mı olur virgül mü bilemiyorum. Gerçi bir okula bağlı olsak da olmasak da okumak hayat boyu devam edecek inşallah :ders: Gerisi de nasip diyelim.

Sana da kolay gelsin. Umarım planladığın zamanda bitirebilirsin.
Resim

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön